TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mos u shtrini në krevat pa lexuar fatin për nesër

Albeu.com - 15.05.2019

Dashi – Ju mund të ndiheni sikur po ecni zbathur duke inkurajuar miqtë tuaj, ose duke luajtur me fëmijët. Do të jetë një ditë e mrekullueshme në vend, ku të gjithë janë të lumtur ta shohin ...

Gjashtë shenja që tregojnë se jeni në depresion pa e kuptuar

Gazeta Express - 16.05.2019

Depresioni ndonjëherë quhet “plaga e shekullit të 21-të”. Studimet tregojnë se depresioni është një gjendje mjekësore si çdo sëmundje tjetër. Megjithatë, hapi i parë për ta hequr qafe problemin është ...

Jeni vetëm miq, por të pëlqen? Ja si ta nxjerrësh nga “Zona e miqësisë”!

Botasot - 15.05.2019

E keni mik, por njëkohësisht ju pëlqen dhe doni të keni me të diçka më tepër se kaq. Kur ju duket i painteresuar, është disi e vështirë për t’ja shprehur, apo jo? Ne ju sjellim katër taktika se si ...

Nëse partneri juaj bën këto 10 gjëra jeni me shumë fat, sepse keni përkrah partnerin perfekt

Botasot - 15.05.2019

A po jetoni një histori fantastike dashurie dhe pyesni veten nëse partneri juaj është i përsosur? Gjetja e mashkullit të përsosur në ditët e sotme është si të fitosh lotarinë, të dish se mund të ...

Në cilën stinë keni lindur? Zbuloni si ndikon sezoni në karakterin tuaj

Botasot - 15.05.2019

Lindja dhe stinët vijnë së bashku për të krijuar personalitetin dhe karakterin e çdo personi. Le të zbulojmë se si stinët ndikojnë në karakterin tonë: Pranverë Optimizmi është pika juaj e fortë, ...

Horoskopi për ditën e sotme, 15 maj 2019

BalkanWeb - 15.05.2019

Bukuria e ditës mund të mos jetë e dukshme kur të zgjoheni këtë mëngjes, por me kalimin e orëve do të filloni të kuptoni se romanca është rreth teje. Mos u habitni nëse ndieni disa sy që ju vëzhgojnë ...

Para dhe dashuri, kush janë fatlumët e të mërkurës

Albeu.com - 14.05.2019

Dashi - Nëse jeni të shqetësuar për dashurinë që disa njerëz kanë për ju, nuk duhet të detyroheni që ti qëndroni pranë ose të jeni tepër të dashur. Kjo periudhë ka të bëjë me mbajtjen e distancës ...

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e mërkurë 15 maj 2019?

Bota.al - 14.05.2019

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e mërkurë 15 maj 2019? DASHI Gjatë kësaj dite do jeni gjithë kohës në kërkim të qetësisë dhe harmonisë. Nëse jeni në një lidhje do doni të merreni vesh mirë ...

Nëse partneri juaj bën këto 10 gjëra jeni me shumë fat, sepse keni përkrah partnerin perfekt

Tetova Sot - 15.05.2019

A po jetoni një histori fantastike dashurie dhe pyesni veten nëse partneri juaj është i përsosur? Gjetja e mashkullit të përsosur në ditët e sotme është si të fitosh lotarinë, të dish se mund të ...

Në cilën stinë keni lindur? Zbuloni si ndikon sezoni në karakterin tuaj

Java News - 15.05.2019

Lindja dhe stinët vijnë së bashku për të krijuar personalitetin dhe karakterin e çdo personi. Le të zbulojmë se si stinët ndikojnë në karakterin tonë: Pranverë Optimizmi është pika juaj e fortë, ...

Horoskopi për ditën e sotme, 14 maj 2019

BalkanWeb - 14.05.2019

Dashi Çfarëdo emocioni që mund të ndjeni sot duhet ta përqafoni dhe të ndiheni mirë. Sa i përket aspektit profesional, mund të merrni lajme të mira në lidhje me një promovim.

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e mërkurë 15 maj 2019?

Botasot - 15.05.2019

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e mërkurë 15 maj 2019? DASHI Gjatë kësaj dite do jeni gjithë kohës në kërkim të qetësisë dhe harmonisë. Nëse jeni në një lidhje do doni të merreni vesh mirë ...

Horoskopi, 14 maj 2019

Albeu.com - 14.05.2019

Dashi Çfarëdo emocioni që mund të ndjeni sot duhet ta përqafoni dhe të ndiheni mirë. Sa i përket aspektit profesional, mund të merrni lajme të mira në lidhje me një promovim.