TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Sherr i ashpër mes Bashës, Berishës dhe Metës, Presidenti në panik nga një 17 maj i dytë, ish-kryeministri kërkon ...

SOT - 10.10.2019

Opozita është mbërthyer nga sherret, përplasjet dhe debatet e ashpra. Zhvillimet e kohëve të fundit e kanë ndarë opozitën në tre kampe. Nga njëra anë është ish-kryeministri Sali Berisha, në anën ...

Negociatat/ Kryemadhi për BE: Është gënjyer për 5 vite, një zyrtar i lartë më kërkoi t’i nisja dosjen për...

SOT - 09.10.2019

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka treguar një bisedë me një nga zyrtarët e BE-së. Ajo shprehet se ai i kishte kërkuar që t’i niste dosje me materialet nga Shqipëria pasi nuk kishte besim te ...

Djegia e mandateve, Kryemadhi zbulon detajet çfarë i thanë amerikanët në janar të 2019

SOT - 09.10.2019

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka sulmuar ndërkombëtarët në Tiranë. Ajo ka treguar edhe një bisedë të bërë në zyrën e saj në LSI në muajin janar 2019.

Monika Kryemadhi plas 'bombën': Saimir Tahiri më ka përgjuar

SOT - 09.10.2019

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka befasuar sot me një deklaratë ndaj ish ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. Në një bisedë me gazetarët Çim Peka, Arion Sulo dhe Bledian Koka, ajo ka treguar ...

"U prish cilësia e mallit, ndryshuan dhe ata deklarimet e tyre", Monika Kryemadhi sulmon ndërkomëtarët në ...

SOT - 09.10.2019

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka bërë krahasimin me Kosovën për zgjedhjet dhe është shprehur se në Prishtinë, ndërkombëtarët nuk folën fare dhe nuk u bënë me njërën palë.

Zgjedhjet në Kosovë, Kryemadhi: Ndërkombëtarët nuk u bënë me asnjë palë

Mapo - 09.10.2019

E ftuar në emisionin e gazetarit Cim Peka, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka komentuar rezultatin e zgjedhjeve në Kosovë duke bërë dhe një krahasim me situatën politike në vendin tonë.

Kryemadhi takon vajzat dhe gratë e Unazës së Re: Nuk mund t’i lëmë në mëshirë të Rilindjes dhe oligarkëve

Gazeta Tema - 09.10.2019

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi është takuar sot me një grup vajzash dhe grash, banorë të Unazës së Re, të cilat prej muajsh protestojnë kundër shembjes së banesave të tyre.

"Një skandal edhe më i madh", Monika Kyemadhi nuk i ndahet Edi Ramës, rikthen në "skenë" mikun e ...

SOT - 09.10.2019

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi është takuar sot me një grup vajzash dhe grash, banorë të Unazës së Re, të cilat prej muajsh protestojnë kundër shembjes së banesave të tyre nga qeveria Ajo shkruan ...

Kryemadhi me vajzat e gratë e Unazës së Re: Në zgrip të ekzistencës, do i qëndrojmë në krah derisa të fitojnë të ...

BalkanWeb - 09.10.2019

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka qenë sot në zonën e Unazës së Re në kryeqytet ku është takuar me një grup vajzash dhe grash. Kryemadhi e përshkruan gjendjen e tyre si në zgrip të ekzistencës ...

“S’mund t’i lëmë në mëshirë të Rilindjes dhe oligarkëve”, mesazhi i Kryemadhit për vajzat dhe gratë te Astiri

Java News - 09.10.2019

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi është takuar sot me një grup vajzash dhe grash, banorë të Unazës së Re, të cilat prej muajsh protestojnë kundër shembjes së banesave të tyre.

Kryemadhi tregon se çfarë i thanë amerikanët para se opozita të digjte mandatet

Gazeta Express - 09.10.2019

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka folur ditën e sotme për krizën politike në vend si dhe për vendimin e opozitës për djegien e mandateve të deputetit në shenjë proteste ndaj qeverisë “Rama”.

Monika Kryemadhi: Jam përgjuar nga Saimir Tahiri

Mapo - 09.10.2019

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka befasuar sot me një deklaratë ndaj ish ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. Në një bisedë me gazetarët Çim Peka, Arion Sulo dhe Bledian Koka, ajo ka treguar ...

Kryemadhi: Jam përgjuar nga Saimir Tahiri!

Albeu.com - 09.10.2019

"Nga Zoti Tahiri , nga ai tjetri i SHIK-ut, Rama. Nuk e kam problem fare unë atë historinë e përgjimit , biles më mirë. Se ajo të mban edhe në tempus" Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka befasuar ...

Kryemadhi sulmon ndërkombëtarët: Ambasadorët palë me Ramën, pas Vlahutin, edhe Soreca po hesht për krimin

SOT - 10.10.2019

Lëvizjes Socialiste për Integrim duket se nuk i del inati me ndërkombëtarët dhe sidomos me ambasadorët e atashuar në vendin tonë. Teksa ditën e djeshme ishte e ftuar në një studio televizive, ...

Kryemadhi e zbulon: Çfarë më thanë amerikanët në janar 2019

Ina - 10.10.2019

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Çim Peka LIVE’ në SYRI TV dhe SYRI.net ka sulmuar ndërkombëtarët në Tiranë.