TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kjo është oferta e re e Barcelonës për Neymar

Lajmi.net - 14.08.2019

Ylli brazilian është kthyer në dëshirë të madhe për Barcelonën, që dëshiron transferimin e tij dy vite pas largimit. Sipas ESPN, Barcelona kanë përgatitur 93 milionë euro për PSG-në, duke përfshirë ...

Real Madrid ia ofron PSG-së tre lojtarë për Neymarin

Lajmi.net - 14.08.2019

Zinedine Zidane është i gatshëm të ndahet me disa nga yjet e skuadrës së tij, për të sjellë në ‘Santiago Bernabeu’ brazilianin e shumëdëshiruar. ‘Los Blancos’ kanë pranuar të paguajnë deri në 700 ...

Çmendet Barcelona, 80 milion euro dhe Coutinho për të rikthyer Neymar

Top Channel - 14.08.2019

E kërcënuar nga rivaliteti i Real Madrid, Barcelona ka bërë një ofertë për të rikthyer në Camp Nou brazilianin Neymar. Sipas mediave franceze Barcelona ka ofruar 80 milion euro dhe Coutinho-n për të ...

Dështon misioni i parë i Barcelonës për Neymar

Gazeta Express - 13.08.2019

Takimi në mes të dy klubeve ka shërbyer në atë se sa larg janë ata për ta rikthyer sulmuesin në Camp Nou Delegacioni i Barcelonës është rikthyer duarthatë nga Paris Saint-Germain pas negociatave në ...

Përfundon takimi mes Barcelonës dhe PSG-së për Neymar

Lajmi.net - 13.08.2019

Drejtues të Barcelonës dhe të PSG-së, sot janë takuar në Paris, për të negociuar për transferimin e Neymar në ‘Camp Nou’. Takimi i zhvilluar mes dy palëve, nuk ka sjell asnjë përparim sa i përket ...

Le Parisien: Barça ofron 80 mln euro plus Coutinho për Neymar

BalkanWeb - 13.08.2019

Barcelona raportohet se i ka ofruar Paris Saint Germain midis 60 dhe 80 milion euro plus Philippe Coutinho për kartonin e Neymar. Katalanasit janë dëshpërimisht të interesuar për rikthimin e ...

Skuadra po bëjnë luftë për të, ndërsa Neymar po relaksohet

Zeri - 13.08.2019

Barcelona e real Madrid janë duke bërë çmos që ta marrin futbollistin brazilian Neymar i cili ka vendosur të largohet nga PSH,. megjithatë, braziliani duket se nuk po brengoset shumë për këto gjëra.

Ish-e dashura e Neymar “çmend” me fotot në bregdet

Botasot - 13.08.2019

Soraja Vuçeliç është një nga femrat më seksi. Format e saj fizike, “çmendin” këdo që e sheh. Ish e dashura e lojtarit brazilian, Neymar është gjithashtu mjaft aktive me pozat provokuese në rrjetet ...

Takimi Barca-PSG për Neymarin në Paris përfundon pa asnjë marrëveshje

Telegrafi - 13.08.2019

Takimi i zhvilluar në Paris midis delegacionit të Barcelonës dhe PSG, nuk ka sjell asnjë përparim sa i përket Neymarit. Leonardo, drejtorit sportiv i PSG u takua me Javier Bordas, menaxheri i Barçës, ...

Mbyllet takimi në Paris për Neymarin, palët ende larg në qëndrime

SuperSport - 13.08.2019

Takimi i zhvilluar sot, në Paris, mes delegacionit të Barcelonës dhe drejtorit sportiv te parizienëve Leonardo de Araújo, për transferimin e Neymarit te kampionët e Spanjës janë mbyllur pa një ...

PSG dëshiron shitjen e Neymar, por i vendos çmim të ‘çmendur’

Lajmi.net - 13.08.2019

Barcelona, nëse dëshiron rikthimin e Neymar në skuadër, duhet t’i paguajë kampionëve të Francës deri në 250 milionë euro. Mediet spanjolle raportojnë se PSG edhe pse janë duke kërkuar shitjen e ...

Agjenti i Coutinhos në Paris, për ta diskutuar kalimin atje

Gazeta Express - 13.08.2019

Sipas medias braziliane, Esporte Interativo, agjenti i lojtarit të Barçës është në bisedime me PSG, në një marrëveshje që do ta rikthej Neymarin në Camp Nou Philippe Coutinho është rrugës për t’ju ...

