TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Byrnes për rastin “Haraçi”: Nxisim përgjegjësi nga të gjithë zyrtarët

Telegrafi - 22.07.2019

Ambasadorja e sapoardhur e SHBA-ve në Maqedoninë e Veriut, Kate Marie Byrne në intervistë për “Alsat” për rastin “Haraçi” dhe përfshirjen e prokurores Katica Janeva në të, tha se këto janë pretendime ...

Intervistë ekskluzive me ambasadoren e re amerikane, Kate Byrnes

Alsat - 22.07.2019

Intervistë ekskluzive me ambasadoren e re amerikane, Kate Byrnes. Intervistën e parë që pas marrjes së detyrës, në të cilën flet për të gjitha zhvillimet aktuale por edhe për prioritetet e saj do të ...

FOTOT: Njihuni me njeriun që “fluturon” me 300 kilometra në orë

Gazeta Tema - 22.07.2019

Australiani Chris Byrnes është një sportist i njohur botëror që merret me sportet ekstreme Wingsuit Flying (fluturimi me kostum). Ky 31-vjeçar i guximshëm, në fluturimet e tij shumë të rrezikshme me ...