TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

“Po qaja me dënesë në makinë!” Rudina tregon momentin e sikletshëm kur i duhej të dilte në ekran edhe pse ishte keq

SOT - 16.05.2019

Rudina Dembacaj ka pasur momente kur është ndjerë keq emocionalisht dhe pavarësisht gjendjes së saj, i është dashur të vijojë punën.Duke folur në një intervistë për “Class”, moderatorja foli për një ...

EPIKE/ Habit Rudina Dembacaj: Ja pse Saimir Tahiri nuk më erdhi në emision

LajmiFundit - 15.05.2019

Moderatorja Rudina Dembacaj thotë se në Shqipëri nuk është e vështirë të ftosh personazhe publike në emision. Në një intervistë për “Class” ajo rrëfen se personazhet publike në Shqipëri, kanë shumë ...

Rudina Dembacaj e ftoi në emision, nuk do ta besoni përgjigjen e Saimir Tahirit

SOT - 15.05.2019

Rudina Dembacaj një nga aktoret më të njohura dhe më të dashura për publikun drejton prej tre vitesh emisionin “Mos i fol shoferit” në televizionin Ora News.