TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zyrtare: Ben Yedder transferohet te Monaco

Telegrafi - 14.08.2019

Monaco ka zyrtarizuar transferimin e sulmuesit Wissam Ben Yedder nga Sevilla. Sulmuesi 29-vjeçar ka qenë sensacion i viteve të fundit te Sevilla dhe forma e mirë ka bërë që të jetë shumë i kërkuar në ...

ZYRTARE: Wissam Ben Yedder kalon te Monaco

Lajmi.net - 14.08.2019

Ish kampionët e Ligue 1, kanë arritur marrëveshje me Sevillan, për transferimin e yllit francez, Wissam Ben Yedder. “AS Monaco ka arritur marrëveshje me Sevillan për transferimin e Wissam Ben ...

Thyen rekordin e Dani Alvesit, Sevilla zyrtarizon kalimin e Ben Yedder te Monaco

SuperSport - 14.08.2019

Sevilla ka zyrtarizuar marrëveshjen për transferimin te Monaco të Wissam Ben Yedder. Klubi nga Principata ka paguar 40 milionë euro për futbollistin, që shndërrohet kështu shitja më e shtrenjtë në ...

Zyrtare: Monaco kompleton transferimin e Ben Yedder

Zeri - 14.08.2019

Monaco ka kompletuar transferimin e sulmuesit të Sevillas Wissam Ben Yedder. Ben Yedder do t’i bashkohet klubit të Ligës 1 në një marrëveshje katër-vjeçare pasi klauzola e tij e lirimit prej 40 ...

Zyrtare: Ben Yedder transferohet te Monaco

Zhurnal - 14.08.2019

Monaco ka zyrtarizuar transferimin e sulmuesit Wissam Ben Yedder nga Sevilla. Sulmuesi 29-vjeçar ka qenë sensacion i viteve të fundit te Sevilla dhe forma e mirë ka bërë që të jetë shumë i kërkuar në ...

Monaco gjen pasuesin e Falcaos, arrin akordin me Ben Yedder

SuperSport - 12.08.2019

Ben Yedder më në fund do të rikthehet në Francë. Golashënuesi më i mire i Sevillas në këto 3 vite me 70 gola e 22 asiste, do të veshë fanellën e Monacos ndërsa më parë në këtë kampionat ka luajtur me ...

Monaco siguron shërbimet e yllit të Sevillas

Botasot - 12.08.2019

Monaco ka arritur marrëveshje me sulmuesin e Sevilles, Wissam Ben Yedder. 29-vjeçari ka pranuar të nënshkruaj një kontratë pesëvjeçare për gjigantin francez.

Monaco siguron shërbimet e Ben Yedderit

Koha.net - 12.08.2019

Monaco ka arritur marrëveshje me sulmuesin e Sevilles, Wissam Ben Yedder. 29-vjeçari ka pranuar të nënshkruaj një kontratë pesëvjeçare për gjigantin francez.