TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Dua Lipa nominohet në pesë kategori në ‘Brit Award 2018’

Lajmi.net - 13.01.2018

Sukseset e saj nuk po kanë të ndalur. Këngëtarja Dua Lipa vitin 2018 e ka nisur me shumë arritje në karrierë. Ajo dje lansoi këngën e re ‘IDGAF’ e cila ende pa kaluar 24 orë që nga publikimi, ka ...

Dua Lipa me 5 nominime në Brit Awards

Koha.net - 13.01.2018

Dua Lipa po vazhdon të korrë suksese të mëdha në botën e muzikës, përkundër që në fillim të karrierës së saj. Pas shumë çmimeve të fituara, ajo është në garë edhe për pesë çmime të Brit Awards, ...

Pa bërë 24 orë, IDGAF-i i Dua Lipës afër 6-milionëshit të youtube-s (VIDEO)

Portalb - 13.01.2018

Ende nuk ka mbushur 24 orë që kur këngëtarja me preardhje kosovare, Dua Lipa publikoi këngën e saj më të re, IDGAF, njofton Portalb.mk . Nga klikimet në rrjetin social youtube, të cilat kanë arritur ...

Mbi pesë milionë shikime, Dua Lipa tregon detajet e para rreth xhirimeve të klipit të IDGAF-it (Video)

Telegrafi - 13.01.2018

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Pas suksesit të paparë me këngën “New Rules”, i cili deri më tani është shikuar rreth 890 milionë herë në ...

Dua Lipa me “IDGAF” e para në YouTube përbrenda një dite (Foto/Video)

Almakos - 13.01.2018

Këngëtarja Dua Lipa ka prezantuar sot (e premte) projektin e saj më të ri muzikor. “Idgaf” mban titullin kënga e saj më e re, e cila erdhi për fansat edhe me një klip shumë të veçantë, pjesë e cilit ...

Pas publikimit të IDGAF, Dua Lipa me sukses tjetër (FOTO)

Portalb - 13.01.2018

Dua Lipa me 5 nominime në Brit Awards. Dua Lipa po vazhdon të korrë suksese të mëdha në botën e muzikës, përkundër që në fillim të karrierës së saj. Pas shumë çmimeve të fituara, ajo është në garë ...

Ende pa u bërë 24 orë nga publikimi, “shpërthejnë” klikimet për këngën e Dua Lipës

Lajmi.net - 13.01.2018

Pas suksesit të madh me "New Rules", Dua Lipa ka lansuar projektin e ri. “IDGAF” titullohet kënga e re nga Dua, e cila me suksesin që po tregon në orët e para, tregon se do të rezultojë ashtu si “New ...

Mbi pesë milionë shikime, Dua Lipa tregon detajet e para rreth xhirimeve të klipit të IDGAF-it (Video)

Almakos - 13.01.2018

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Pas suksesit të paparë me këngën “New Rules”, i cili deri më tani është shikuar rreth 890 milionë herë në ...

Kënga e re e Dua Lipës tejkalon parashikimet, arrin milionëshin e parë

Lajmi.net - 12.01.2018

Dua Lipa po shijon sukseset e njëpasnjëshme në karrierën e saj, të cilën s'ka shumë vite që e ka filluar. Kënga “New Rules”, e publikuar gjatë vitit 2017 ishte ndër këngët më të dëgjuara, e cila deri ...

Klipi i ri i Dua Lipës numër 1 në YouTube

Koha.net - 12.01.2018

IDGAF, këngë e cila ishte publikuar para ca muajsh, mirëpo Dua Lipa ka vendosur që të punojë një videoklip për të, e brenda një kohe shumë të shkurtër po shihet suksesi i tij.

Dua Lipa në videon e re, ja pse është më e mira! (VIDEO)

Portalb - 12.01.2018

Kënga e një vajze të fortë. Zëri i një këngëtareje të talentuar. Interpretimi i një artisteje të kompletuar. Dua Lipa ka publikuar klipin e këngës së re, IDGAF, ku shohim jo një, por dy Dua Lipa, ...

Dua Lipa po shkëlqen në klipin e ri (Video)

Almakos - 12.01.2018

Dua Lipa ka publikuar projektin më të ri muzikor. “IDGAF (I Don’t Give A Fuck)”, titullohet kënga më e re këngëtares shqiptare, të cilën e ka shoqëruar me videoklip.

