TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

“Hiqi mbathjet e mi jep mua”, Sharon Stone rikthen në moshën 61 vjeç skenën që hyri në historinë e Hollivudit

Gazeta Tema - 08.11.2019

Aktorja e njohur Sharon Stone është vlerësuar si “Femra e vitit” nga “GQ Men”, në një ceremony të organizuar në Berlin. 61-vjeçarja ndërsa është ngjitur në skenë për të tërhequr çmimin, në mënyrë ...

VIDEO+FOTO/ Sharon Stone mahnit audiencën në Berlin, rikrijon skenën e famshme të “Basic Instinct”

Java News - 08.11.2019

Skena me kalimin e këmbëve në filmin “Basic Instinct” të vitit 1992 është një nga më ikoniket e kinemasë moderne. Dhe Sharon Stone e risolli këtë skenë në Berlin, aty ku u vlerësua me çmimin “Femra e ...

“Regjisori më tha hiqi mbathjet”, aktorja shumë e dashur për publikun rikthen në moshën 61 vjeçare skenën që shkëlqeu ...

SOT - 08.11.2019

Aktorja e njohur 61-vjeçare, Sharon Stone është vlerësuar si “Femra e vitit” nga “GQ Men”, në një ceremoni të organizuar në Berlin. 61-vjeçarja ndërsa është ngjitur në skenë për të tërhequr çmimin, ...

Sharon Stone përsërit skenën e nxehtë të “Basic Instinct”

Gazeta Express - 08.11.2019

Skena me kalimin e këmbëve në filmin “Basic Instinct” të vitit 1992 është një nga më ikoniket e kinemasë moderne. Dhe Sharon Stone e risolli këtë skenë në Berlin, aty ku u vlerësua me çmimin “Femra e ...

Sharon Stone përsërit skenën e nxehtë të “Basic Instinct”

Zeri - 08.11.2019

Skena me kalimin e këmbëve në filmin “Basic Instinct” të vitit 1992 është një nga më ikoniket e kinemasë moderne. Dhe Sharon Stone e risolli këtë skenë në Berlin, aty ku u vlerësua me çmimin “Femra e ...

Sharon Stone përsërit skenën e nxehtë të “Basic Instinct” (VIDEO)

Tetova Sot - 08.11.2019

Skena me kalimin e këmbëve në filmin “Basic Instinct” të vitit 1992 është një nga më ikoniket e kinemasë moderne. Dhe Sharon Stone e risolli këtë skenë në Berlin, aty ku u vlerësua me çmimin “Femra e ...

"Hiqi mbathjet e mi jep mua", Sharon Stone rikthen në moshën 61 vjeç skenën që i ndyshoi jetën (VIDEO)

Albeu.com - 09.11.2019

Aktorja e njohur Sharon Stone është vlerësuar si “Femra e vitit” nga “GQ Men”, në një ceremony të organizuar në Berlin. 61-vjeçarja ndërsa është ngjitur në skenë për të tërhequr çmimin, në mënyrë ...