TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ilda e ngacmoi për ish të dashurin, ja si i përgjigjet Einxhel

Mapo - 22.07.2019

Ilda Bejleri dhe Einxhel Shkira janë vendosur ditën e djeshme në programin “E Diell” përballë një loje, ku “fituese” doli gazetarja e sportit. Einxhel e pyeti këtë të fundit për ta ngacmuar se cili ...

“Si arrin të blesh Rolex me rrogë gazetarie”, kështu i përgjigjet Ilda komentuesit

Lajmi.net - 22.07.2019

Moderatorja e njohur e sportit, Ilda Bejleri, në Instagram pranon shpesh pyetje të ndryshme, shkruan lajmi.net. Shumica lidhen me jetën private e edhe raportin e saj me disa prej futbollistëve të ...

Xhiroi skenën erotike, Ilda Bejleri: Babi s’më ka folur për tre ditë

Mapo - 22.07.2019

Gazetarja e sportit Ilda Bejleri ka folur së fundmi rreth reklamës së realizuar pak kohë më parë, që ndër të tjera përmban skena provokuese. Ajo ka rrëfyer në “E diell” se familja e saj, sidomos i ...

Pyetet për orën me çmim marramendës, Ilda Bejleri bie në kontradiktë

Mapo - 22.07.2019

Ilda Bejleri ka rënë së fundmi në kontradiktë me veten, përsa i takon jetës luksoze që bën. Pyetjes së një ndjekësi në “Instagram”, se si ka mundësi që mban në dorë një orë të markës luksoze Rolex me ...

E zbulon Ilda Bejleri: Ky është futbollisti im i preferuar

Zeri - 22.07.2019

Ilda Bejleri është një nga gazetaret më të komentuara në mediat rozë dhe jo vetëm. Bukuroshja e “Supersport”, e cila shpesh herë “ngreh temperaturat”, me fotot e publikuara në rrjetin social ...

"Hera e parë që shpjegoj kaq shumë", Ilda Bejleri na sqaron si blen Rolex me rrogë gazetarie (FOTO LAJM)

Albeu.com - 22.07.2019

Gazetarja e njohur sportive, Ilda Bejleri, ka nisur këto ditë pushimet në Mykonos dhe ka ndarë me ndjekësit në profilin e saj në Instagram disa foto nga pushimet luksoze, ku ka mbërritur me ...

“Si arrin të blesh Rolex me rrogë gazetarie?”, moderatorja sportive e sqaron publikisht

Zeri - 22.07.2019

Moderatorja e njohur sportive, Ilda Bejleri, ka zbuluar së fundmi se ndodhet me pushime në Mykonos. Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në “Instagram”, disa fotografi e video nga këto pushime luksoze, ku ...

Orë super të shtrenjtë dhe pushime me helikopter privat, moderatorja e njohur shqiptare tregon ku i gjen lekët

SOT - 22.07.2019

Ilda Bejleri është një ndër moderatoret më të komentuara në mediat rozë. Jeta e saj private udhëtimet e shumta dhe fotot e ndryshme në Instagram gjithmonë marrin vëmendjen e fansave.

FOTOT/ “Si arrin të blesh Rolex me rrogë gazetari?” Ilda Bejleri tregon nga i ka të ardhurat për jetën luksoze (shkon ...

Gazeta Tema - 22.07.2019

Ilda Bejleri ka udhëtuar pak orë më parë me avion privat drejt ishullit Mykonos në Greqi dhe, momente nga udhëtimi dhe qëndirmi atje i ka publikuar në rrjetin social Instagram.

Ilda Bejleri rrëfen ‘sherrin’ me babain për skenat e ‘nxehta’

Zhurnal - 22.07.2019

Babai i Ilda Bejlerit nuk i priti mirë skenat në të cilat e bija e tij u shfaq e ‘nxehtë’. Ilda Bejleri vazhdon të jetë një prej moderatoreve me vëmendjen më të madhe mediatike, shkruan lajmi.net.

