TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Polici që arrestoi djalin e El Çapos vritet me 150 plumba (Video)

Mapo - 08.11.2019

Por policia e liroi shpejt Ovidion, pasi anëtarët e kartelit, të urdhëruar nga vëllai i të arrestuarit, djali tjetër i El Çapos, u vërsulën menjëherë, me dhjetëra njerëz të armatosur, duke sulmuar ...

Polici që arrestoi djalin e El Chapos ekzekutohet me 155 plumba (VIDEO)

Tetova Sot - 08.11.2019

Një oficer policie që arrestoi djalin e El Chapos është ekzekutuar nga anëtarë të kartelit në Meksikë. Atij i ishte zënë pritë në një parking në qytetin e Kuliyakan, qytet që konsiderohet edhe si ...

Arrestoi djalin e bosit të drogës ‘El Chapo’, polici ekzekutohet me 155 plumba

BalkanWeb - 08.11.2019

Polici meksikan i përfshirë në arrestimin e djalit të bosit të droges Joaquin ‘El Chapo’ Guzman është vrarë në një parking. Kamerat e sigurisë të një qendre tregtare arritën të sigurojnë pamjet kur ...

VIDEO: Momenti tronditës kur polici qëllohet me 150 plumba, pse arrestoi djalin e “El Chapo”

Gazeta Tema - 08.11.2019

Ky është momenti tronditës, kur një punonjës policie në Meksikë ekzekutohet nga dy persona. Punonjësi i policisë ishte një nga personat që mori pjesë në arrestimin e djalit të “El Chapos”.

Ekzekutohet me 155 plumba polici që arrestoi djalin e El Chapo-s

Medial - 08.11.2019

Lexime: 6 Një oficer elitar i policisë që ndihmoi në arrestimin e djalit të El Chapo-s është ekzekutuar brutalisht duke u qëlluar 155 herë. Zyrtari 30-vjeçar, i identifikuar vetëm si Eduardo, ...

Polici që arrestoi djalin e El Çapos ekzekutohet me 150 plumba

Top Channel - 08.11.2019

Një polic meksikan, pjesëtar i forcave elitare e që ndihmoi me arrestimin e djalit të El Ççapos, është qëlluar 155 herë te parkingu i shtëpisë. 30-vjeçari, i identifikuar vetëm me emrin Eduardo, u ...

Vritet një oficer meksikan, i cili arrestoi djalin e El Chapos

Botasot - 08.11.2019

Një polic meksikan i përfshirë në arrestimin e djalit të zotit të njohur të drogës Joaquin El Chapo- Guzman është vrarë në një vendparkim. Kamerat e televizionit me qark të mbyllur kapën momentin ...

Video/ Ekzekutohet me 155 plumba polici që arrestoi djalin e El Chapo-s

Mapo - 08.11.2019

Polici meksikan i përfshirë në arrestimin e djalit të lordit të drogës Joaquin ‘El Chapo’ Guzman është vrarë në një parking makinash. Kamerat rrethore filmuan ngjarjen e rëndë të mërkurën në mëngjes.

Me 150 plumba: Momenti kur ekzekutohet polici që arrestoi djalin e El Chapo-s

Tetova Sot - 08.11.2019

Një oficer meksikan, i përfshirë në arrestimin e djalit të trafikantit të drogës, El Chapo, u ekzekutua në një parkim. Pamjet e kamerave tregojnë momentin e tmerrshëm kur të paktën dy persona të ...

Arrestoi djalin e El Chapos, policin meksikan e bëjnë ‘shoshë’ me 155 plumba

Java News - 08.11.2019

Ekzekutohet me 155 plumba polici që arrestoi djalin e ‘El Chapo’. Pamjet video tregojnë momentin kur një makinë e kuqe, që drejtohej nga anëtarë të bandave të kartelit të drogës në Meksikë, ndjek një ...

Kishte ndihmuar në arrestimin e djalit të El Chapos, polici meksikan qëllohet me 155 plumba në parking  dhe atë në mes ...

Telegrafi - 07.11.2019

Një polic meksikan që ishte pjesëtar i njësisë elitare dhe që kishte ndihmuar në arrestimin e të birit të Joaquin Guzman i njohur si El Chapo, është vrarë në mënyrën më brutale të mundshme në një ...

Polici që arrestoi djalin e El Chapos ekzekutohet me 150 plumba

Koha.net - 08.11.2019

Një polic meksikan, pjesëtar i forcave elitare e që ndihmoi me arrestimin e djalit të El Chapos, është qëlluar 155 herë te parkingu i shtëpisë. 30-vjeçari, i identifikuar vetëm me emrin Eduardo, u ...

Polici që arrestoi djalin e El Çapos ekzekutohet me 150 plumba, kaos i madh

Durres Lajm - 08.11.2019

Një polic meksikan, pjesëtar i forcave elitare që ndihmoi me arrestimin e djalit të El Çapos, është qëlluar 150 herë te parkingu i një qendre tregtare.

Ekzekutohet me 155 plumba polici që e arrestoi djalin e El Chapos

Gazeta Express - 08.11.2019

Polici meksikan i përfshirë në arrestimin e djalit të lordit të drogës Joaquin ‘El Chapo’ Guzman është vrarë në një parking veturash. Kamerat rrethore filmuan ngjarjen e rëndë të mërkurën në mëngjes.

Pamje të rënda: Eliminohet me plot 150 plumba polici që ekzekutoi djalin e El Chapo-s (FOTO LAJM)

Albeu.com - 08.11.2019

Një polic meksikan, i cili ishte pjesëtar i njësisë elitare dhe që kishte ndihmuar në arrestimin e djalit të Joaquin Guzman i njohur si El Chapo, është vrarë në mënyrën më brutale të mundshme në një ...

Polici që arrestoi djalin e El Çapos ekzekutohet me 150 plumba

Alsat - 08.11.2019

Një polic meksikan, pjesëtar i forcave elitare e që ndihmoi me arrestimin e djalit të El Çapos, është qëlluar 150 herë te parkingu i një qendre tregtare.

Arrestoi djalin e lordit të drogës El Çapo, polici i forcave speciale ekzekutohet me 150 plumba në një qendër tregtare ...

SOT - 08.11.2019

Një polic meksikan, pjesëtar i forcave elitare e që ndihmoi me arrestimin e djalit të El Çapos, është qëlluar 150 herë te parkingu i një qendre tregtare.30-vjeçari, i identifikuar vetëm me emrin ...

Polici që arrestoi djalin e El Çapos është ekzekutuar me 150 plumba

Portalb - 08.11.2019

Një polic meksikan, pjesëtar i forcave elitare e që ndihmoi me arrestimin e djalit të El Çapos, është qëlluar 150 herë te parkingu i një qendre tregtare.

Arrestoi djalin e bosit të drogës ‘El Chapo’, polici ekzekutohet me 155 plumba

Zhurnal - 08.11.2019

Polici meksikan i përfshirë në arrestimin e djalit të bosit të droges Joaquin ‘El Chapo’ Guzman është vrarë në një parking. Kamerat e sigurisë të një qendre tregtare arritën të sigurojnë pamjet kur ...