TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Rrihen profesorët në Fakultetin e Arteve (Video)

Lajmi.net - 12.10.2017

Në fakultetin e arteve të Universitetit të Prishtinës, paraditen e së enjtes ka ndodhur një incident. Profesori Alban Nimani po pretendon që është sulmuar nga kolegu i tij Mehmet Behluli.

Dy profesorë të Fakultetit të Arteve pretendojnë se u sulmuan nga njëri-tjetri

Koha.net - 12.10.2017

Profesori në Fakultetin e Arteve, Alban Nimani, po pretendon se gjatë ditës së sotme është sulmuar fizikisht nga kolegu i tij, Mehmet Behluli. Ngjarja, sipas Nimanit, ka ndodhur në zyrën e prodekanit ...

Behluli mohon ta ketë sulmuar Nimanin, thotë se ndodhi e kundërta

Lajmi.net - 12.10.2017

Profesori i Fakultetit të Arteve, Mehmet Behluli e ka mohuar sulmin ndaj artistit të njohur, Alban Nimanit. Madje gjatë një prononcimi për lajmi.net, Behluli ka thënë se ka ndodhur e kundërta.

Intervistohen dy persona për sulmin ndaj profesorit Nimani

Botasot - 12.10.2017

Dy persona janë intervistuar nga Policia lidhur me sulmin e dyshuar fizik kundër profesorit të Fakultetit të Arteve të UP-së, Alban Nimani. Lajmin për Kallxo e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së ...

Çfarë ndodhi në Fakultetin e Arteve? Profesori Behluli: Albani po gënjen, nuk e sulmova

Botasot - 12.10.2017

Profesori dhe artisti i njohur, Alban Nimani, ka thënë se është sulmuar sot fizikisht në zyrën e prodekanit të Fakultetit të Arteve në Prishtinë, nga profesori Mehmet Behluli.

Prodekani Mekolli ka parë çfarë ndodhi mes profesorëve Behluli e Nimani, por refuzon të tregojë

Gazeta Express - 12.10.2017

Prodekani i Fakulteteve të Arteve në Prishtinë, Basri Mekolli ka pranuar se sot ka ndodhur një sulm mes profesorësh, pikërisht në zyrën e ...

Profesori Nimani sulmohet fizikisht nga kolegu në Fakultetin e Arteve

Koha.net - 12.10.2017

Artisti Alban Nimani është sulmuar sot fizikisht nga një profesor. Sulmi fizik ka ndodhur në zyrën e prodekanit të Fakultetit të Arteve në Prishtinë. Nimani është shprehur i zhgënjyer nga kjo sjellje ...

Çfarë ndodhi në Fakultetin e Arteve? Profesori Behluli: Albani po gënjen, nuk e sulmova

Gazeta Express - 12.10.2017

Profesori dhe artisti i njohur Alban Nimani ka thënë se është sulmuar sot fizikisht në zyrën e prodekanit të Fakultete të Arteve në Prishtinë, nga profesori Mehmet ...

Rrahje në Fakultet të Arteve, Alban Nimani: Më sulmoi Mehmet Behluli, prej sot largohem nga UP-ja

Gazeta Express - 12.10.2017

Artisti i njohur Alban Nimani sot është sulmuar fizikisht nga prof. asoc. Mehmet ...

Behluli mohon ta ketë sulmuar Nimanin, thotë se ndodhi e kundërta

Telegrafi - 12.10.2017

Profesori i Fakultetit të Arteve, Mehmet Behluli e ka mohuar sulmin ndaj artistit të njohur, Alban Nimanit. Madje gjatë një prononcimi për lajmi.net, Behluli ka thënë se ka ndodhur e kundërta.

Intervistohen dy persona për sulmin ndaj profesorit Nimani

Telegrafi - 12.10.2017

Dy persona janë intervistuar nga Policia lidhur me sulmin e dyshuar fizik kundër profesorit të Fakultetit të Arteve të UP-së, Alban Nimani. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Rajonit të ...

Artisti Alban Nimani largohet nga UP, akuzon Mehmet Behlulin për sulm fizik

Alb Portali - 12.10.2017

Loading... Këngëtari dhe artisti Alban Nimani, i cili ka qenë edhe profesor në Fakultetin e Arteve, ka dhënë dorëheqje nga detyra e tij. Këtë e ka bërë siç ka thënë pasi është sulmuar nga profesori ...

Behluli mohon ta ketë sulmuar Nimanin, thotë se ndodhi e kundërta

Almakos - 12.10.2017

Profesori i Fakultetit të Arteve, Mehmet Behluli e ka mohuar sulmin ndaj artistit të njohur, Alban Nimanit. Madje gjatë një prononcimi për lajmi.net, Behluli ka thënë se ka ndodhur e kundërta.

Intervistohen dy persona për sulmin ndaj profesorit Nimani

Almakos - 12.10.2017

Dy persona janë intervistuar nga Policia lidhur me sulmin e dyshuar fizik kundër profesorit të Fakultetit të Arteve të UP-së, Alban Nimani. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Rajonit të ...

Alban Nimani sulmohet fizikisht në Fakultetin e Arteve

Telegrafi - 12.10.2017

Artisti Alban Nimani është sulmuar sot fizikisht Zyrën e prodekanit të Fakultetit të Arteve. Kështu ka njoftuar vet Nimani në një postim në rrjetin social Facebook.

Alban Nimani sulmohet fizikisht në Fakultetin e Arteve

Almakos - 12.10.2017

Artisti Alban Nimani është sulmuar sot fizikisht Zyrën e prodekanit të Fakultetit të Arteve. Kështu ka njoftuar vet Nimani në një postim në rrjetin social Facebook.

Alban Nimani sulmohet fizikisht në Fakultetin e Arteve

Botasot - 12.10.2017

Artisti Alban Nimani është sulmuar sot fizikisht nga një profesor. Sulmi fizik ka ndodhur në zyrën e prodekanit të Fakultetit të Arteve në Prishtinë. Nimani është shprehur i zhgënjyer nga kjo sjellje ...

Rrahje në Fakultet të Arteve, Alban Nimani sulmohet nga Mehmet Behluli

Lajmi.net - 12.10.2017

Artisti i njohur Alban Nimani sot është sulmuar fizikisht nga prof. asoc. Mehmet Behluli. Sulmi ka ndodhur sot në zyrën e prodekanit të Fakultetit të Arteve në Prishtinë.

Rrahje në Fakultet të Arteve, Alban Nimani sulmohet nga Mehmet Behluli

Ina - 12.10.2017

Sulmi ka ndodhur sot në zyrën e prodekanit të Fakultetit të Arteve në Prishtinë. Lajmin për këtë sulm e ka bëtë të ditur Nimani përmes një reagimi që ka bërë në llogarinë e tij në Facebook duke u ...

Sulmohet fizikisht këngëtari i njohur në vendin e punës!

Zhurnal - 12.10.2017

Sulmohet fizikisht këngëtari i njohur në vendin e punës! Loading... Ky nuk është rasti i parë i dhunës që ushtrohet ndaj personave të njohur. Këtë herë “viktimë” e dhunës ka qenë këngëtari i “Asgjë ...

Artisti sulmohet fizikisht nga një pedagog, jep dorëheqjen nga Fakulteti i Arteve

Durres Lajm - 13.10.2017

Alban Nimani, i njohur si vokalisti i Asgjë sikur Dielli, i cili është grafik dizajner me profesion, është sulmuar publikisht nga një pedagog i Universitetit të Prishtinës, ish-koleg i tij tashmë, ...