Ilda Bejleri: Ja pse i mbaj këmbët hapur…

Zeri - 22.07.2019

Ilda Bejleri është një nga gazetaret më të komentuara në mediat rozë dhe jo vetëm. Bukuroshja e “Supersport”, e cila shpesh herë “ngreh temperaturat”, me fotot e publikuara në rrjetin social ...

Ilda Bejleri thumbon keq Mustafa Nanon: Aman, e ka zënë gjumi…

BalkanWeb - 21.07.2019

Vajza e ekranit, Ilda Bejleri ka vendosur të jetë sa më afër fansave të saj, duke zhvilluar një bisedë pyetje-përgjigje në Instagram. Sigurisht që shumica e mesazheve ishin komplimente për ...

"Më ka lënë mbresa", Ilda flet për marrëdhënien me Bekim Balajn (FOTO LAJM)

Albeu.com - 21.07.2019

Ilda Bejleri është një ndër moderatoret sportive më të komentuara të ekraneve shqiptare. Ajo është përfolur për lidhje me futbollistin Bekim Balaj dhe së fundmi është pyetur rreth tij.

Cila është moderatorja më e mirë e sportit dhe futbollisti më i zgjuar sipas Ilda Bejlerit?

Top Channel - 21.07.2019

Ilda Bejleri e lakuar gjithmonë në rrjetet sociale për paraqitjen të veçante dhe deklaratat e saj të drejtpërdrejta, u vu në puntatën e fundit të “E Diell” përballë disa pyetjeve pikante që iu bënë ...

Ilda Bejleri: Babi s’më foli tre ditë, me futbollistët më rroftë “nami” se i kam miq!

Top Channel - 21.07.2019

E mbani mend spotin e nxehtë të Ilda Bejlerit për “Digitalb” fill pas premierës se filmit “50 Shades Darker”? Moderatorja e sportit jo vetëm që tejkaloi imagjinatën e fansave, por arriti që të ...

“Përse i mban këmbët hapur në çdo foto”, Ilda i kthen përgjigjen epike ndjekësit

Lajmi.net - 21.07.2019

Moderatorja e sportit, Ilda Bejleri është treguar e hapur me ndjekësit e saj të cilëve u ka kthyer përgjigje në pyetjet që ia kanë drejtuar nëpërmjet Instagramit, shkruan lajmi.net.

Ilda Bejleri pranon propozim për martesë nëpërmjet Instagramit

Lajmi.net - 21.07.2019

Moderatorja e sportit, Ilda Bejleri është treguar e hapur për ndjekësit e saj të cilëve u ka dhënë mundësi t’i bëjnë pyetje në Instagram, shkruan lajmi.net.

“Aman mos e zgjo se e ka zënë gjumi”, Ilda Bejleri ‘thumbon’ ashpër Mustafa Nanon

SOT - 21.07.2019

Ilda Bejleri është një ndër moderatoret sportive më të komentuara të ekranit. Ajo është po ashtu shumë aktive në rrjetet sociale. Së fundmi moderatorja ka vendosur t'u kthejë përgjigje pyetjeve të ...

“Pse i mban këmbët hapur?”/ Ilda Bejleri e lë ndjekësin pa fjalë

Mapo - 21.07.2019

Moderatorja e sportit Ilda Bejleri është gjithnjë në qendër të vëmendjes me postimet e saj provokuese, ku në një pjesë të mirë të tyre shihet gjithnjë me këmbë të hapura.

E pyesin për Mustafa Nanon, Ilda Bejleri: Aman mos e zgjo...

Durres Lajm - 21.07.2019

Besoj se të gjithë e mbani mend debatin mes gazetarit Mustafa Nano dhe moderatores Ilda Bejleri, për shkak të veshjes së kësaj të fundit. Edhe pse ka kaluar kohë, fansat nuk ngurrojnë të pyesin ...

Ilda si çdo herë, me elegancë vëmendjen rrëmben

Zhurnal - 21.07.2019

Ilda Bjeleri rëndësi të madhe i kushton paraqitjes në publik. Ajo shfaqet çdo herë e kuruar dhe elegante, e tillë erdhi edhe në postimin e radhës që bëri në ‘Instagram’.

