TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Aksident tek sheshi ‘Shqiponja’, një i plagosur

Top Channel - 12.09.2019

Një automjet me targa të huaja ka dalë nga rruga në afërsi të sheshit “Shqiponja” ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person. I plagosur është drejtuesi i mjetit, shtetasi me iniciale E.D 34 vjeç, ...

U përplas me "bishën luksoze" të blinduar me targa ruse, kush është shkodrani që u zhduk nga sytë këmbët?

SOT - 11.09.2019

Një aksident rrugor ndodhi mbrëmjen e sotme tek ish-sheshi Shqiponja në kryeqytet. Fillimisht u mësua se një automjet tip G-Class i blinduar me targa ruse doli jashtë rruge dhe për pasojë u batua në ...

Makina me targa ruse përmbyset në Tiranë, zhduket shoferi

Alsat - 11.09.2019

Një makinë e blinduar me targa ruse është përfshirë në një aksident në Tiranë. Sipas raportimeve, makina është gjetur e përmbysur në sheshin “Shqiponja” rreth orës 22:00, ndërsa janë ende të paqarta ...

Zbardhen detaje të reja/ Mjeti i blinduar me targa ruse përmbyset pas aksidentit në Tiranë, shoferi braktis makinën, ...

SOT - 11.09.2019

Një aksident ka ndodhur në kryeqytet. Raportohet se është aksidentuar një makinë e blinduar me targa ruse. Aksidenti ka ndodhur pak çaste më parë në vendin e quajtur sheshi "Shqiponja".

Aksidentohet makina e blinduar me targa ruse te sheshi Shqiponja (video)

ABC News - 11.09.2019

Një makinë e blinduar me targa ruse është aksidentuar mbrëmjen e sotme tek ish-sheshi “Shqiponja” në kryeqytet. Gazetari i ABC News Andi Qosja raporton se pas aksidentit drejtuesi i automjetit është ...

Përmbyset makina lukzoze tek “Shqiponja”, shoferi ia mbath

SOT - 11.09.2019

Një aksident i rëndë është shënuar sot në Tiranë, ku një mjet luksoz është përmbysur tek sheshi “Shqiponja”. Siç shihet në pamjet e siguruara, një automjet luksoz tip “Benz G-Class” me targa ruse, ...

Video/ Benzi i blinduar përmbyset tek “Shqiponja”, zhduket shoferi

Mapo - 11.09.2019

Një aksident ka ndodhur sot në mbrëmje tek sheshi “Shqiponja” në kryeqytet. Siç shihet në pamjet e siguruara nga MAPO , një automjet luksoz tip “Benz G-Class” i blinduar me targa ruse, është kthyer ...

Përmbyset “G Class”-i i BLINDUAR me targa RUSE, shoferi BRAKTIS makinën

Gazeta Express - 11.09.2019

Një makinë luksoze e blinduar është përfshirë në një aksident te rrethrotullimi i “Shqiponjës” në hyrje të Tiranës. Newsbomb.al mëson se në aksident është përfshirë një makinë tip Mercedes “G Class” ...

Makina e blinduar me targa ruse përmbyset në Laprakë, zhduket shoferi, policia dyshon se…

BalkanWeb - 11.09.2019

Një makinë blind me targa ruse është aksidentuar mbrëmjen e sotme tek ish-sheshi “Shqiponja” në Tiranë. Gazetarja e “BalkanWeb”, Dorjana Bezat raporton se momentin kur është afruar policia drejtuesi ...

FOTO/ Misteri i aksidentit në Tiranë/ Makina e blinduar dhe me targa ruse përmbyset në Laprakë

Java News - 11.09.2019

Një makinë blind me targa ruse është aksidentuar mbrëmjen e sotme tek ish-sheshi “Shqiponja” në Tiranë. Në momentin kur është afruar policia drejtuesi i mjetit nuk është gjendur aty, i cili dyshohet ...

Video/Aksident, Benzi i blinduar përmbyset në rrugë, zhduket shoferi

Mapo - 11.09.2019

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë tek sheshi “Shqiponja” në kryeqytet. Siç shihet në pamjet e siguruara nga MAPO , një automjet luksoz tip “Benz G-Class” i blinduar me targa ruse, është ...

Përmbyset automjeti i blinduar me targa ruse tek "Shqiponja", shoferi ia mbath

Albeu.com - 11.09.2019

Një aksident i rëndë është shënuar sot në Tiranë, ku një mjet luksoz është përmbysur tek sheshi “ Shqiponja ”. Siç shihet në pamjet e siguruara, një automjet luksoz tip “Benz G-Class” me targa ruse , ...

Përmbyset "Benz-i" lukzoz, shoferi arratiset nga vendi i ngjarjes

Durres Lajm - 11.09.2019

Një aksident i rëndë është shënuar sot në Tiranë, ku një mjet luksoz është përmbysur tek sheshi “Shqiponja”. Siç shihet në pamjet e siguruara, një automjet luksoz tip “Benz G-Class” me targa ruse, ...