TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Aksident i rëndë në mes të Tiranës/ Makina del nga rruga, përplas këmbësorin dhe shtyllën

SOT - 12.06.2019

Ramazan Elezi ishte këmbësor rastësisht afër kryqëzimit tek Ali Demi kur është përplasur nga automjeti i I.S. Një aksident ka ndodhur sot në mbrëmje në rrugën e Ali Demit ku një makinë pasi doli nga ...

Makina humb kontrollin dhe përplas kalimtarin në Tiranë

BalkanWeb - 12.06.2019

TIRANË Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Një shofer makine është përplasur me shtyllën, ndërsa ka lënë të lënduar edhe një kalimtar të rastit.

Aksident në Tiranë, automjeti përplas 69-vjeçarin

Mapo - 12.06.2019

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën “Ali Demi” në Tiranë. Sipas raportimeve nga vendgjarja një automjet i cili drejtohej nga shtetasi I.S., ka përplasur këmbësorin 69-vjeçar R.E.

Aksident i rëndë në Tiranë! Shoferi përplas të moshuarin

Gazeta Express - 12.06.2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Tiranë. Një makinë ka humbur kontrollin dhe ka goditur një kalimtar të moshuar, i identifikuar nga policia me inicialet R.E.

Humbi kontrollin e mjetit dhe u përplas me shtyllën, këmbësori përfundon në spital

LajmiFundit - 12.06.2019

Një aksident automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë tek shkolla “Kushtrimi i lirisë” ku një preson ka mbetur i plagosur. Sipas informacioneve mjeti me drejtues shtetasin me iniciale I.

Tiranë/ Shoferi humb kontrollin mbi automjetin, plagoset këmbësori

Top Channel - 12.06.2019

Në një informacion paraprak të ardhur në redaksinë e Top Channel bëjnë me dije se në Tiranë, në rrugën “Ali Demi”, në afërsi të kryqëzimit mjeti me drejtues shtetasin I.

Aksident në Tiranë, drejtuesi humb kontrollin e makinës dhe përplas 69-vjeçarin

Albeu.com - 12.06.2019

Një aksident automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë tek shkolla "Kushtrimi i lirisë" ku një preson ka mbetur i plagosur. Sipas informacioneve mjeti me drejtues shtetasin me iniciale I.

Tiranë/ Shoferi humb kontrollin mbi automjetin, plagoset këmbësori

Botasot - 12.06.2019

Në një informacion paraprak të ardhur në redaksinë e Top Channel bëjnë me dije se në Tiranë, në rrugën “Ali Demi”, në afërsi të kryqëzimit mjeti me drejtues shtetasin I.