TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Horoskopi ditor, e shtunë 16 mars 2019

Portalb - 15.03.2019

Dashi Dita do të nis me pozitivitet dhe nëse jeni çift, do të keni mundësi të përmirësoni dialogun. Mundohuni që të ruani qetësinë dhe ekuilibrin që më në fund e keni gjetur.

Klasifikimi i shenjave në Horoskop, nga më të mirët, tek më djallëzorët

Java News - 14.03.2019

Shenjat astrologjike shpesh zbulojnë shumë sekrete rreth një personi. Nga karakteri tek sjellja që kalon përmes preferencave, ato na ofrojnë mundësinë për të mësuar shumë për njerëzit.

HOROSKOPI I PAOLO FOX për ditën e premte, 15 mars 2019

Bota.al - 14.03.2019

DASHI E premtja dhe e shtuna janë dy ditë të veçanta, e diela do të jetë e favorshme për ndjenjat dhe marrëdhëniet. Në këto 48 orë, debate të mundshme në shtëpi.

Grupi i gjakut dhe personaliteti juaj, zbuloni sekretet

Durres Lajm - 14.03.2019

Në shumë kultura të botës, veçanërisht në Japoni, mendohet se lloji i gjakut i një personi mund të ndikojë në personalitetin e tij. A jeni kurioz të dini se çfarë thotë për ju, lloji juaj i gjakut? ...

Horoskopi ditor, e Shtunë 16 Mars 2019

Java News - 15.03.2019

Dashi Dita do të nis me pozitivitet dhe nëse jeni çift, do të keni mundësi të përmirësoni dialogun. Mundohuni që të ruani qetësinë dhe ekuilibrin që më në fund e keni gjetur.

Grupi i gjakut ndikon në personalitetin tuaj, ja se si…

Botasot - 15.03.2019

Më tregoni se cilit grup gjaku i përkisni dhe do t’ju tregoj se si ndikon në personalitetin tuaj. Në shumë kultura të botës, veçanërisht në Japoni, mendohet se lloji i gjakut i një personi mund të ...

HOROSKOPI/ Këto dy shenja do të kenë probleme sot në çift

Albeu.com - 15.03.2019

Dashi Dita do të nis me pozitivitet dhe nëse jeni çift, do të keni mundësi të përmirësoni dialogun. Mundohuni që të ruani qetësinë dhe ekuilibrin që më në fund e keni gjetur.

Ditë pozitive për këto shenja/ Horoskopi për ditën e sotme

Mapo - 16.03.2019

Dashi Dita do të nis me pozitivitet dhe nëse jeni çift, do të keni mundësi të përmirësoni dialogun. Mundohuni që të ruani qetësinë dhe ekuilibrin që më në fund e keni gjetur.

Horoskopi ditor, e Shtunë 16 Mars 2019

Botasot - 16.03.2019

Dashi Dita do të nis me pozitivitet dhe nëse jeni çift, do të keni mundësi të përmirësoni dialogun. Mundohuni që të ruani qetësinë dhe ekuilibrin që më në fund e keni gjetur.

Horoskopi ditor, e shtunë 16 mars 2019

Lajmi.net - 16.03.2019

Kështu thonë shenjat e zodiaktut. Dashi Dita do të nis me pozitivitet dhe nëse jeni çift, do të keni mundësi të përmirësoni dialogun. Mundohuni që të ruani qetësinë dhe ekuilibrin që më në fund e ...