TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

“El Classico”, prokuroria kërkon mbi 3 vite burg për 3 gjyqtarët

Mapo - 11.09.2019

Tre gjyqtarë të akuzuar se përfituan një udhëtim turistik në Barcelonë nga një biznesmen që ishte palë, në një çështje gjyqësore të shqyrtuar prej tyre, u përballën me akuzën e prokurorisë për ...

Prokuroria kërkon 9.6 vite burg për gjyqtarët e Durrësit të akuzuar për korrupsion

ABC News - 11.09.2019

Prokuroria e Krimeve të rënda kërkoi 9.6 vjet burg në total për 3 gjyqtarët e Durrësit, të akuzuar për korrupsion. 2 vite burg, prokuroria kërkoi edhe për biznesmenin Namik Sadik, i cili dyshohet se ...

U paguan për të parë një ndeshje futbolli/ Prokuroria ‘fundos’ tre gjyqtarët e njohur dhe dy biznesmenët, ja sa vite ...

SOT - 11.09.2019

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar 9.6 vite burg për 3 gjyqtarët e Durrësit të akuzuar për korrupsion. Bëhet fjalë për gjyqtarët Petrit Ceno, Kliton Spahiu dhe Petraq Dhimitri.

Panë derbin "El Classico" me paratë e biznesmenit, Krimet e Rënda kërkojnë burg për 3 gjyqtarët e Durrësit

Albeu.com - 11.09.2019

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka dhënë pretencën për 3 gjyqtarët e Durrësit që akuzohen për korrupsion . Bëhet fjalë për Kliton Spahiun, Petraq Dhimitrin dhe Petrit Çenon, të cilët akuzohen se kanë ...

Panë El Classico-n, kërkohen 9 vite burg për 3 gjyqtarët e Durrësit

Mapo - 11.09.2019

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar 9.6 vite burg për 3 gjyqtarët e Durrësit të akuzuar për korrupsion. Për gjyqtarin Petrit Ceno u kërkua 3 vite burg, për Kliton Spahiu 3.6 vite ndërsa për ...

Kërkohet burg për tre gjyqtarët e Durrësit. Do të ndiqet ky standard për Mazniku-Fusha?

Respublica - 11.09.2019

Tre gjyqtarët e Durrësit që u akzuan se përfituan pagesa të paligjshme nga të tretë, një prej të cilave edhe ajo për të parë ndeshjen Real Marid-Barcelona, kanë marrë pretencën e prokurorisë për 3.5 ...