PSG kërkon 250 milionë euro për Neymar

Gazeta Express - 13.08.2019

Pavarësisht se janë të hapur për shitjen e tij, Paris Saint-Germain janë duke mbajtur një çmim shumë të lartë për Neymarin Edhe Barcelona edhe Real Madrid janë të gatshëm për ta sjell brazilianin në ...

Bale i prish punë Realit për transferimin e Neymar

Lajmi.net - 13.08.2019

‘Los Blancos’ vazhdojnë të mbajnë gjallë interesimin për Neymar, i cili po ashtu po kërkohet nga Barcelona. Real Madrid, po synon transferimin e Neymar, duke llogaritur përfshirjen edhe të ndonjë ...

Bale refuzon të jetë pjesë e operacionit “Neymar”, konsideron padi ndaj Realit

Koha.net - 13.08.2019

Greth Bale ka refuzuar të jetë pjesë e ndonjë oferte të Real Madridit për të transferuar yllin e PSG-së, Neymar. Madje, sipas “Sport”, ai ka paralajmëruar me ndërmarrjen e hapave ligjorë ndaj klubit ...

PSG refuzon ofertën e parë të Barçës për Neymar, klubet akoma larg marrëveshjes

Gazeta Tema - 13.08.2019

Është zhvilluar takimi i parë mes drejtuesve të Paris Saint-Germain dhe atyre të Barcelonës. Megjithatë, dy palët janë akoma shumë larg një marrëveshjeje për transferimin e Neymar te katalanasit.

Bale refuzon të bëhet pjesë e marrëveshjes për “operacionin Neymar”

Gazeta Express - 13.08.2019

Ylli uellsian nuk dëshiron të përfshihet në marrëveshjen eventuale në mes të Real Madridit dhe Paris Saint-Germainit për t’u transferuar eventualisht në Francë, ndërkohë që Neymar do të rikthehej në ...

Messi ndërhynë në transferimin e Neymar: Duhet të vish tek ne

Telegrafi - 13.08.2019

Lionel Messi e ka telefonuar Neymarin menjëherë pasi është zbuluar interesi i madh i Real Madridit për brazilianin. Pesë herë fituesi i Topit të Artë e ka të pamundur të pranojë që një ish-yll i ...

Agjenti i Coutinho në Paris – finalizohet marrëveshja për rikthimin e Neymar?

Lajmi.net - 13.08.2019

Ylli brazilian i futbollit ka qenë pjesë e një ‘telenovele’ të gjatë këtë verë, me emrin e tji që lidhej me një largim nga PSG. Neymar është i pakënaqur në Paris dhe dëshira e tij kryesore është ...

“Maradona” i Ballkanit: Me Neymar, Reali fiton Champions-in. Më i forti është Messi

Gazeta Tema - 13.08.2019

George Hagi beson se blerja e Neymar është garancia më e mirë që Real Madridi të kthehet te sukseset e mëdha. Ndër të tjera, qenia e yllit brazilian midis Realit dhe Barcelonës është një ndjenjë, që ...

Barça ofron 100 milionë euro plus Coutinhon për Neymarin, nis delegacionin në Paris për bisedime

Koha.net - 13.08.2019

Barcelona ka dërguar një delegacion, përfshirë menaxherin teknik Eric Abidal, në Francë për të biseduar me Paris Saint-Germainin për një marrëveshje për transferimin e Neymarit.

“Neymari e do Barçën, Real Madridin e ka opsion të dytë”

Gazeta Express - 13.08.2019

Marcelo Bechler – një gazetar i famshmes sportiv në Brazil, i afërt me përfaqësuesit e Neymarit – beson se sulmuesi brazilian do të preferonte t’i bashkohej Barcelonës këtë verë, mirëpo nuk do ta ...

Barcelona bën ofertën e parë zyrtare për Neymar, pritet përgjigja nga PSG

Lajmi.net - 13.08.2019

Gjatë ditës së sotme është raportuar për rikthimin e mundshëm të Neymar në ‘Camp Nou’, dhe hapat që Barcelona ka ndërmarr në këtë drejtim. Drejtuesit e skuadrës së Barcelonës kanë udhëtuar sot drejt ...

Zbulohet oferta që Barcelona do t’ia bëjë PSG-së për Neymarin

Gazeta Express - 13.08.2019

Barcelona ka filluar të negociojë edhe formalisht me Paris Saint-Germainit për të arritur marrëveshje për transferimin e Neymarit gjatë këtij afati kalimtar.

Ndërhyn Messi, bind Neymar të zgjedhë Barçën

SuperSport - 13.08.2019

“Do vish tek ne, nuk ke punë tek Reali i Madrdit” kanë qënë pak a shumë këto fjalët që Lionel Messi i ka thënë Neymar menjëherë sapo është zbuluar interesi maksimal i Los Blancos për brazilianin.

