TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

“Polarizimi jo në shoqëri”, Meta: Antagonizëm i orkestruar nga jashtë për të mbajtur vendin në ngërç

BalkanWeb - 11.09.2019

Presidenti i Republikës Ilir Meta komentoi dhe marrëdhënien mes kryeministrit Edi Rama dhe kreut të PD-së Lulzim Basha dhe një dakordësi të mundshme mes tyre me një batutë karakteristike të tijën.

Sinjali për djegien e Parlamentit/ Meta: Pas antagonizmit vjen lufta

Mapo - 11.09.2019

Presidenti Ilir Meta doli pasditen e sotme në një konference për mediat, pasi raportoi në Komisionin Hetimor ngritur për shkarkimin e tij dhe pasi takoi përfaqësuesit e Komisionit të Venecias.

“Polarizimi jo në shoqëri”, Meta: Antagonizëm i orkestruar nga jashtë për të mbajtur vendin në ngërç

Medial - 11.09.2019

TIRANË Presidenti i Republikës Ilir Meta komentoi dhe marrëdhënien mes kryeministrit Edi Rama dhe kreut të PD-së Lulzim Basha dhe një dakordësi të mundshme mes tyre me një batutë karakteristike të ...