TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kim Kardashian, e parezistueshme me të zeza! – Foto

Top Channel - 11.07.2019

Kim Kardashian është parë së bashku me bashkëshortin e saj, Kaney West dhe motrën e saj Kourtney, e veshur totalisht me të zeza, që e bënin atë të parezistueshme.

Është Flaka Krelani apo Kim Kardashian? Shikoni ngjashmërinë (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.07.2019

Kim Kardashian është kthyer në "fenomenin" e këtyre kohërave. Shumë vajza inspirohen nga Kim për look-un e tyre dhe numërohen plot raste, në botë por edhe në shqiperi, që vajzat kryejnë operacione ...

Njihuni me të ëmblin Psalm, djalin e katërt të Kim Kardashian

Botasot - 11.07.2019

Ai është vetëm 2 muajsh por ama siç thotë edhe mamaja Kim Kardashian është kaq i ëmbël! Psalm West erdhi në jetë në muajin maj e Kim Kardashian dhe Kanye West u bënë kështu prindër për herë të katërt.

Kim Kardashian e parezistueshme! – Foto

Top Channel - 10.07.2019

Kim Kardashian nuk njihej me pamjen e re, flokë bjonde dhe një korse të kuqe, i gjithë ky ndryshim për linjën e saj më të re të make up-it. 38 vjeçarja ka lançuar një linjë të re, koleksioni i saj më ...

Kim i mohon thashethemet se i ka hequr brinjët për t’iu përshtatur veshjes në ‘Met Gala 2019’

Telegrafi - 10.07.2019

Kim Kardashian edhe këtë vit ka rrëmbyer vëmendje në evenimentin e madh të modës, “Met Gala 2019”. Pas gjithë atyre spekulimeve për dukjen e saj, ylli televiziv është kthyer sërish në maj në Gala ...

Kim Kardashian pozon gjysmë e zhveshur

Botasot - 10.07.2019

Njihet si një ndër yjet më të mëdhenj të ekranit në botë, dhe një nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo tanimë po mirret edhe me disa biznese të saja, që lidhen me fushën e modës ...

Kim Kardashian flet për dhimbjen më të madhe që ka përjetuar

Gazeta Express - 10.07.2019

Kim Kardashian ka folur për dhimbjen që ka përjetuar në Met Gala 2019. Seksbomba 38-vjeçare amerikane shpjegoi se korseja që mbante në ngjarjen e madhe, i shkaktoi dhimbje të cilat nuk i ka ndjerë ...

Kim Kardashian, e parezistueshme me të zeza (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.07.2019

im Kardashian është parë së bashku me bashkëshortin e saj, Kaney West dhe motrën e saj Kourtney, e veshur totalisht me të zeza , që e bënin atë të parezistueshme .

Është Flaka Krelani apo Kim Kardashian? Shikoni ngjashmërinë

Zeri - 11.07.2019

Kim Kardashian është kthyer në “fenomenin” e këtyre kohërave. Shumë vajza inspirohen nga Kim për look-un e tyre dhe numërohen plot raste, në botë por edhe në shqiperi, që vajzat kryejnë operacione ...

Kim tregon a i ka hequr brinjët për t’iu përshtatur veshjes në ‘Met Gala 2019’

Lajmi.net - 11.07.2019

Pas gjithë atyre spekulimeve për dukjen e saj, ylli televiziv është kthyer sërish në maj në Gala 2019, ndërsa ka folur për fustanin e ngushtë dhe dhimbjen që i shkaktoi.

Kim Kardashian pozon gjysmë e zhveshur

Antpress - 10.07.2019

Njihet si një ndër yjet më të mëdhenj të ekranit në botë, dhe një nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline. Ajo tanimë po mirret edhe me disa biznese të saja, që lidhen ...

Kim Kardashian flet për dhimbjen më të madhe që ka përjetuar

Tetova Sot - 10.07.2019

Kim Kardashian ka folur për dhimbjen që ka përjetuar në Met Gala 2019. Seksbomba 38-vjeçare amerikane shpjegoi se korseja që mbante në ngjarjen e madhe, i shkaktoi dhimbje të cilat nuk i ka ndjerë ...

Kim Kardashian, e parezistueshme me të zeza!

Botasot - 12.07.2019

Kim Kardashian është parë së bashku me bashkëshortin e saj, Kaney West dhe motrën e saj Kourtney, e veshur totalisht me të zeza, që e bënin atë të parezistueshme.

Kim tregon a i ka hequr brinjët për t’iu përshtatur veshjes në ‘Met Gala 2019’

Zeri - 11.07.2019

Kim Kardashian edhe këtë vit ka rrëmbyer vëmendje në evenimentin e madh të modës, “Met Gala 2019”. Pas gjithë atyre spekulimeve për dukjen e saj, ylli televiziv është kthyer sërish në maj në Gala ...

FOTOT: Kim Kardashian vjen seksi me të zeza

Gazeta Tema - 12.07.2019

Kim Kardashian është parë së bashku me bashkëshortin e saj, Kaney West e veshur totalisht me të zeza. Bashkëshorti i saj ishte më i thjeshtë, duke zgjedhur një bluzë të zezë dhe një palë xhinse, së ...