TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Jahti gjigand përplaset në mol, frikë dhe panik tek turistët

BalkanWeb - 14.08.2019

Një jaht i madh që kushton miliona dollarë është përplasur në një port turistësh në Cairn, në Queensland, Australi. Për shkak të një problemi mekanik, jahti luksoz ‘Moatize’ (që kushton miliona ...

Jahti luksoz përplaset në mol

Durres Lajm - 14.08.2019

Një jaht i madh që kushton miliona dollarë është përplasur në një port turistësh në Cairn, në Queensland, Australi. Për shkak të një problemi mekanik, jahti luksoz "Moatize", i cili i përkiste një ...