TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kapen 21.4 kg marijuanë nga Shqipëria, arrestohen trafikantët

Ora news - 12.10.2017

Policia greke sekuestron 21.4 kg marijuanë në një automjet në kufirin shqiptaro-grek. Mësohet se policia ishte vënë në ndjekje të mjetit që vinte nga Shqipëria në afërsi të Igumenicës, duke bërë ...

Ndjekje si në filma, trafikantët e drogës zhdukin provat sa kalojnë kufirin me Greqinë, por…

BalkanWeb - 12.10.2017

TIRANE- Policia greke ka ndjekur një mjet që vinte nga kufiri shqiptaro-grek pranë Igumenicës mbrëmjen e sotme dhe ka arritur ta kapë në Agelokastro, Aitiloakarnania.