Publikohet klipi i ri “IDGAF” nga Dua Lipa (VIDEO)

Zhurnal - 12.01.2018

Publikohet klipi i ri “IDGAF” nga Dua Lipa (VIDEO) Pas një viti tejët të sukseshëm me këngën 'New Rules', këngëtarja me origjinë kosovare, Dua Lipa s’ka të ndalur.

Publikohet klipi i këngës IDGAF të Dua Lipa

Lajmi.net - 12.01.2018

Ka lansuar klipin e ri. Pas suksesit që kishte me këngën ‘Neë Rules’, këngëtarja Dua Lipa sot ka lansuar hitin e ri me klip, të titulluar IDGAF, shkruan lajmi.net Edhe në këtë video, Dua është ...

Dua shkëlqen në klipin e ri

Koha.net - 12.01.2018

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa, ka publikuar klipin e këngës “IDGAF”. Kënga “IDGAF” është pjesë e albumit të saj debutues “Dua Lipa” dhe vjen pas suksesit të jashtëzakonshëm të këngës ...

Dua Lipa afër 1 miliardit, kjo do të jetë rekord

Shqipmedia - 12.01.2018

Dua Lipa ndoshta mund të ketë ecur përpara me projektet muzikore, por njerëzit nuk janë ende gati të lënë pas “New Rules”. Ndërsa po përgatitet për të publikuar këngën e re “IDGAF”, të premten, ...

Dua Lipa me “IDGAF” e para në YouTube përbrenda një dite (Foto/Video)

Telegrafi - 13.01.2018

Këngëtarja Dua Lipa ka prezantuar sot (e premte) projektin e saj më të ri muzikor. “Idgaf” mban titullin kënga e saj më e re, e cila erdhi për fansat edhe me një klip shumë të veçantë, pjesë e cilit ...

E tepron Dua Lipa, shfaqet nga vaska (Video)

Ina - 12.01.2018

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa është shumë aktive në rrjetet sociale. Pothuajse çdo ditë ajo publikon fotografie e video nga përditshmëria e saj, transmeton Gazeta Express.

Dua Lipa e zhveshur në vaskë, publikon foto duke bërë dush

Zhurnal - 11.01.2018

Dua Lipa e zhveshur në vaskë, publikon foto duke bërë dush Këngëtarja Dua Lipa është shumë e afërt me ndjekësit e saj. Ajo nuk nguron të ju sjell imazhe edhe nga banjo, duke u pastruar, shkruan ...

Dua Lipa e zhveshur në vaskë, publikon foto duke bërë dush

Lajmi.net - 11.01.2018

Këngëtarja Dua Lipa është shumë e afërt me ndjekësit e saj. Ajo nuk nguron të ju sjell imazhe edhe nga banjo, duke u pastruar, shkruan lajmi.net Këngëtarja shqiptare me famë botërore së fundmi e ka ...

Dua Lipa në kategorinë e femrave shpallet mbretëreshë, ka albumin më të mirë për vitin 2017

Telegrafi - 11.01.2018

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare ndërkombëtare. Këngëtarja ka publikuar vitin e kaluar albumin e parë në karrierë dhe kjo ka arritur suksese të jashtëzakonshme.

Dua publikon video nga vaska duke bërë dush

Gazeta Express - 11.01.2018

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa është shumë aktive në rrjetet ...

Publikohet klipi i këngës IDGAF të Dua Lipa (VIDEO)

Albeu.com - 12.01.2018

Ka lansuar klipin e ri. Pas suksesit që kishte me këngën ‘New Rules’, këngëtarja Dua Lipa sot ka lansuar hitin e ri me klip, të titulluar IDGAF Edhe në këtë video , Dua është shfaqur shumë e veçantë ...

Dua Lipa po shkëlqen në klipin e ri (Video)

Telegrafi - 12.01.2018

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa, ka publikuar klipin e këngës “IDGAF”. Kënga “IDGAF” është pjesë e albumit të saj debutues “Dua Lipa” dhe vjen pas suksesit të jashtëzakonshëm të këngës ...

Dua Lipa në kategorinë e femrave shpallet mbretëreshë, ka albumin më të mirë për vitin 2017

Almakos - 11.01.2018

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare ndërkombëtare. Këngëtarja ka publikuar vitin e kaluar albumin e parë në karrierë dhe kjo ka arritur suksese të jashtëzakonshme.