TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Momenti kur gjarpri gllabëron gjelin dhe e nxjerr sërish

Gazeta Express - 13.01.2018

Kjo video tregon momentin kur një gjarpër piton 5 metra i gjatë gllabëron një gjel. Është e pabesueshme se si ky zvarranik arrin të gllabërojë një shpend të këtyre ...

Momenti kur gjarpri gllabëron gjelin dhe e nxjerr sërish

Flaka - 13.01.2018

Por, “vakti ushqimor” i është ndërprerë, pasi u zbulua nga pronari i fermës në ...

Momenti kur gjarpri gllabëron gjelin dhe e nxjerr sërish

Alb Portali - 13.01.2018

Por, “vakti ushqimor” i është ndërprerë, pasi u zbulua nga pronari i fermës në Tajlandë. Loading... Ai njoftoi ekipet e specializuara për kapjen e gjarpërinjve.

Kapet pitoni i madh në kamerë duke e nxjerrur nga goja një gjel të madh

Lajmi.net - 12.01.2018

Ky është një moment i tmerrshëm kur një piton kapet në kamera duke e nxjerrur nga goja një gjel të madh. Nut Wattana regjistroi klipin pasi zbuloi gjarprin duke u varur në një çati me një bark të ...

Detyrojnë pitonin 5 metra ta vjell gjelin e fermerit që e kishte “gëlltitur” për së gjalli (Video, +18)

Telegrafi - 12.01.2018

Ky është momenti rrëqethës kur një piton i gjatë plot 5 metra, detyrohet ta vjell gjelin e një fermeri që e kishte “gëlltitur” për së gjalli. Nut Ëattana kishte vërejtur se dy gjela po i mungonin, ...

Momenti kur gjarpri gllabëron gjelin dhe e nxjerr sërish

Lajmi.net - 13.01.2018

Kjo video tregon momentin kur një gjarpër piton 5 metra i gjatë gllabëron një gjel. Është e pabesueshme se si ky zvarranik arrin të gllabërojë një shpend të këtyre përmasave.

Kapet pitoni i madh në kamerë duke e nxjerrur nga goja një gjel të madh

Alb Portali - 12.01.2018

Nut Wattana regjistroi klipin pasi zbuloi gjarprin duke u varur në një çati me një bark të madh. Loading... Pamja tregon gjarprin, me gojën e hapur, duke u përpjekur të pështyjë gjelin mbrapa, ...