'Bomba' e ditës: Delegacioni i gjigantit evropian në Paris për transferimin e Neymarit

Zeri - 13.08.2019

Josep Maria Bartomeu dhe Barcelona nuk janë dorëzuar për transferimin e Neymar pavarësisht se Paris Saint-Germain nuk dëshiron që braziliani të kalojë te klubi katalunas.

Barcelona ofron 80 milionë euro plus Coutinhon për Neymarin

Telegrafi - 13.08.2019

Barcelona raportohet se i ka ofruar Paris Saint-Germain rreth 80 milionë euro plus Philippe Coutinho për Neymar. Katalanasit janë të etur për ta rikthyer në radhët e veta lojtarin që i braktisi dy ...

Messi telefonoi Neymarin: Harroje Real Madridin, eja tek Barcelona

Lajmi.net - 13.08.2019

Neymar po e kërkon me ngulm largimin nga Paris Saint Germain, me destinacionin e preferuar, Barcelonën. Lojtari brazilian ka mbajtur qendrën e vëmendjes gjatë verës, me emrin e tij që lidhej me një ...

PSG po e presin me padurim largimin e Neymar

Lajmi.net - 13.08.2019

Ylli brazilian i futbollit, është rikthyer në qendër të vëmendjes, me shumë raportime gjatë ditës së sotme që kanë bërë të ditur se drejtuesit e Barcelonës janë nisur drejt Parisit, për të finalizuar ...

PSG-ja ndaloi së shituri fanellat me emrat e Neymarit

Telegrafi - 13.08.2019

Paris Saint-Germain ka ndaluar shitjen e bluzave me emrin e sulmuesit brazilian, Neymar. Futbollisti 27-vjeçar është i lidhur me një largim nga kampionët francez gjatë gjithë verës dhe duket se mund ...

PSG-ja dëshiron ta shesë Neymarin gjatë orëve në vazhdim

Gazeta Express - 13.08.2019

Paris Saint-Germaini nuk e do më Neymarin në skuadër dhe, sipas të përditshmes spanjolle Sport, klubi e ka udhëzuar drejtorin sportiv, Leonardon, të arrijë marrëveshje për shitjen e brazilianit gjatë ...

Zyrtarët e Barcelonës udhëtojnë në Paris për transferimin e Neymarit

Gazeta Express - 13.08.2019

Barcelona i ka intensifikuar tentimet për ta kthyer Neymarin nga Paris Saint-Germaini në “Camp Nou”. Sipas radiostacionit katalonas, RAC1, zyrtarët e Barcelonës kanë udhëtuar në kryeqytetin francez ...

Kjo do të jetë oferta që Barca do të hedh në tavolinën e PSG, për transferimin e Neymar

Lajmi.net - 13.08.2019

‘RAC1’ ka raportuar më herët se Abidal do të udhëtojë drejt Parisit për t’u takuar me Leonardo, për të biseduar detajet e fundit për transferimin e brazilianit.

Abidal me ‘aeroplanin e parë’ drejt Parisit, pritet takimi me Leonardo, për Neymar

Lajmi.net - 13.08.2019

Emri i yllit brazilian të futbollit lidhet tash e sa kohë me një largim nga Parisi, me La Liga si destinacion i mundshëm. Real Madrid dhe Barcelona janë dy skuadrat në garë për lojtarin, por ...

PSG-ja largon të gjitha gjurmët e Neymarit nga dyqani i klubit

Gazeta Express - 13.08.2019

Neymari duket se është më afër largimit nga Paris Saint-Germaini sesa kurrë më parë. Së fundi, klubi francez i largoi të gjitha gjurmët e Neymarit nga dyqani i klubit.

Messi bëhet faktor në vendimin e Neymarit për të ardhmen

Gazeta Express - 13.08.2019

Lionel Messi është përfshirë në situatën e tensionuar me spekulimet për një transferimin të mundshëm të Neymarit. Edhe Barcelona e edhe Real Madridi po e kërkojnë me ngulm nënshkrimin e yllit të ...

Kjo është oferta e re e Barcelonës për Neymar

Botasot - 14.08.2019

Barcelona vazhdon të insistojë në transferimin e Neymar në ‘Camp Nou’. Ylli brazilian është kthyer në dëshirë të madhe për Barcelonën, që dëshiron transferimin e tij dy vite pas largimit.

