TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Gjykata i shtyu vendimin për në shtator, Dritan Zagani nuk i ndahet Saimir Tahirit, nxjerr prapaskenat e rënda dhe i ...

SOT - 22.07.2019

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri publikoi një foto të një breshke në “Facebook”. Tahiri me anë të fotos me breshkën tregon sesi procesi gjyqësor ndaj tij po zvarritet.

Gjyqi në vjeshtë, pranohet gjykimi i shkurtuar për ish-ministrin Tahiri

RTSH - 22.07.2019

Gjykata e Krimeve të Rënda ka pranuar gjykimin e shkurtuar për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri. Ky vendim nuk do të thotë pranim fajësie, por që gjykimi të zhvillohet pa iu nënshtruar ...

Saimir Tahiri publikon foton me breshkën: Gjyqi im më avash se…

BalkanWeb - 22.07.2019

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka publikuar një foto të një breshke në “Facebook”. Tahiri me anë të fotos me breshkën tregon sesi procesi gjyqësor ndaj tij po zvarritet.

“Kjo është gjithë jeta ime”, Tahiri nervozohet pasi u shty sërish gjyqi

Gazeta Express - 22.07.2019

Sot për herë të katërt është shtyrë seanca gjyqësore ndaj ish- ministrit Saimir Tahiri. Arsyetimi ka qenë se ndodhemi në ditët e fundit të muajit dhe se gushti është pushim.

Pritja merr fund së shpejti/Shpërthen ish-ministri: Nëse për ju është procedurë, për mua është jeta ime. Unë jam i ...

SOT - 22.07.2019

Gjykata e Krimeve të Rënda pranon gjykim të shkurtuar për Saimir Tahirin, pas përfundimit të seancës ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka reaguar në një prononcim për mediat pas përfundimit të ...

Shtyhet për në Shtator pretenca, Tahiri: S’kam ngelur ndonjëherë për vjeshtë!

ABC News - 22.07.2019

Shtyhet për në Shtator pretenca për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Në 10 shtator pritet që Prokuroria të paraqesë konkluzionet e saj ku do të shfaqë edhe kërkesën e saj se me sa vite do të ...

“Me avash se breshka”, Tahiri: Kjo histori filloi me burra me mustaqe e përfundoi me burra me botox e flokë lyer

Gazeta Tema - 22.07.2019

Ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri reagon sërish pas shtyrjes së seancën ndaj tij për të tretën herë. Në një mesazh në rrjetet sociale, teksa poston një foto të një breshke me të cilën nënkupton ...

Tahiri sërish në gjyq, pranohet kërkesa për gjykim të shkurtuar

Top Channel - 22.07.2019

Gjykata e Krimeve të Rënda ka pranuar kërkesën e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri për gjykim të shkurtuar. Në gjykatën e Krimeve të Rënda u zhvillua sot gjyqi për ish ministrin e brendshëm ...

Saimir Tahiri fiton betejën e parë në gjykatë, por prokuroria ka një kërkesë të re që avokati i ish-ministrit e ...

SOT - 22.07.2019

Sapo ka përfunduar seanca e radhës gjyqësore për ish-ministrin e brendshëm Saimir Tahiri, në gjykatën e Krimeve të Rënda në Tiranë. Trupa gjyqësore pranoi kërkesën e avokatit mbrojtës së Tahirit për ...

Gjyqi në vjeshtë, Tahiri:Nëse për ju është procedurë, për mua është jeta

BalkanWeb - 22.07.2019

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka mbërritur këtë paradite ne Gjykatën e Krimeve të Rënda. Ai u paraqit me avokatin e tij Maks Haxhia. Gjykata ka pranuar gjykim të shkurtuar për ish-ministrin ...

Gjyqi shtyhet për në vjeshtë, Tahiri i revoltuar: Si nuk u lodhët?

Mapo - 22.07.2019

Gjykata e Krimeve të Rënda ka pranuar kerkesen për gjykim te shkurtuar per ish-ministrin Saimir Tahiri dhe ish-shefin e policisë që gjykohet në mungesë, Jaeld Cela.

“Nisi me burra me musteqe e ka shkuar me burra me botox.” Kë shigjeton Tahiri

BalkanWeb - 22.07.2019

Ish ministri i brendshëm, Saimiri Tahiri u shpreh në përfundim të procesit gjyqësor te Krimet e Rënda, se procesi në ngarkim të tij, po zgjatet përtej cdo limiti.

Saimir Tahiri ia del mbanë me prokurorinë, gjykata pranon gjykimin e shkurtuar

Albeu.com - 22.07.2019

Saimir Tahiri fiton betejën e parë me prokurorinë, gjykata pranon gjykimin e shkurtuar . Gjykata pranon gjykim te shkurtuar edhe për Jaeld Çelën. Prokuroria do të japë pretencën më 10 shtator për ...

Shtyhet sërish gjyqi, Tahiri: Nisi me burra me mustaqe e ka shkuar me burra me botox

Durres Lajm - 22.07.2019

Është shtyrë për herë të katërt seanca ndaj ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri me arsyetimin se ndodhemi në ditët e fundit të korrikut dhe se gushti është pushim.

