TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kështu duket motra e Rita Orës pa ‘make up’

Lajmi.net - 13.03.2018

Këngëtarja Rita Ora ka rrëmbyer një vëmendje të madhe në vendlindje dhe në të gjithë botën. Si me ashtu edhe pa grim ajo është e dëshiruar prej publikut, shkruan lajmi.net Por, krah saj e njohur u bë ...

Bebe Rexha dhe Nicki Minaj në një bashkëpunim muzikor së shpejti?

Mapo - 13.03.2018

Këngëtarja bukuroshe me origjinë kosovare Bebe Rexha duket se po njeh një sukses të madh në Amerikë çka përkthehet dhe në popullaritetin e saj në rrjetet sociale ku në instagram ajo duket se numëron ...

Nga angazhimet e shumta, Rita nuk ka kohë as për depilim

Lajmi.net - 13.03.2018

Këngëtarja kosovare që ka arritur famë ndërkombëtare, Rita Ora çdo ditë është kryetemë e medieve rozë. Ajo llogarit shifrën prej 13.2 milionë ndjekësish në llogarinë e saj në Instagram, shkruan ...

Për ditëlindjen e babait Rita zbulon më shumë se ç’duhet, shfaqë gjoksin

Zhurnal - 13.03.2018

Për ditëlindjen e babait Rita zbulon më shumë se ç’duhet, shfaqë gjoksin Rita tregon vendin ku po festohet ditëlindja e të atit, por edhe shfaqet provokative Sot në familjen e këngëtares me famë ...

Rita Ora, provokuese me sytjena në Instagram

BalkanWeb - 13.03.2018

Superylli shqiptar, Rita Ora, ka vazhduar me publikimin e imazheve që kanë rrëmbyer vëmendjen. Bukuroshja nga Prishtina kësaj radhe ka publikuar dy foto në rrjetin social Instagram ku shfaqet tejet ...

Rita Ora shfaqet joshëse në sutjena

Telegrafi - 13.03.2018

Superylli shqiptar, Rita Ora, ka vazhduar me publikimin e imazheve që kanë rrëmbyer vëmendjen. Bukuroshja nga Prishtina kësaj radhe ka publikuar dy foto në rrjetin social Instagram ku shfaqet tejet ...

Bebe Rexha për herë të parë në top-pesëshen e “Billboard Hot 100”

Lajmi.net - 13.03.2018

Këngëtarja Bebe Rexha vazhdon të ngritet në pozitë në top-listat amerikane. Përmes rrjeteve sociale, Bebe ka bërë të ditur që për herë të parë është renditur e pesta në “Billboard Hot 100”, shkruan ...

Bebe Rexha për herë të parë në top 5 të Billboard Hot 100

Telegrafi - 13.03.2018

Superylli shqiptar me famë botërore, Bebe Rexha, ka treguar se nuk e ka ndërmend që të ndalet. Bukuroshja për herë të parë ka arritur që të ketë një këngë lart në listën e Billboard.

Bebe Rexha për herë të parë në top-pesëshe në SHBA

Gazeta Express - 13.03.2018

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha ka hyrë për herë të parë ka hyrë në top-pesëshen e top-listës prestigjioze të Billboardit në ...

Bebe Rexha për herë të parë në top-pesëshe në SHBA

Koha.net - 12.03.2018

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha ka hyrë për herë të parë ka hyrë në top-pesëshen e top-listës prestigjioze të Billboardit në Amerikë. Kënga e saj “Meant to Be” me grupin Florida Georgia Line’s ...

Ky gjoks superseksi i Ritës

Gazeta Express - 12.03.2018

Rita Ora po vazhdon të jetë njëra prej këngëtarëve që vlerësohet, përpos artit të saj, edhe për format e saj super ...

Rita Ora shfaqet joshëse në sutjena

Almakos - 13.03.2018

Superylli shqiptar, Rita Ora, ka vazhduar me publikimin e imazheve që kanë rrëmbyer vëmendjen. Bukuroshja nga Prishtina kësaj radhe ka publikuar dy foto në rrjetin social Instagram ku shfaqet tejet ...

Gjoksi i Rita Orës merr vëmendjen! ‘Digjet’ rrjeti pas publikimit të këtyre imazheve

Lajmi.net - 12.03.2018

Këngëtarja shqiptare me famë në botë, Rita Ora është shfaqur sërish joshëse në imazhet e fundit. E veshur me sytjena të markës ‘Tezenis’ të cila ka një kohë të gjatë që i reklamon ajo ka ‘djegur’ ...

Rita dhe Bebe mike të pandara, japin së bashku një çmim (Foto)

BalkanWeb - 12.03.2018

BRITANI E MADHE – Rita Ora dhe Bebe Rexha janë paraqitur bashkë në skenën e ‘The Forum’ në Los Angeles për të ndarë një çmim në kuadër të edicionit të këtij viti të iHeartRadio Music Awards.

