TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Reali ua hap derën ekipeve angleze për Ceballos, nuk e merr në Amerikë

Botasot - 12.07.2019

Reali nuk e ka marrë në ekip Dani Ceballos për të luajtur në Internation Champions Cup. Ceballos kërkon të luajë më shumë ketë sezon dhe ekziston një mundësi e madhe e largimit të tij.

Arsenali rivalizon Tottenhamin për Dani Ceballos

Telegrafi - 11.07.2019

Arsenali po mundohet t’i prish planet e rivalit lokal Tottenham Hotspur në tregun e transferimeve. Derbi i Londrës është zhvendosur në afatin kalimtar, pasi dy skuadrat tanimë janë në fazën e ...

Arsenali në ‘pole position’ për transferimin e Ceballos

VeqSport - 10.07.2019

Dani Ceballos po vazhdon të i shijoj pushimet pas angazhimit në Kampionatin Europian U-21 me përfaqësuesen e Spanjës. Megjithatë ende nuk dihet se me cilin klub do ta vazhdoj aventurën e tij pasi të ...