Liga franceze do të pësojë rënie nëse Neymar largohet

Koha.net - 13.08.2019

Mungesa e Neymarit nga ndeshja e parë e PSG-së në Ligue 1 kundër Nimesit të dielën, fillimisht i ishte atribuuar një lëndimi. Duke folur të shtunën, trajneri Thomas Tuchel tha se hezitoi të rrezikojë ...

Real Madridi do të dorëzohet për Pogban, nëse e merr Neymarin

Gazeta Express - 13.08.2019

Real Madridi do t’u japë fund tentimeve për ta transferuar mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogban, nëse arrijnë ta sigurojnë transferimin e yllit të Paris Saint-Germainit, Neymarit, sipas të ...

Tuchel lehtëson gjërat për Barcelonën: Dua Dembele në marrëveshjen për Neymar

Lajmi.net - 13.08.2019

Neymar është shprehur i pakënaqur me situatën e tij tek Parisi, duke kërkuar rikthimin tek Barcelona, me kampionët e La Liga që janë shprehur të gatshëm ta pranojnë rikthimin e tij.

Neymar shumë pranë rikthimit te Barça, PSG do mjaftohet me…

SuperSport - 13.08.2019

Barcelona bën një tjetër lëvizje për të bindur Paris Saint Germain dhe për të bërë të mundur rikthimin e Neymar Jr në Camp Nou. Pas indicieve që e jepnin brazilian afër Barcelonës vetëm pak orë pas ...

Neymar rikthehet te Barcelona, zbulohet se kush e ka telefonuar brazilianin së fundmi

Zeri - 13.08.2019

Lionel Messi është duke e bindur Neymarin t’i bashkohet Barcelonës si dhe për ta refuzuar Real Madridin. “Marca” raporton se sulmuesi argjentinas e ka thirrur personalisht ish-bashkëlojtarin e tij ...

Foto/ E duan të gjithë, shikoni çfarë ka humbur Neymar

Top Channel - 13.08.2019

U bë e famshme për një lidhje e cila nuk zgjati shumë me yllin brazilian Neymar. Por edhe pas ndarjes nga braziliani fama e saj nuk u zbeh por vetëm u rrit.

Çmendet Barcelona, 80 milionë euro dhe Coutinho për të rikthyer Neymar

Botasot - 14.08.2019

E kërcënuar nga rivaliteti i Real Madrid, Barcelona ka bërë një ofertë për të rikthyer në Camp Nou brazilianin Neymar. Sipas mediave franceze Barcelona ka ofruar 80 milion euro dhe Coutinho-n për të ...

Barcelona e frustruar me bisedimet për transferimin e Neymar

Botasot - 13.08.2019

Sipas Sport, bisedimet midis skuadrave Paris Saint-Germain dhe Barcelonës për transferimin e brazilianit Neymar, kanë ngecur. PSG është e gatshme që ta lejojë futbollistin 27 vjeçar të largohet nga ...

PSG ndalon shitjen e bluzave të Neymar në dyqanet e klubit

BalkanWeb - 12.08.2019

Largimi i Neymar nga Paris Saint-Germain duket më i afërt se kurrë dhe si i tillë, kampionët e Ligue 1 duket se kanë ndaluar shitjen e bluzës së brazilianit në dyqanin e klubeve të tyre.

Real ofertë të re për Neymar, 120 milionë euro plus yllin e skuadrës

SOT - 12.08.2019

Real Madrid është ngjitur në podin e klubeve që kërkojnë të kenë shërbimet e brazilianit Neymar për sezonin e ri futbollistik. O’Ney nuk është i lumtur në Paris dhe pas këtij lajmi shumë klube ...

Largimi i Neymar nga PSG çështje orësh, ja çfarë hapi ka ndërmarrë skuadra

Lajmi.net - 12.08.2019

Ylli brazilian i futbollit ka marrë vëmendje të madhe gjatë kësaj vere, me emrin e tij që lidhet me një largim të mundshëm nga PSG, largim ky që tashmë duket se është vetëm çështje orësh.

Lojtarët e Real Madridit ftojnë Neymarin t’u bashkohet në Bernabeu

Telegrafi - 12.08.2019

Lojtarët e Real Madridit kanë biseduar me Neymarin për të bindur yllin e Paris Saint-Germain për t’u bashkuar me ta në Bernabeu, thonë burimet për ESPN FC .

"Bir k***", tifozët e PSG-së e ofenduan, motra e Neymarit iu kthehet ashpër dhe nuk përmbahet me fjalorin

SOT - 12.08.2019

Neymarin nuk e duan më në Paris. Mbrëmjen e djeshme, në ndeshjen e parë të kampionatit ndaj Nimesit, tifozeria e PSG-së e ka ofenduar në kor brazilian.