TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Modelja shqiptare ngrit temperaturat, kështu shfaqet!

Zeri - 12.01.2019

Modelja me origjinë shqiptare Tika Camaj, e cila është e njohur në të gjithë botën ka postuar një foto, ku nuk ka lënë aspak vend për imagjinatë. Modelja është shfaqur duke pozuar pa të brendshme, ...

Modelja shqiptare rrit temperaturat, poston foton pa të brendshme

Gazeta Express - 12.01.2019

Modelja me origjinë shqiptare Tika Camaj, e cila është e njohur në të gjithë botën ka postuar një foto, ku nuk ka lënë aspak vend për ...

Pa reçipeta dhe pabikini, ndez rrjetin modelja shqiptare Tika Camaj (FOTO)

Tetova Sot - 11.01.2019

Modelja me famë botërore Tika Camaj ka ndezur rrjetin duke nxitur shfrenime imagjinatash. Shqiptarja e famshme Tika Camaj ka provokuar krejtësisht lakuriq dhe teksa mban përsipër një tip pelerine ...

Pa reçipeta dhe pabikini, ndez rrjetin modelja shqiptare Tika Camaj

Gazeta Express - 11.01.2019

Modelja me famë botërore Tika Camaj ka ndezur rrjetin duke nxitur shfrenime ...

Modelja e Victoria’s Secrets me origjinë shqiptare ‘shfrenon’ imagjinatën e meshkujve

SOT - 13.01.2019

Modelja me origjinë shqiptare Tika Camaj, e njohur në të gjithë botën ka postuar një foto, ku ka nxitur imagjinatën e meshkujve. Modelja që punon për Victoria’s Secrets është shfaqur duke pozuar pa ...

Pa reçipeta dhe pabikini, ndez rrjetin modelja shqiptare Tika Camaj

Botasot - 12.01.2019

Modelja me famë botërore Tika Camaj ka ndezur rrjetin duke nxitur shfrenime imagjinatash. Shqiptarja e famshme Tika Camaj ka provokuar krejtësisht lakuriq dhe teksa mban përsipër një tip pelerine ...