TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vazhdon shtrimi i tapetit të gjelbërt në “Arenën Kombëtare”

Lajmi.net - 11.09.2019

Tashmë, aty ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbërt, dhe në videon e postuar duket se një pjesë e mirë është shtruar, dhe brenda pak ditësh pritet të përfundojë gjithçka.

Në stadiumin “Arena Kombëtare” ka nisur puna për shtrimin e tapetit të gjelbërt

ABC News - 11.09.2019

Në stadiumin “Arena Kombëtare” ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbërt. Punimet në impiantin më modern në Shqipëri janë drejt fundit, ndërkohë që parashikohet të jetë gati për ndeshjen Shqipëri-Francë.

Publikohen pamjet, vazhdon vendosja e barit në “Arenën Kombëtare”

Botasot - 11.09.2019

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna që gjendet në fazat e fundit në stadiumin “Arena Kombëtare”. Tashmë, aty ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbër, dhe në ...

‘Arena Kombëtare’ po bëhet gati, këto janë pamjet e fundit

Zeri - 11.09.2019

Stadiumi “Arena Kombëtare” është shumë afër përfundimit, shkruan zeri.info Tashmë ka filluar shtrimi i fushës dhe tapetit të gjelbër, njofton Federata Shqiptare e Futbollit.

VIDEO: “Arena Kombëtare” në fazën finale të punimeve, nis shtrimi i barit

Gazeta Tema - 11.09.2019

“Arena Kombëtare” vijon me ritme të larta punimet të cilat janë fazën finale. Impianti më i ri që po ndërtohet në kryeqytet pritet që të jetë gati në muajin nëntor për ndeshjen eleminatore të ...

Arena Kombëtare pothuajse gati, nis shtrimi i fushës (VIDEO)

Albeu.com - 11.09.2019

Arena Kombëtare është shumë pranë përfundimit. Impianti i ri pritet të jetë gati në mesin e muajit nëntor atherë kur dhe Shqipëria do të luajë ndaj Francës për kualifikueset e "Euro 2020".

Nis shtrimi i fushës në stadiumin “Arena Kombëtare”

Mapo - 11.09.2019

Nis puna për shtrimin e fushës në stadiumin “Arena Kombëtare”. Vendosja ka filluar dhe pas katër ditësh pritet të përfundojë i gjithë procesi. Mësohet se fusha do të jetë gati pas një harku kohor ...

Nis shtrimi i tapetit në "Arenën Kombëtare" (FOTO LAJM)

Albeu.com - 10.09.2019

Nëpërmjet një postimi në “Facebook”, anëtari i Komitetit Ekzekutiv në FSHF, Arben Dervishaj , i cili mbikëqyr edhe Komisionin e Infrastrukturës, i cili njofton se ditën e sotme ka nisur shtrimi i ...

Arena Kuq e Zi/ Stadiumi inagurohet me ndeshjen Shqipëri-Francë

Top Channel - 10.09.2019

Ka filluar shtrimi i tapetit te stadiumi Arena Kuq e Zi. Pas 4 ditësh përfundon dhe për 30 ditë do jetë gati për të luajtur. Ndërsa inagurimi do jetë në nëntor.

Pamje: Vazhdon shtrimi i tapetit të gjelbërt në “Arenën Kombëtare”

Gazeta Express - 11.09.2019

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna që gjendet në fazat e fundit në stadiumin “Arena Kombëtare”. Tashmë, aty ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbërt, dhe ...

VIDEO nga brenda “Arenës Kombëtare”, stadiumi drejt përfundimit

Java News - 11.09.2019

“Arena Kombëtare” vijon me ritme të larta punimet të cilat janë fazën finale. Impianti më i ri që po ndërtohet në kryeqytet pritet që të jetë gati në muajin nëntor për ndeshjen eleminatore të ...