TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Horoskopi ditor, e shtunë 21 shtator 2019

Java News - 20.09.2019

Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim ekskluziv nga noa.al i shërbimit astrologjik që përftohet në avancë ...

10 gjërat që duhet bërë në punën tuaj të re

Botasot - 20.09.2019

Lajm i shkëlqyer! Ju më në fund filluar punë pas disa muaj aplikimesh dhe intervistash të ndryshme. Tashmë do të takoni bashkëpunëtorët tuaj të rinj, duke u përpjekur për të bërë një përshtypje të ...

Horoskopi për ditën e sotme, 20 shtator 2019

BalkanWeb - 20.09.2019

Dashi Beqarët do kenë një ditë goxha romantike dhe të mbushur me takime speciale. Në planin financiar do të jete Mërkuri, ai që do t’ju mbështesë fort.

Dy shenjat e Horoskopit me fat për sot, 20 Shtator 2019

Java News - 20.09.2019

Këto janë dy shenjat e horoskopit më me fat për sot: Demi Do jeni plot energji, besim, dinamizëm dhe kurajë sot. Çdo qellim qe do i vini vetes keni për ta arritur.

Horoskopi ditor, e Premte 20 Shtator 2019

Java News - 19.09.2019

Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim ekskluziv nga noa.al i shërbimit astrologjik që përftohet në avancë ...

Horoskopi ditor, e Enjte 19 Shtator 2019

Botasot - 19.09.2019

Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim ekskluziv nga noa.al i shërbimit astrologjik që përftohet në avancë ...

Horoskopi 19 shtator 2019

Albeu.com - 19.09.2019

DASHI Një person i familjes mund të jetë sëmurë e të ketë nevojë për përkujdesjen tuaj. E vetmja gjë që mund të bëni është ti shërbeni një pjatë supë ose një filxhan caj.

Pesë shenjat që tregojnë se lidhja juaj është dashuri e vërtetë

Botasot - 18.09.2019

Dashuria e vërtetë nuk vjen gjithmonë. Ajo dashuri e bukur dhe e vërtetë vjen kur ju jeni të gatshëm të punoni për të ndërtuar një marrëdhënie të vërtetë dhe të fortë për ta mbajtur atë për gjithë ...

6 shenja se keni personalitet të fortë që i “frikëson” të tjerët

Tetova Sot - 18.09.2019

Nëse keni një personalitet të fortë, ju e dini se nuk është gjithmonë aq e këndshme sa njerëzit mendojnë. Disa ju urrejnë për këtë, disa janë xhelozë dhe disa kanë frikë nga ju.

Horoskopi/ Të reja në sferën profesionale, parashikimi yjeve sot

Mapo - 19.09.2019

Ky është horoskopi për ditën e enjte 19 shtator 2019 për ju. Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Çfarë parashikon horoskopi sot për ju? Ky është shpjegimi për të lindurit e çdo shenje

SOT - 19.09.2019

Dashi Dashuria: Mos i kushtoni shumë vëmendje formës, por mbani në mend substancën, ajo që ju nevojitet është një person që varet nga ju. Keni nevojë për dashuri dhe jeni gjithmonë në kërkim të ...

Horoskopi i ditës së sotme, beqarët duhet ta lexojnë atë patjetër

Lajmi.net - 19.09.2019

Dashi-Dashuria: Mos i kushtoni shumë vëmendje formës, por mbani në mend substancën, ajo që ju nevojitet është një person që varet nga ju. Keni nevojë për dashuri dhe jeni gjithmonë në kërkim të ...

Horoskopi 19 shtator 2019, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje

Albeu.com - 19.09.2019

Dashi Keni nevojë për dashuri dhe jeni gjithmonë në kërkim të konfirmimit! Dita fillon e shkëlqyeshme me Saturnin në favor, i cili do t’ju ndihmojë të riambjentoheni në punë. Bashkëpunime hyrëse.

Horoskopi 20 shtator 2019

Albeu.com - 20.09.2019

Dashi Dashuria : Çiftet e konsoliduara mund të arrijnë në një pikë kthese. Kthimi i një personi të rëndësishëm do të shqetësojë ekuilibrin tuaj. Beqarët do duhet të bëjnë një provim të ndërgjegjes ...

Horoskopi ditor, e Premte 20 Shtator 2019

Botasot - 20.09.2019

Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim ekskluziv nga noa.al i shërbimit astrologjik që përftohet në avancë ...

Kujdes/ “Qëndrimi armiqësor i një kolegu”, horoskopi sot

Mapo - 20.09.2019

Ky është horoskopi për ditën e premte 20 shtator 2019 për ju. Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Dashuria dhe paratë, kujt do t’i sjellë fat e kujt do t’i shkojë ters e premtja

Gazeta Express - 20.09.2019

Ky është parashikimi i yjeve për ditën e sotme: Dashi Beqarët do kenë një ditë goxha romantike dhe të mbushur me takime speciale. Në planin financiar do të jete Mërkuri, ai që do t’ju mbështesë fort.

Disa nga shenjat e horoskopit sjellin parashikime të papritura për ju

Lajmi.net - 20.09.2019

Dashi Çiftet e konsoliduara mund të arrijnë në një pikë kthese. Kthimi i një personi të rëndësishëm do të shqetësojë ekuilibrin tuaj. Do të jeni shumë të zënë dhe Marsi i hap rrugën një situate që ...