Rita dhe Bebe ndanë çmimin për bashkëpunimin më të mirë në iHeartRadio, ndërsa vazhdon të flitet për një duet mes tyre

Telegrafi - 12.03.2018

Rita Ora dhe Bebe Rexha i kanë shtuar thashethemet se mund të vijnë me një bashkëpunim në muajt në vijim. Dy këngëtaret shqiptare u shfaqën bashkë në skenën e edicionit të sivjetmë të ‘iHeartRadio ...

Rita Ora e Bebe Rexha japin bashkë çmimin e parë në “iHeartRadio”

Zhurnal - 12.03.2018

Rita Ora e Bebe Rexha japin bashkë çmimin e parë në “iHeartRadio” Janë dy prej artisteve shqiptare që po korrin suksese në botë. Rita Ora dhe Bebe Rexha tanimë nuk mungojnë në eventet më prestigjioze ...

Bebe Rexha shfaq të pasmet bombastike në “iHeart Radio Awards”

Lajmi.net - 12.03.2018

Këngëtaret shqiptare që kanë arritur famë në botë, po vazhdojnë të jenë pjesë e ngjarjeve më të rëndësishme të shoubizit. Mbrëmë u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve “iHeart Radio Awards”, ku morën ...

Rita “djeg” Dubain

Zhurnal - 12.03.2018

Rita “djeg” Dubain E veshur në të bardhë, këngëtarja Rita Ora ka treguar formën e shkëlqyer gjatë performancës në Dubai. Bukuroshja 28-vjeçare ishte në qendër të vëmendjes derisa po performonte disa ...

Dy shqiptaret bëhen bashkë, Rita Ora dhe Bebe Rexha ndajnë çmim në iHeartRadio

Telegrafi - 12.03.2018

Rita Ora dhe Bebe Rexha janë paraqitur bashkë në skenën e ‘The Forum’ në Los Angeles për të ndarë një çmim në kuadër të edicionit të sivjetmë të iHeartRadio Music Awards.

Rita Ora befason të gjithë me veshjen në “iHeart Radio Awards”

Lajmi.net - 12.03.2018

Rita Ora është një ndër emrat më të suksesshëm aktualisht. Këngëtarja mbrëmë ka qenë e pranishme në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “iHeart Radio Awards”, shkruan lajmi.net.

Rita Ora e Bebe Rexha japin bashkë çmimin e parë në “iHeartRadio”

Lajmi.net - 12.03.2018

Janë dy prej artisteve shqiptare që po korrin suksese në botë. Rita Ora dhe Bebe Rexha tanimë nuk mungojnë në eventet më prestigjioze që mbahen në botë, shkruan lajmi.net.

Harrojeni paraqitjen e Ritës në Kosovë, ja si u shfaq në Dubai

Lajmi.net - 11.03.2018

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora po vazhdon të korrë suksese në botë. Këto ditë ajo ka udhëtuar për bë Emiratet Arabe ku po mban disa koncerte radhazi, shkruan lajmi.net.

Vera Ora zbuloi dhuratat që mori për “Ditën e Nënës”

Lajmi.net - 11.03.2018

Rita Ora është këngëtarja kosovare që po vazhdon të na bëj krenarë nëpër botë. 8 Marsi njihet si “Dita e nënës” e padyshim që nënat në mbarë botën në këtë ditë pranojnë dhurata të shumta, shkruan ...

Rita Ora “tërboi” Kosovën me kostumin e saj kuqezi (Foto)

Antpress - 10.03.2018

Rita Ora u kthye në Kosovë për të festuar 10-vjetorin e pavarësisë të vendit dhe nuk i zhgënjeu bashkëatdhetarët e ...

Rita Ora zbulon prapaskenat e koncertit në Prishtinë

Antpress - 10.03.2018

Rita Ora dhuroi një performancë të jashtëzakonshme mbrëmjen e së shtunës në Kosovë për të festuar 10-vjetorin e ...

Rita Ora shijon perëndimin nudo

Antpress - 10.03.2018

Rita Ora i është larguar të ftohtit europian për të pushuar në ...

Rita dhe Bebe ndanë çmimin për bashkëpunimin më të mirë në iHeartRadio, ndërsa vazhdon të flitet për një duet mes tyre

Almakos - 12.03.2018

Rita Ora dhe Bebe Rexha i kanë shtuar thashethemet se mund të vijnë me një bashkëpunim në muajt në vijim. Dy këngëtaret shqiptare u shfaqën bashkë në skenën e edicionit të sivjetmë të ‘iHeartRadio ...

Ia dolën dhe na bënë krenarë! Bebe dhe Rita, bashkë në skenë për një arsye të veçantë

LajmiFundit - 12.03.2018

Këtë fundjavë në Los Angeles janë ndarë disa çmime në kuadër të edicionit të iHeartRadio Music Aëards. Rita Ora dhe Bebe Rexha janë paraqitur bashkë në skenë për të ndarë çmimin për bashkëpunimin më ...

Rita Ora e Bebe Rexha japin bashkë çmimin e parë në “iHeartRadio”

Ina - 12.03.2018

Rita Ora dhe Bebe Rexha tanimë nuk mungojnë në eventet më prestigjioze që mbahen në botë, shkruan lajmi.net. Mbrëmë u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve “iHeartRadio Awards”, ku ishin të pranishme ...