TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Sky Sports: Griezmann në Barcelonë për 124 milionë euro

Gazeta Express - 15.05.2019

Barcelona do ta blejë Antoine Griezmannin duke e paguar klauzolën e tij të lirimit prej 124 milionë euro, pasi dje sulmuesi francez e njoftoi Atletico Madridit se do të largohet në fund të sezonit.

Ish-presidenti i Barçës: Çmimi i Griezmannit tejet i lartë dhe as tifozët e Barcelonës s’e duan

Gazeta Express - 15.05.2019

Ish-presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, nuk beson se Antoine Griezmann do të transferohet te gjiganti katalonas, pasi francezi tashmë është lojtar pa klub sepse i dha dje lamtumirën Atletico ...

Atletico Madrid e dëshiron Dybalan si zëvendësim të Griezmannit

Telegrafi - 15.05.2019

Sulmuesit të Juventusit, Paulo Dybala, do t’i ofrohet mundësia e transferimit në Spanjë këtë verë. Sipas drejtuesit të Okdiarios, Eduardo Inda, duke folur për El Chiringuito, ai ka zbuluar se ...

Lamtumira e Griezmann, Atletico piketon “yjet” për ta zëvendësuar

SuperSport - 15.05.2019

Antoine Griezmann nuk do të jetë më pjesë e “Los Colchoneros”, kështu që Ateltico Madridi ka nisur nga puna, duke përpiluar një listë me kandidatë potencialë që do të mbushnin boshllëkun e madh që ...

Edhe Bayerni hyn në garë për Griezmannin

Gazeta Express - 15.05.2019

Antoine Griezmann e ka konfirmuar largimin nga Atletico Madridi dhe ka gjasa të mëdha t’i bashkohet Barcelonës. Mirëpo, sulmuesit francez ia ka mësyrë edhe Bayern Munichu Barcelona nuk është ekipi i ...

PSG i prish punë Barcelonës, i ofron Griezmann-it 17 milion euro në sezon

Albeu.com - 15.05.2019

Njoftimi i Antoine Griezmann për lamtumirën e tij ndaj Atletico Madrid në fund të sezonit, ashtu siç pritej në garë pas tij tashmë përvec Barcelonës është future së fundmi dhe Paris Saint Germain.

Griezmann, lamtumirë Atleticos pas 5 sezonesh (Video)

Top Channel - 15.05.2019

Rrugët mes Antoine Griezmann dhe Atletico Madrid do të ndahen në fund të sezonit. Sulmuesi francez zyrtarizoi largimin e tij nga “Los Colchoneros”, duke ua komunikuar atë edhe drejtuesve të klubit ...

Barcelona gati të blejë Griezmann për 120 milion euro

Albeu.com - 15.05.2019

Barcelona ka vendosur të paguajë klauzolën e lirimit të Antoine Griezman i cili dje u largua nga Atletico Madrid. Francezi tani kërkohet nga Barcelona e cila është e gatshme të pagaujë 120 milion ...

Sulmuesi i njohur i thotë lamtumirë Atletico-s, e ardhmja te Barça ose PSG

SOT - 15.05.2019

Sulmuesi Antoine Griezmann largohet nga Atletiko Madrid. Pas 5 viteve të kaluar si yll i skuadrës 28 vjeçari ka komunikuar largimin në fund të sezonit për të nisur një sfidë të re.

Atletico pas Dybalas

Koha.net - 15.05.2019

Skuadra e Atletico Madridit edhe zyrtarisht ka shprehur interesim për shërbimet e sulmuesit të Juventusit, Paulo Dybala. "Marca" raporton të mërkurën se Atletico është i gatshëm të paguajë rreth 90 ...

Saga drejt fundit, Barça duhet të vendosë për Griezmann

Top Channel - 15.05.2019

Koha është një ilaç dhe kjo është provuar edhe në Barcelonë, ku mundësia për nënshkrimin me Antoine Griezmann është rikthyer sërish në tavolinë. Poshtërimi i katalanasve në Anfield ishte një faktor ...

Historia po vjen drejt fundit: Barcelona duhet të vendosë për Griezmannin

Gazeta Express - 15.05.2019

Thënia “Koha i shëron plagët” po vërtetohet në Barcelonë, ku drejtuesit kanë filluar të mendojnë sërish për mundësinë e transferimit të Antoine Griezmannit nga Atletico Madridi.

Griezmann njofton zyrtarisht largimin nga Atletico e Madridit

SuperSport - 15.05.2019

Antoinne Griezmann ka vendosur të largohet nga Atletico e Madridit në fund të sezonit dhe vendimin e tij ua ka bërë të ditur fillimisht drejtuesve të klubit dhe më pas tifozërisë madrilene, nëpërmjet ...

Rënia e Dybalas nën shoqërinë e Ronaldos

Zeri - 15.05.2019

Paulo Dybala ka mbetur i lënë pas dore në sulmin e Juventusit këtë edicion. Argjentinasi i talentuar ka qenë njeriu kryesor i Juventusit gjatë viteve të fundit, por ndryshimet taktike pas ardhjes së ...