E pyesin për Muç Nanon, Ilda s’e kursen ironinë: Aman, mos e zgjo!

Mapo - 21.07.2019

Moderatorja e sportit, Ilda Bejleri duket se nuk e ka lënë pas inatin e kahershëm ndaj gazetarit Muç Nano. Në një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në “Instagram”, njëri prej tyre e ka pyetur se çfarë ...

FOTOT/ “Gjinjtë e saj të mëdhenj më shponin ekranin”, Ilda Bejleri ironizon sërish Muç Nanon: E zë gjumi shpejt

Gazeta Tema - 21.07.2019

Ilda Bejleri ka vendosur të vijë më afër fansave të saj, duke zhvilluar një bisedë pyetje-përgjigje në Instagram. Sigurisht që shumica e ‘pyetjeve’ ishin komplimente për moderatoren seksi, por nuk ...

“Si blen rolex me rrogë gazetarie?”,ja si përgjigjet Ilda Bejleri

BalkanWeb - 22.07.2019

Moderatorja e njohur Ilda Bejleri shpesh herë është vendosur në qëndër të mediave rozë për jetën e saj luksoze që ajo bën. Udhëtimet e shpeshta, veshjet e shtrenjta tërheqin gjithmonë vëmendjen e ...

Ilda Bejleri rrëfen ‘sherrin’ me babain për skenat e ‘nxehta’

Lajmi.net - 22.07.2019

Ilda Bejleri vazhdon të jetë një prej moderatoreve me vëmendjen më të madhe mediatike, shkruan lajmi.net. Videoja që e bëri për “Digitalb” mund t’i ketë pëlqyer të gjithëve, sidomos meshkujve, por jo ...

Ilda Bejleri e pranon publikisht: Ky futbollist shqiptar më ka lënë shumë mbresa

Zeri - 22.07.2019

Ilda Bejleri është një ndër moderatoret sportive më të komentuara të ekraneve shqiptare. Ajo është përfolur për lidhje me futbollistin Bekim Balaj dhe së fundmi është pyetur rreth tij.

Le tu mbetet qejfi të gjithëve! Ilda Bejleri zgjedh cila është moderatorja më e mirë dhe futbollisti më i zgjuar ...

SOT - 21.07.2019

Ilda Bejleri e lakuar gjithmonë në rrjetet sociale për paraqitjen të veçante dhe deklaratat e saj të drejtpërdrejta, u vu në puntatën e fundit të “E Diell” përballë disa pyetjeve pikante që iu bënë ...

Spoti sensual me balerinin, Ilda Bejleri befason me deklaratën: Babi për tre ditë nuk më ...

SOT - 21.07.2019

Moderatorja e sportit Ilda Bejleri jo vetëm që tejkaloi imagjinatën e fansave, por arriti që të thyente të gjitha paragjykimet si një profesioniste e vërtetë me spotin e nxehtë fill pas premierës se ...

‘Pse i mban këmbët hapur?Ilda Bejleri habit me përgjigjen fansat

Gazeta Express - 21.07.2019

Moderatorja e sportit Ilda Bejleri është gjithnjë në qendër të vëmendjes me postimet e saj provokuese, ku në një pjesë të mirë të tyre shihet gjithnjë me këmbë të hapura.

"Çfarë mendimi ke për Muç Nanon?", Ilda Bejleri nuk heziton të përgjigjet si ti vijë (FOTO LAJM)

Albeu.com - 21.07.2019

Moderatorja sportive , Ilda Bejleri ka vendosur të vijë më afër fansave të saj, duke zhvilluar një bisedë pyetje-përgjigje. Sigurisht që shumica e ‘pyetjeve’ ishin komplimente për moderatoren seksi, ...

Si ke Rolex me rrogë gazetari? Ilda Bejleri: Gjyshja ime vjen nga një familje e njohur

Gazeta Express - 22.07.2019

Ilda Bejlerin jemi mësuar ta shohim gjithmonë të rrethuar nga luksi. E duket se s’jemi të vetmit, pasi edhe një nga fansat e ka pyetur rreth burimit të të ardhurave që gazetarja sportive ka.

