TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Dhunoi bashkëjetuesen 6 vjet më të madhe, zhduket 34 vjeçari

Albeu.com - 13.01.2018

Një 34 vjcar ka dhunuar bashkëjetuesen 6 vjet më të madhe, dhe më pas është zhdukur pa lënë gjurmë. Policia thotë se një ditë më parë është paraqitur në Komisariatin e Policisë Nr.

40-vjeçaren e dhunonte i dashuri, policia shpall në kërkim autorin

SOT - 13.01.2018

Dhunon bashkëjetuesen 6 vjet më të madhe, por zhduket pa lënë gjurmë dhe policia e shpall në kërkim pas denoncimit të 40 vjeçares. Policia thotë se një ditë më parë është paraqitur në Komisariatin e ...