Antoine Griezmann i gatshëm t'i bashkohet gjigantit evropian - nuk është Barcelona

Zeri - 15.05.2019

Antoine Griezmann do ta luajë ndeshjen e tij të fundit me Atletico Madridin të shtunën pasi që tashmë e ka informuar klubin dhe bashkëlojtarët e tij se do të largohet gjatë kësaj vere.

“Faleminderit për gjithçka”, Griezmann konfirmon largimin nga Atletico Madrid!

Botasot - 15.05.2019

Antoine Griezmann ka lajmëruar largimin e tij nga Atletico Madrid dhe pritet që transferimi i tij te Barcelona pritet të zyrtarizohet së shpejti. Edhe Atletico Madrid ka publikuar një njoftim të ...

Mësohet klubi i ri i Griezmann, pas largimit nga Atletico Madridi

Gazeta Express - 14.05.2019

Antoine Griezmann konfirmoi mbrëmjen e së martës se do të largohet nga Atletico Madridi në përfundim të këtij sezoni. Klubi i tij i ri do të jetë Barcelona, sipas mediave botërore.

E BUJSHME/ Greizmann informon Atleticon se do largohet

Albeu.com - 14.05.2019

Antoine Griezmann do të luajë ndeshjen e tij përfundimtare me Atletico Madrid të shtunën, pas njoftimit të klubit dhe shokëve të tij se ai do të largohet nga klubi këtë verë.

Griezmann u drejtohet tifozëve të Atleticos me mesazh lamtumirës

Gazeta Express - 14.05.2019

Antoine Griezmann i është drejtuar tifozëve të Atletico Madridit me një mesazh lamtumirës pak orë pasi e njoftoi klubin se ka vendosur të largohet pas përfundimit të këtij sezoni, duke thënë se ka ...

Kjo është deklarata emocionuese e Griezmannit pas konfirmimit që do të largohet nga Atletico

Zeri - 14.05.2019

Antoine Griezmann do ta luajë ndeshjen e tij të fundit me Atletico Madridit të shtunën pasi që tashmë e ka informuar klubin dhe bashkëlojtarët e tij se do të largohet gjatë kësaj vere, raporton ...

Griezmann konfirmon largimin nga Atletico: Kanë qenë pesë vite të mrekullueshme

Telegrafi - 14.05.2019

Antoine Griezmann ka konfirmuar se do të largohet nga Atletico Madridi përmes një videoje të publikuar në faqen zyrtare të klubit në Twitter. Edhe pse e kishte rinovuar kontratën e re pesëvjeçare në ...

Griezmanni konfirmon largimin nga Atletico

Koha.net - 14.05.2019

Ylli francez, Antoine Griezmann ka konfirmuar se do të largohet nga Atletico Madridi. Raportohet se klauzolën e tij prej 125 milionë euro është e gatshme që ta paguajë Barcelona, transmeton Koha.net.

Griezmann e informon Atleticon që dëshiron të largohet, ky pritet të jetë klubi i ardhshëm i tij

Zeri - 14.05.2019

Antoine Griezmann do ta luajë ndeshjen e tij të fundit me Atletico Madridit të shtunën pasi që tashmë e ka informuar klubin dhe bashkëlojtarët e tij se do të largohet gjatë kësaj vere, raporton ...

Lajmi i fundit: Antoine Griezmann largohet nga Atletico Madridi

Gazeta Express - 14.05.2019

Antoine Griezmann e ka informuar Atletico Madridin se do të largohet në fund të këtij sezoni. Sulmuesi francez nuk ka treguar se ku do të shkojë, por tashmë është e qartë se ai do ta luajë ndeshjen e ...

Sky Sports: Griezmann në Barcelonë për 124 milionë euro

Tetova Sot - 15.05.2019

Barcelona do ta blejë Antoine Griezmannin duke e paguar klauzolën e tij të lirimit prej 124 milionë euro, pasi dje sulmuesi francez e njoftoi Atletico Madridit se do të largohet në fund të sezonit.

Atletico Madrid projekton të ardhmen me Griezmann, priten dy goditje “big” në sulm!

SuperSport - 14.05.2019

Atletico Madrid planifikon të ardhmen me Antoine Griezman. Pavarësisht zërave të shumtë që flisnin për një kalim të francezit tek Barcelona, Los Colchoneros po përgatiten që sezonin e ardhshëm ta ...

Lojtarët e Atletico Madridit e dinë se Griezmann do të largohet

Gazeta Express - 14.05.2019

Skuadra e Atletico Madridit nuk po e fsheh faktin se Antoine Griezmann mund të largohet nga klubi këtë verë. Lojtarët e Atleticos janë të trishtuar tashmë pas largimit të kapitenit Diego Godin dhe ...

Në Spanjë e bëjnë të sigurt, Griezmann ka firmosur me ekipin e ri

BalkanWeb - 14.05.2019

Në Spanjë e bëjnë të sigurt, Antoine Griezmann ka firmosur për Barcelonën, madje zbulojnë edhe detaje nga kontrata e re me klubin blaugrana. Biondi francez pritet të firmos zyrtarisht në fund të ...

