TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Aksioni kundër informalitetit, Minxhozi: 1764 kontrolle me 39 arrestime dhe 348 procedime

RTSH - 11.09.2019

Drejtori i Drejtorisë per Krimet Ekonomike e Financiare në Departamentin e Policisë Kriminale, Lutfi Minxhozi, ka bërë të ditur bilancin e aksionit të gjerë kundër informalitetit që u shtri gjatë ...

Krimi Ekonomik me dorë të fortë, kreu i Drejtorisë shpalos bilancin: Procedohen 348 administratorë, pezullohen 71 ...

SOT - 11.09.2019

Kreu i Drejtorisë së Krimit Ekonomik Lutfi Minxhozi paraqiti para mediave bilancin e aksionit të luftës kundër informalitetit.Minxhozi renditi bilancet e aksionit të luftës së krimit ekonomik për 11 ...

Bilanci i aksionit kundër informalitetit/ 1764 kontrolle me 39 arrestime dhe 348 procedime

Top Channel - 11.09.2019

Drejtori i Drejtorisë per Krimet Ekonomike e Financiare në Departamentin e Policisë Kriminale, Lutfi Minxhozi, ka bërë të ditur bilancin e aksionit të gjerë kundër informalitetit që u shtri gjatë ...

“Anti-informaliteti”, 39 persona të arrestuar, 71 aktivitete të bllokuara

Botasot - 11.09.2019

Drejtorit të Drejtorisë për Krimet Ekonomike e Financiare në Policinë Kriminale, Lutfi Minxhozi, bëri me dije rezultatet e aksionit anti-informalitet.

1764 kontrolle, 348 procedime dhe dhjetëra të arrestuar, policia bën bilancin e aksionit anti- informalitet

Gazeta Express - 11.09.2019

Policia ka deklaruar këtë të mërkurë se gjatë aksionit anti- informalitet, i shtrirë gjatë të gjithë sezoni veror, ka bërë kontrolle në 1764 objekte dhe ka proceduar penalisht 348 subjekte, përfshi ...

Policia bën bilancin e aksionit anti-informalititet, 39 të arrestuar

Mapo - 11.09.2019

Policia ka bërë bilancin e aksionit anti-informalititet, ku janë arrestuar 39 persona, si dhe janë proceduar 64 zyrtarë të administratës për veprën penale të “Shpërdorimit të detyrës”, nga të cilët, ...

Policia pas aksionit kundër informalitetit: 384 biznese u proceduan penalisht

ABC News - 11.09.2019

Pas përfundimit të sezonit veror Drejtoria e Krimeve Ekonomike dhe Financiare në Policinë e Shtetit publikon bilancet për anti-informalitetin. Gjatë një komunikimi për mediat drejtori Lutfi Minxhozi ...

Policia bën bilancin e aksioneve kundër informalitetit, ja sa biznesmenë dhe zyrtarë e kanë pësuar

BalkanWeb - 11.09.2019

Policia e Shtetit ka publikuar rezultatet e aksionit anti-informalitet, deri më 10 shtator të 2019. Drejtori në Drejtorinë e Krimit Ekonomik dhe Financiar, Lufti Minxhozi, deklaroi se në shkallë ...

Policia publikon bilancin e anti-informalitetit

RTSH - 11.09.2019

Policia e Shtetit ka bërë publik bilancin e operacioneve të realizuara në kuadër të luftës kundër informalitetit. Ishte Drejtori i Drejtorisë për Krimet Ekonomike e Financiare, Lutfi Minxhozi i cili ...

1764 kontrolle, 348 procedime dhe dhjetëra të arrestuar, policia bën bilancin e aksionit anti- informalitet

Botasot - 11.09.2019

Policia ka deklaruar këtë të mërkurë se gjatë aksionit anti- informalitet, i shtrirë gjatë të gjithë sezoni veror, ka bërë kontrolle në 1764 objekte dhe ka proceduar penalisht 348 subjekte, përfshi ...