Cila është moderatorja më e mirë e sportit dhe futbollisti më i zgjuar sipas Ilda Bejlerit?

Botasot - 21.07.2019

Ilda Bejleri e lakuar gjithmonë në rrjetet sociale për paraqitjen të veçante dhe deklaratat e saj të drejtpërdrejta, u vu në puntatën e fundit të “E Diell” përballë disa pyetjeve pikante që iu bënë ...

FOTOT/ Ilda Bejleri: Babi s’më foli tre ditë, me futbollistët më rroftë “nami” se s’më bëjnë gjë

Gazeta Tema - 21.07.2019

E mbani mend spotin e nxehtë të Ilda Bejlerit për “Digitalb” fill pas premierës se filmit “50 Shades Darker”? Moderatorja e sportit jo vetëm që tejkaloi imagjinatën e fansave, por arriti që të ...

‘Pse i mban këmbët hapur?Ilda Bejleri habit me përgjigjen fansat

Zeri - 21.07.2019

Moderatorja e sportit Ilda Bejleri është gjithnjë në qendër të vëmendjes me postimet e saj provokuese, ku në një pjesë të mirë të tyre shihet gjithnjë me këmbë të hapura.

Moderatorja, fjalë të rënda për analistin pasi ai e kishte kritikuar

Zeri - 21.07.2019

Moderatorja e njohur e emisioneve sportive, Ilda Bejleri ka vendosur të vijë më afër fansave të saj, duke zhvilluar një bisedë pyetje-përgjigje në Instagram.

“Si blen Rolex me rrogë gazetarie?”, ja si përgjigjet Ilda Bejleri

Durres Lajm - 22.07.2019

Moderatorja e njohur Ilda Bejleri shpeshherë është vendosur në qendër të mediave rozë për jetën luksoze që bën dhe veshjet e shtrenjta që blen. Ditën e djeshme moderatorja e njohur i është përgjigjur ...

Ilda Bejleri zbulon se babai nuk i kishte folur për tre ditë, tregon edhe për raportet me futbollistët e Shqipërisë

Zeri - 21.07.2019

E mbani mend spotin e nxehtë të Ilda Bejlerit për “Digitalb” fill pas premierës se filmit “50 Shades Darker”? Moderatorja e sportit jo vetëm që tejkaloi imagjinatën e fansave, por arriti që të ...

‘Pse i mban këmbët hapur? Ilda Bejleri habit me përgjigjen fansat

Tetova Sot - 21.07.2019

Moderatorja e sportit Ilda Bejleri është gjithnjë në qendër të vëmendjes me postimet e saj provokuese, ku në një pjesë të mirë të tyre shihet gjithnjë me këmbë të hapura.

Ilda ‘akuzohet’ nga fansat për ‘rolexin’ e saj

Zhurnal - 22.07.2019

Ditën e djeshme moderatorja e njohur i është përgjigjur pyetjeve të fansave në Instastory dhe njëri prej tyre e ka pyetur për jetën luksoze që bën. “Si arrin të blesh rolex me rrogë gazetarie?”, e ka ...

Orë Rolex, pushime të shtrenjta! Ilda Bejleri shpjegon për herë të parë ku i gjen lekët

Botasot - 22.07.2019

Moderatorja e njohur Ilda Bejleri shpesh herë është vendosur në qëndër të mediave rozë për jetën e saj luksoze që ajo bën. Udhëtimet e shpeshta, veshjet e saja të shtrenjta marrin gjithmonë vëmëndjen ...

Si arrin të blesh rolex me rrogë gazetarie? Si rrallë herë Ilda Bejleri zbulon sa lekë fiton

SOT - 22.07.2019

Moderatorja e njohur Ilda Bejleri shpesh herë është vendosur në qëndër të mediave rozë për jetën e saj luksoze që ajo bën. Udhëtimet e shpeshta, veshjet e shtrenjta tërheqin gjithmonë vëmendjen e ...