TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Dafina Zeqiri sërish ndërron stilin e flokëve

Lajmi.net - 14.03.2019

Dafina Zeqiri, kohëve të fundit ka eksperimentuar mjaft shumë me flokët e saj, Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri ka hedhur një fotografi në Instagram ku sërish vjen me stil të ri të flokëve, ...

Dafina Zeqiri i bën dedikim personit të veçantë për të: Çfarë do të bëja pa ty?

Botasot - 14.03.2019

Dedikimet e fjalët e bukur për nënën nuk janë vetëm për 8 Mars, por në çdo ditë të vitit. E këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri postoi një ditë më parë në profilin e saj në “Instagram” një foto të së ...

“Çfarë do bëja pa ty?”/ Ja kujt i drejtohet Dafina Zeqiri (Foto)

Mapo - 14.03.2019

Dafina Zeqiri, e cila është mjaft e dashur për publikun, është shumë aktive nëpër rrjete sociale. Nëpër to ajo ndan jo vetëm projektet e saj të reja, por edhe fotografi nga jeta personale.

“Çfarë do të bëja pa ty?”, këngëtarja e njohur shqiptare bën dedikimin prekës (FOTO)

SOT - 14.03.2019

Dedikimet për to nuk janë vetëm në 8 Mars, por në çdo ditë. Dhe Dafina Zeqiri zgjodhi që të bënte një postim të veçantë për nënën e saj. Këngëtarja postoi një foto në Instagram të së ëmës, e cila i ...

Dafina Zeqiri bën dedikimin special për këtë person: Çfarë do bëja pa ty?

Lajmi.net - 13.03.2019

Dafina Zeqiri nuk ngurron që në rrjetet sociale t'i shfaqë njerëzit e afërm të saj. Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri ka hedhur një fotografi në Instagram të nënës së saj, shkruan ...

Dafina Zeqiri sërish ndërron stilin e flokëve

Botasot - 15.03.2019

Dafina Zeqiri, kohëve të fundit ka eksperimentuar mjaft shumë me flokët e saj, Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri ka hedhur një fotografi në Instagram ku sërish vjen me stil të ri të flokëve.

Dafina Zeqiri me ndryshim të ri në pamje, bëhet me flokë të kuqërremtë

Almakos - 13.03.2019

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri, është gjithnjë e përfolur kur në pyetje është paraqitja e saj. Ajo kujdeset që të shfaqet e kuruar deri në detaje në çdo dalje në klipet e saj muzikore.

Dafina Zeqiri me stil të ri të flokëve

Lajmi.net - 13.03.2019

Dafina Zeqiri ka ndryshuar stilin e flokëve. Dafina Zeqiri përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se tashmë ka një stil të ri të flokëve, shkruan lajmi.net.

Dafina ndryshon stilin e flokëve

Botasot - 13.03.2019

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri është një prej personazheve më të pëlqyer në rrjetet sociale. Ajo ndan shpesh me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, ndërsa nuk ...

Dafina Zeqiri shfaqet nga studio përkrah këtij kompozitori të njohur

Botasot - 13.03.2019

Dafina Zeqiri është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri ka postuar një fotografi në Instagram me kompozitorin e mirënjohur, Florent Boshnjaku.

Dafina Zeqiri i bën dedikim personit të veçantë për të: Çfarë do të bëja pa ty? (FOTO)

Tetova Sot - 14.03.2019

Dedikimet e fjalët e bukur për nënën nuk janë vetëm për 8 Mars, por në çdo ditë të vitit. E këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri postoi një ditë më parë në profilin e saj në “Instagram” një foto të së ...

‘Çfarë do bëja pa ty?’:Ja kujt i drejtohet këngëtarja e njohur shqiptare

Tetova Sot - 14.03.2019

Dafina Zeqiri, e cila është mjaft e dashur për publikun, është shumë aktive nëpër rrjete sociale. Nëpër to ajo ndan jo vetëm projektet e saj të reja, por edhe fotografi nga jeta personale.

Dafina Zeqiri i bën publikisht dedikim personit të veçantë

LajmiFundit - 14.03.2019

Dedikimet për to nuk janë vetëm në 8 Mars, por në çdo ditë. Dhe Dafina Zeqiri zgjodhi që të bënte një postim të veçantë për nënën e saj. Këngëtarja postoi një foto në Instagram të së ëmës, e cila i ...