TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Nisin punimet për ndërtimin e Stadiumit Nacional të Kosovës

Gazeta Express - 12.07.2019

Sot kanë nisur punimet për stadiumin nacional të Kosovës. Zyrtari i lartë i Ministrisë së Sportit, Florim Kryeziu, i ka publikuar disa foto dhe një video ku shihen punimet që kanë nisur për jetësimin ...

Fillon ndërtimi i stadiumit kombëtar në Kosovë

Botasot - 12.07.2019

Një tjetër lajm i madh vjen nga Ministria për Kulturë Rini e Sport. Zyrtari i saj, Florim Kryeziu, ka publikuar foto të fillimit të punimeve në stadiumin kombëtar.

Nis ndërtimi i stadiumit nacional të Kosovës

Telegrafi - 12.07.2019

Kanë nisur punët për ndërtimin e stadiumi të ri të përfaqësueses së Kosovës në futboll. Kështu së paku ka bërë të ditur një zyrtar i Ministrisë për Kulturë, Rini dhe Sport e Kosovës.

Nisin punimet për ndërtimin e stadiumit kombëtar

Zeri - 12.07.2019

Sot ka ardhur një lajm tejet i mirë për futbolldashësit në Kosovë. Zyrtari i Ministrisë së Kulturës Rinisë dhe Sportit, Florim Kryeziu, ka publikuar disa foto ku shihet fillimi i punimeve në ...