TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mos e instaloni versionin e ri të iOS!

Portalb - 21.09.2019

Apple po tronditet nga akuzat. Kjo pasiqë versioni i ri i iOS 13, i cili u lansua dje, i lejon hakerët të bastisin listën e kontakteve të përdoruesve .

Nëse luani ‘PUBG’ dhe ‘FORTNITE’ mos e shkarkoni versionin e ri “iOS 13”

Botasot - 21.09.2019

Një gabim që është bërë në këtë version do të e bëjë më të vështirë të luani këto dy lojëra në telefonat mobile ‘Apple”. “Apple” ka lansuar versionin e ri në telefonat mobile ‘iPhone.

Si ta shmangni versionin e ri të ‘iPhone’ , iOS 13 – nëse nuk e dëshironi

Zeri - 20.09.2019

Nëse shqetësoheni për për versionin e ri të 'iOS 13" nuk keni pse ta bëni "update." Një ‘update’ të versionit të ri të “iPhone” është gjithmonë emocionues, dhe iOS 13 ka premtuar shumë gjëra të ...

Me iOS 13 lansohet edhe gjuha shqipe

Koha.net - 20.09.2019

Apple ka lansuar sistemin operativ të ri iOS 13 me shumë përditësime e aplikacione të reja. iOS 13 tani i është shtuar në modë edhe ‘Dark’ si dhe aplikacione të përditësuara, si Apple Maps, Photos ...

Apple lëshon iOS 13 – instalojeni për t’i shijuar këto funksione të reja në iPhone

Ina - 20.09.2019

Apple ka lëshuar për të gjithë iOS 13, që përbën versionin më të ri të sistemit të saj operativ për iPhone. iOS 13 do të thotë “përformancë”, aplikacionet hapen 2 herë më shpejt se sa me iOS 12, Face ...

Apple iOS 13 i gatshëm për tu shkarkuar që prej iPhone 6S

PC World - 20.09.2019

Apple iOS 13 tashmë është i disponueshëm për të shkarkuar në iPhone e përshtatshëm duke filluar nga iPhone 6S. Shtesa më e madhe është Pamja e Errët ose siç quhet ndryshe “Dark Mode”.

Apple iOS 13 i gatshëm për tu shkarkuar që prej iPhone 6S

Medial - 20.09.2019

Apple iOS 13 tashmë është i disponueshëm për të shkarkuar në iPhone e përshtatshëm duke filluar nga iPhone 6S. Shtesa më e madhe është Pamja e Errët ose siç quhet ndryshe “Dark Mode”.

Apple iOS 13 i gatshëm për tu shkarkuar që prej iPhone 6S

Zhurnal - 20.09.2019

Apple iOS 13 tashmë është i disponueshëm për të shkarkuar në iPhone e përshtatshëm duke filluar nga iPhone 6S. Shtesa më e madhe është Pamja e Errët ose siç quhet ndryshe “Dark Mode”.

Si ta shmangni versionin e ri të ‘Iphone’, IOS 13- nëse nuk e dëshironi

Botasot - 21.09.2019

Nëse shqetësoheni për për versionin e ri të ‘iOS 13″ nuk keni pse ta bëni “update.” Një ‘update’ të versionit të ri të “iPhone” është gjithmonë emocionues, dhe iOS 13 ka premtuar shumë gjëra të ...

Si ta shmangni versionin e ri të ‘iPhone’ , iOS 13 – nëse nuk e dëshironi

Flaka - 21.09.2019

Nëse shqetësoheni për për versionin e ri të ‘iOS 13″ nuk keni pse ta bëni “update.” Një ‘update’ të versionit të ri të “iPhone” është gjithmonë emocionues, dhe iOS 13 ka premtuar shumë gjëra të ...