TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Këto shenja tregojnë se ju nuk jeni duke pirë ujë mjaftueshëm

Botasot - 12.06.2019

Uji i pijshëm është një nga gjërat më të rëndësishme për trupin, sepse e bën trupin më të hidratuar dhe gjithashtu çon në eliminimin e toksinave të tepërta.

Pijeni para se të flini gjumë dhe zhdukeni dhjamin brenda një nate!

Gazeta Express - 12.06.2019

Në këtë artikull, ne do të ju paraqesim një dietë “emergjence”. Ky plan është tepër i shpejtë dhe shumë efikas. Njerëzit, të cilët kanë një mënyrë jetese shumë të zënë, mund ta shohin këtë plan si më ...

Përfitimet e jashtëzakonshme që sjellë një gotë ujë esëll

Lajmi.net - 11.06.2019

Sipas ekspertëve, gjatë gjumit, trupi dehidratohet, andaj uji duhet pirë që në mëngjes, transmeton lajmi.net. Ky burim jetësor luan një rol thelbësor për të gjitha funksionet e trupit.

Përfitimet e jashtëzakonshme që sjellë një gotë ujë esëll

Botasot - 13.06.2019

Uji është shumë i rëndësishëm për organizmin Sipas ekspertëve, gjatë gjumit, trupi dehidratohet, andaj uji duhet pirë që në mëngjes, transmeton lajmi.net.

Përfitimet e jashtëzakonshme që sjellë një gotë ujë esëll

Ina - 13.06.2019

Uji është shumë i rëndësishëm për organizmin. Sipas ekspertëve, gjatë gjumit, trupi dehidratohet, andaj uji duhet pirë që në mëngjes.Ky burim jetësor luan një rol thelbësor për të gjitha funksionet e ...

Përfitimet e jashtëzakonshme që sjellë një gotë ujë esëll

Zeri - 13.06.2019

Uji është shumë i rëndësishëm për organizmin. Sipas ekspertëve, gjatë gjumit, trupi dehidratohet, andaj uji duhet pirë që në mëngjes, transmeton lajmi.net.