TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

“U shtanga!” Nëna shqiptare rrëfen reagimin e saj kur djali i sjell nusen japoneze

Gazeta Express - 15.05.2019

Mbrëmjen e sotme në ekranin e Top Channel patëm mundësinë të njihemi me historitë e disa prej të huajve që kanë vendosur të ndërtojnë fatin e tyre në Shqipëri dhe të lënë vendet e tyre.

Vjehrra shqiptare tregon se si e priti nusen e djalit nga Japonia!

Top Channel - 15.05.2019

Mbrëmjen e sotme në ekranin e Top Channel patëm mundësinë të njihemi me historitë e disa prej të huajve që kanë vendosur të ndërtojnë fatin e tyre në Shqipëri dhe të lënë vendet e tyre.

Vjehrra shqiptare tregon se si e priti nusen e djalit nga Japonia!

Ina - 16.05.2019

Mbrëmjen e sotme në ekranin e Top Channel patëm mundësinë të njihemi me historitë e disa prej të huajve që kanë vendosur të ndërtojnë fatin e tyre në Shqipëri dhe të lënë vendet e tyre.

Vjehrra shqiptare tregon se si e priti nusen e djalit nga Japonia!

Botasot - 16.05.2019

Mbrëmë në ekranin e Top Channel patëm mundësinë të njihemi me historitë e disa prej të huajve që kanë vendosur të ndërtojnë fatin e tyre në Shqipëri dhe të lënë vendet e tyre.

Vjehrra shqiptare tregon se si e priti nusen e djalit nga Japonia: U shtanga…

LajmiFundit - 16.05.2019

Mbrëmjen e të mërkures në ekranin e Top Channel u shfaqën historitë e disa prej të huajve që kanë vendosur të ndërtojnë fatin e tyre në Shqipëri dhe të lënë vendet e tyre.

Vjehrra shqiptare tregon se si e priti nusen e djalit nga Japonia dhe jetesën në Shqipëri

Telegrafi - 16.05.2019

Historitë e shqiptarëve që jetojnë në perëndim dhe janë martuar me vajza të huaja por vajza të martuara me shqiptarë dhe jetojnë në Shqipëri, janë raste jo shumë të shpeshta.