“Skandaloze, si mund të humbin letrat në Prokurori”, Tahiri del sërish para gjykatës, ç’pritet të ndodhë në seancë dhe ...

SOT - 22.07.2019

Javën që kaloi ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri bëri një deklaratë të fortë pas shtyrjes së gjyqit për të tretën herë te Krimet e Rënda. Në seancën e herës së kaluar u tha se prokuroria ka ...

Tahiri mbërrin në gjykatën e Krimeve të Rënda

Botasot - 22.07.2019

sh-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka mbërritur në Gjykatën e Krimeve të Rënda. Seanca është shtyrë 3 herë, ndërsa vetë ish-ministri kërkon që procesi ndaj tij mos zvarritet.

FOTOT/ Seanca gjyqësore ndaj Saimir Tahirit: Pranohet gjykimi i shkurtuar

Gazeta Tema - 22.07.2019

Gjykata e Krimeve të Rënda ka pranuar gjykimin e shkurtuar për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri. Sipas Tahirit, kjo kërkesë nuk do të thotë pranim fajësie, por që gjykimi të zhvillohet pa iu ...

Proçesi gjyqësor, Saimir Tahiri sërish sot te Krimet e Rënda

BalkanWeb - 22.07.2019

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri është paraqitur sërish sot në gjykatën e krimeve të rënda, për seancës e radhës gjyqësore. Si në cdo proces, edhe sot Tahiri është shoqëruar nga avokati i tij, ...

Iu shty gjyqi për të tretën herë, Saimir Tahiri sërish tek Krimet e Rënda

Gazeta Express - 22.07.2019

Ish-ministri i Brendshem, Saimir Tahiri ka mberritur kete paradite ne Gjykatën e Krimeve të Rënda. Pas shtyrjes per here te trete qe iu be gjyqit ne ngarkim te tij me daten 17 korrik, sot eshte ...

Saimir Tahiri sërish sot para gjykatës së krimeve të rënda

ABC News - 22.07.2019

Ish ministri i brendshëm Saimir Tahiri del sot sërish para gjykatës së krimeve të rënda. Seanca gjyqësore ndaj tij është shtyrë tre herë. E fundit ishte javën e kaluar dhe shtyrja erdhi pasi në dosje ...

Shtyrja e seancës/ Tahiri ironizon: Kjo histori filloi me burra me mustaqe e përfundoi me ata me botox e flokëlyer

Top Channel - 22.07.2019

Pas pranimit të gjykatës sot për vendim të shkurtuar, ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka reaguar me një status në facebook. Tahiri shkruan se ‘kjo histori filloi me burra me mustaqe e ...

“Unë nuk ngel në vjeshtë”, Tahiri nis ‘shigjetimet’ pas përfundimit të seancës: Kjo historia filloi me burra me musteqe ...

SOT - 22.07.2019

Pas përfundimit të seancës te Krimet e Rënda, ish-ministri Saimir Tahiri ngriti sërish akuza për Prokurorinë, e cila shtyu për më 10 shtator seancën e radhës.

"Shtyhet seanca se gushti është pushim", Tahiri: Është e tepërt

Botasot - 22.07.2019

Është shtyrë për herë të katërt seanca ndaj Saimir Tahirit me arsyetimin se ndodhemi në ditët e fundit dhe se korriku është pushim. Ndërkohë seanca e rradhës do mbahet më 10 shtator.

"Shtyhet seanca se gushti është pushim", Tahiri: Është e tepërt

Albeu.com - 22.07.2019

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka mbërritur këtë paradite ne Gjykatën e Krimeve të Rënda. Edhe për sot, seanca në ngarkim të tij është shtyrë.

Gjykata e shtyu vendimin për në shtator, Saimir Tahiri nxjerr foton dhe provokon rëndë: Iu shmangën drejtësisë me... ...

SOT - 22.07.2019

Ish-ministri Saimir Tahiri ka reaguar sërish për shtyrjen e vendimit nga Krimet e Rënda për në shtator. Në një postim në rrjetet sociale, Tahiri thotë se kjo çështje po shqyrtohet më avash se breshka.

Ish-ministrit Tahiri i pranohet kërkesa për gjykim të shkurtuar

Telegrafi - 22.07.2019

Gjykata e Krimeve të Rënda ka pranuar kërkesën e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri për gjykim të shkurtuar. Në gjykatën e Krimeve të Rënda u zhvillua sot gjyqi për ish ministrin e brendshëm ...

Tahiri tjetër mesazh pas vendimit të gjykatës: Me avash se Breshka…

Durres Lajm - 22.07.2019

Shtyhet sërish gjyqi, Tahiri: Nisi me burra me mustaqe e ka shkuar me burra me botox Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka ironizuar vendimin për shtyrjen e seancës së radhës në shtator.

Tahiri sërish në gjyq, pranohet kërkesa për gjykim të shkurtuar

Zhurnal - 22.07.2019

Tiranë, 22 korrik – Gjykata e Krimeve të Rënda ka pranuar kërkesën e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri për gjykim të shkurtuar. Në gjykatën e Krimeve të Rënda u zhvillua sot gjyqi për ish ...