TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Xhensila dhe Besi nuk janë vetëm në Santorini, zbuloni kush i shoqëron

Gazeta Express - 13.02.2018

​Me anë të postimeve në “Instagram”, Xhensila dhe Besi njoftuan se janë “arratisur” drejt Santorinit, duke nisu kështu pushimet e para për këtë ...

Këtë çmim marramendës e mban çanta e Xhensilës

Lajmi.net - 13.02.2018

Është një nga këngëtaret më të dashura për publikun. Këngëtarja Xhensila Myrtezaj përpos kësaj pjese, njihet edhe për jetën luksoze që bën, shkruan lajmi.net Ka qenë faqja në Instagram që ka hedhur ...

Xhensilën nuk e kishim parë kaq bukur me lejla!

Zhurnal - 13.02.2018

Xhensilën nuk e kishim parë kaq bukur me lejla! Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është duke shijuar disa ditë pushimi në Santorini së bashku me bashkëshortin e saj aktorin Bes Kallaku.

Xhensilën nuk e kishim parë kaq bukur me lejla!

Gazeta Express - 13.02.2018

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është duke shijuar disa ditë pushimi në Santorini së bashku me bashkëshortin e saj aktorin Bes ...

Xhensila e Besi, pushime "të nxehta" jashtë Shqipërisë (FOTO LAJM)

Albeu.com - 13.02.2018

Para disa ditësh iu aludua në mediua për një shtatzani të mundshme të këngëtares Xhensila Myrtezaj po që lajmet u hodhën poshtë nga këngëtarja dhe të afërm të saj se nuk ishte e vërtetë.

Xhensila dhe Besi nisin mëngjesin me këtë pamje nga Santorini

Lajmi.net - 13.02.2018

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit. Dyshja kanë lënë pas angazhimet në profesionet e tyre për të pushuar disa ditë, shkruan lajmi.net.

Xhensila Myrtezaj publikon “arratisjen e ëmbël”, mëngjesin e nis kështu!

Gazeta Express - 13.02.2018

Gjatë kësaj periudhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike nëse është shtatzënë apo ...

Pas lajmeve për shtatzëninë, Xhensila dhe Besi nisën me pushime (Foto)

BalkanWeb - 12.02.2018

TIRANE – Pas zhurmës së madhe mediatike, se Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë në pritje të një fëmije çifti ka vendosur që largohet për pak kohë nga Shqipëria e të nisin pushimet.

Xhensila e Besi, pushime “të nxehta” jashtë Shqipërisë

LajmiFundit - 13.02.2018

Para disa ditësh iu aludua në mediua për një shtatzani të mundshme të këngëtares Xhensila Myrtezaj po që lajmet u hodhën poshtë nga këngëtarja dhe të afërm të saj se nuk ishte e vërtetë.

Ja si e nisi ditën Xhensila

Zhurnal - 12.02.2018

Ja si e nisi ditën Xhensila Mëngjesin e sotëm ajo e nisi me një udhëtim, e këtë gjë e bëri të ditur përmes rrjeteve sociale. Ajo ka postuar një fotografi të shkrepur nga aeroporti i Athinës, ndërsa ...

Pas lajmeve mbi shtatzëninë, Xhensila largohet nga Shqipëria (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.02.2018

Pas shumë zërave që qarkulluan në media se këngëtarja Xhensila Myrtezaj mund të ishte shtatzënë, ka reaguar vetë Xhensila me Besin duke e mohuar këtë gjë.

Ja si e nisi ditën Xhensila

Lajmi.net - 12.02.2018

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është shumë e dashur për publikun. Mëngjesin e sotëm ajo e nisi me një udhëtim, e këtë gjë e bëri të ditur përmes rrjeteve sociale, shkruan lajmi.net.

Motra e Bes Kallakut zbulon të vërtetën për shtatzëninë: Xhensila e do një fëmijë

BalkanWeb - 11.02.2018

TIRANE – Lajmi i një shtatzënie të mundshme të Xhensila Myrtezajt pushtoi të gjitha mediat e portalet një ditë më parë, por, me sa duket, nuk është i vërtetë.

Shtatzënë apo jo? Besi dhe Xhensila flasin vetë për të vërtetën (FOTO LAJM)

Albeu.com - 10.02.2018

Para pak kohësh ka qarkulluar në media lajmi se këngëtarja Xhensila Myrtezaj është në pritje të ëmbël. Kjo gjë u forcua edhe më shumë në foto që Xhensila bëri në festën e ''Andrra Couture''.

Xhensila Myrtezaj në pritje të ëmbël? Fotot zbulojnë sekretin e çiftit

BalkanWeb - 10.02.2018

Pyetja më e shpeshtë që i është bërë çiftit Kallaku menjëherë pas dasme, ka qenë se kur do të bëhen prindër. Tani, 5 muaj më vonë, burime pranë çiftit pohojnë se Xhensila është në pritje të ëmbël.

Xhensila Myrtezaj shtatzënë, fotot që “dekonspirojnë” sekretin e këngëtares

Durres Lajm - 10.02.2018

Një lajm i bukur vjen për këngëtaren Xhensila Myrtezaj dhe aktorin e humorit Bes Kallaku, të cilët presin të bëhen prindër. Çifti e ka mbajtur sekret lajmin e pritjes së ëmbël të fëmijës së tyre të ...

“Xhensila Myrtezaj e do një fëmijë, por nuk është shtatzënë”

Antpress - 10.02.2018

Duket se historia e shtatëzanisë së yllit të televizionit Kylie Jenner, po përsëritet edhe me VIP-at në Shqipëri. Bëhet fjalë për këngëtaren Xhensila Myrtezaj, për të cilën prej disa kohësh mediat ...

Shtatzënë apo jo? Besi dhe Xhensila flasin vetë për të vërtetën (FOTO LAJM)

Ina - 10.02.2018

Para pak kohësh ka qarkulluar në media lajmi se këngëtarja Xhensila Myrtezaj është në pritje të ëmbël. Kjo gjë u forcua edhe më shumë në foto që Xhensila bëri në festën e ”Andrra Couture”.