TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Era i thotë Diplos të ndahet nga e dashura

Gazeta Express - 12.02.2019

Këngëtarja e hitit ‘Bon Bon’ Era istrefi, ka kohë që është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, në SHBA ku po zhvillon karrierën e saj si ...

“Do divorcohem nga gruaja për ty”, Dj me famë botërore bën deklaratën e papritur ndaj Era Isterfit

Mapo - 12.02.2019

Era Istrefi është një nga këngëtaret më të famshme shqiptare, e cila është mjaft aktive në profilin e saj në Instagram ku publikon foto e video të ndryshme nga jeta e saj.

Dj-i me famë botërore çmendet pas Era Istrefit, i shkruan: Do të divorcohem për ty…!

Lajm - 12.02.2019

Historia se ka një flirt mes Era Istrefit dhe Dj-it me famë botërore Diplo, qarkullon prej kohësh, por gjërat me sa duket janë bërë më serioze. Në një foto ku këngëtarja shfaqet tepër seksi dhe me ...

“Do të divorcohem për ty”, Dj-i me famë botërore ia thotë troç Era Istrefit

Botasot - 12.02.2019

Këngëtarja e njohur, Era Istrefi, është një ndër personazhet më të ndjekur në rrjete sociale, ku ka ndarë së fundmi me fansat disa poza tepër tërheqëse.

DJ Diplo, Era Istrefit: Do të shkurorëzohem për ty

Telegrafi - 12.02.2019

Era Istrefi tash e sa kohë është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, gjegjësisht në Shtetet e Bashkuara. Ajo po vazhdon të ndërtoj një karrierë muzikore dhe po bashkëpunon me artistët të rrafshit ...

Era Istrefi shfaqet tejet e ‘nxehtë’ në foton e fundit

Ina - 12.02.2019

Era Istrefi ka pasur një vit të jashtëzakonshëm vitin që lamë pas me koncerte dhe këngë të reja. Këngëtarja jonë po qëndron në qytetin hollivudian të Los Angelesit për të xhiruar videon e këngës, ...

Ylli botëror ia thotë haptas Era Istrefit: Do divorcohem për ty

Lajmi.net - 12.02.2019

Ylli me famë botërore ka habitur të gjithë me komentin që ia la Era Istrefit. Era Istrefi së fundi po qëndron në Los Angeles, ku po punon rreth projekteve të reja muzikore, shkruan lajmi.net.

Kujt i thotë Era Istrefi: Lëre të dashurën tënde, jam e mërzitur

Telegrafi - 12.02.2019

Era istrefi ka kohë që është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, përkatësisht në SHBA. Këngëtarja shqiptare është duke punuar në këngë të reja si dhe në projekte të ndryshme të karrierës artistike.

Era Istrefi ndryshon drastikisht pamjen

Lajmi.net - 12.02.2019

Era Istrefi ka bërë edhe një ndryshim në pamje. Era Istrefi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, duke u bërë bjonde, pamje kjo që po i shkon shumë, shkruan lajmi.net.

Era trullos rrjetin me çmimin marramendës të xhaketës në klipin e ri (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.02.2019

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi është padyshim një ndër artistet më të dashura shqiptare e cila që pas këngës "Bon Bon" sukseset për të nuk kanë fund.

Kjo xhaketë e Era Istrefit ka kushtuar mbi dy mijë euro

Tetova Sot - 11.02.2019

Me këtë xhaketë, Era shfaqet në klipin e ri Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi shumë shpejt do të vij me një projekt të ri muzikor të titulluar “Selfish”, në bashkëpunim me Dj e njohur grek, ...

“Do divorcohem për ty”, artisti me famë botërore “çmendet” pas Era Istrefit

Java News - 12.02.2019

Historia se ka një flirt mes Era Istrefit dhe Dj-it me famë botërore Diplo, qarkullon prej kohësh, por gjërat me sa duket janë bërë më serioze. Në një foto ku këngëtarja shfaqet tepër seksi dhe me ...

Dj Diplo, Era Istrefit: Do të shkurorëzohem për ty

Almakos - 12.02.2019

Era Istrefi tash e sa kohë është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, gjegjësisht në Shtetet e Bashkuara. Ajo po vazhdon të ndërtoj një karrierë muzikore dhe po bashkëpunon me artistët të rrafshit ...

Kujt i thotë Era Istrefi: Lëre të dashurën tënde, jam e mërzitur

Almakos - 12.02.2019

Era istrefi ka kohë që është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, përkatësisht në SHBA. Këngëtarja shqiptare është duke punuar në këngë të reja si dhe në projekte të ndryshme të karrierës artistike.

Era Istrefi ndryshon drastikisht pamjen

Botasot - 12.02.2019

Era Istrefi ka bërë edhe një ndryshim në pamje. Era Istrefi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, duke u bërë bjonde, pamje kjo që po i shkon shumë. Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në ...

Kjo xhaketë e Era Istrefit ka kushtuar mbi dy mijë euro

Lajm - 11.02.2019

Me këtë xhaketë, Era shfaqet në klipin e ri Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi shumë shpejt do të vij me një projekt të ri muzikor të titulluar “Selfish”, në bashkëpunim me Dj e njohur grek, ...

Dj-i me famë botërore çmendet pas Era Istrefit, i shkruan: Do të divorcohem për ty…! (FOTO)

Tetova Sot - 12.02.2019

Historia se ka një flirt mes Era Istrefit dhe Dj-it me famë botërore Diplo, qarkullon prej kohësh, por gjërat me sa duket janë bërë më serioze. Në një foto ku këngëtarja shfaqet tepër seksi dhe me ...

DJ Diplo: Do të shkurorëzohem për Era Istrefin

Alsat - 12.02.2019

Era Istrefi tash e sa kohë është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, gjegjësisht në Shtetet e Bashkuara. Ajo po vazhdon të ndërtoj një karrierë muzikore dhe po bashkëpunon me artistët të rrafshit ...

Era Istrefi ndryshon drastikisht pamjen

Lajm - 12.02.2019

Era Istrefi ka bërë edhe një ndryshim në pamje. Era Istrefi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, duke u bërë bjonde, pamje kjo që po i shkon shumë, shkruan lajmi.net.