Çmimi i Griezmannit tejet i lartë dhe as tifozët e Barcelonës s’e duan

Botasot - 15.05.2019

Ish-presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, nuk beson se Antoine Griezmann do të transferohet te gjiganti katalonas, pasi francezi tashmë është lojtar pa klub sepse i dha dje lamtumirën Atletico ...

Atletico piketon 3 emra për të zëvendësuar të larguarin Griezmann

Albeu.com - 15.05.2019

Antoine Griezmann nuk do të jetë më pjesë e "Los Colchoneros", kështu që Ateltico Madridi ka nisur nga puna, duke përpiluar një listë me kandidatë potencialë që do të mbushnin boshllëkun e madh që ...

Edhe Bayerni hyn në garë për Griezmannin

Botasot - 15.05.2019

Antoine Griezmann e ka konfirmuar largimin nga Atletico Madridi dhe ka gjasa të mëdha t’i bashkohet Barcelonës. Mirëpo, sulmuesit francez ia ka mësyrë edhe Bayern Munichu Barcelona nuk është ekipi i ...

Barcelona ofron 120 milion euro për blerjen e Griezmann

LajmiFundit - 15.05.2019

Barcelona ka vendosur të paguajë klauzolën e lirimit të Antoine Griezman i cili dje u largua nga Atletico Madrid. Francezi tani kërkohet nga Barcelona e cila është e gatshme të pagaujë 120 milion ...

Juventus kërkon 100 milionë për Dybalan, Bayerni synon transferimin e tij

Flaka - 13.05.2019

Pas Pavard dhe Hernandez, Bayern Munich ka zgjedhur objektivin e radhës në afatin kalimtar. Bëhet fjalë për Paulo Dybalan, për të cilin Juventusi nuk ulet në bisedime për më pak se 100 milionë euro.

Griezmann njofton zyrtarisht largimin nga Atletico e Madridit

Durres Lajm - 15.05.2019

Antoinne Griezmann ka vendosur të largohet nga Atletico e Madridit në fund të sezonit dhe vendimin e tij ua ka bërë të ditur fillimisht drejtuesve të klubit dhe më pas tifozërisë madrilene, nëpërmjet ...

Griezman gati valixhet, firmos për Barcelonën?! (video)

Alsat - 15.05.2019

Antoan Grizman ka lajmëruar largimin e tij nga Atletiko Madrid dhe pritet që transferimi i tij te Barcelona pritet të zyrtarizohet së shpejti. Edhe Atletico Madrid ka publikuar një njoftim të ...

Mësohet klubi i ri i Griezmann, pas largimit nga Atletico Madridi

Ina - 15.05.2019

Antoine Griezmann konfirmoi mbrëmjen e së martës se do të largohet nga Atletico Madridi në përfundim të këtij sezoni. Klubi i tij i ri do të jetë Barcelona, sipas mediave botërore.

Griezmann konfirmon largimin: Kanë qenë 5 vite të mrekullueshme

BalkanWeb - 15.05.2019

Antoine Griezmann ka konfirmuar se do të largohet nga Atletico Madridi përmes një videoje të publikuar në faqen zyrtare të klubit në Twitter. Edhe pse e kishte rinovuar kontratën e re pesëvjeçare në ...

Lojtarët e Atletico Madridit e dinë se Griezmann do të largohet

Tetova Sot - 14.05.2019

Skuadra e Atletico Madridit nuk po e fsheh faktin se Antoine Griezmann mund të largohet nga klubi këtë verë. Lojtarët e Atleticos janë të trishtuar tashmë pas largimit të kapitenit Diego Godin dhe ...

Edhe Bayerni hyn në garë për Griezmannin

Tetova Sot - 15.05.2019

Antoine Griezmann e ka konfirmuar largimin nga Atletico Madridi dhe ka gjasa të mëdha t’i bashkohet Barcelonës. Mirëpo, sulmuesit francez ia ka mësyrë edhe Bayern Munichu Barcelona nuk është ekipi i ...

”Faleminderit për gjithçka”/ Griezmann konfirmon largimin nga Atletico, pritet kalimi tek Barça

Java News - 15.05.2019

Antoine Griezmann konfirmoi mbrëmjen e së martës se do të largohet nga Atletico Madridi në përfundim të këtij sezoni. Klubi i tij i ri do të jetë Barcelona, sipas mediave spanjole.

Griezmann konfirmon largimin te skuadra rivale e Atleticos

Mapo - 15.05.2019

Antoine Griezmann ka konfirmuar se do të largohet nga Atletico Madrid. lajmin e ka bërë të ditur përmes një videoje të publikuar në faqen zyrtare të klubit në Twitter.

Griezmann po largohet nga Atletico, Barcelona shumë afër transferimit të tij

Botasot - 15.05.2019

Antoine Griezmann konfirmoi mbrëmjen e së martës se do të largohet nga Atletico Madridi në përfundim të këtij sezoni. Klubi i tij i ri do të jetë Barcelona, sipas mediave botërore.