TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ka borxhe deri 55 milionë euro, Boris Becker shiti gjësende me vlerë deri 760 mijë euro

Telegrafi - 12.07.2019

Shitja e trofeve dhe gjësendeve me vlerë i kanë sjell 760 mijë euro Boris Beckerit dhe me këtë rast ka arritur që t’i paguajë disa nga borxhet. Rreth 82 artikuj të ndryshëm, medalje, gota, rekete, ...

Falimenton Boris Becker, nxjerr në ankand trofetë e tenisit

RTSH - 11.07.2019

Trofetë dhe medaljet e Boris Becker, po shiten në një ankand online pasi, ylli i tenisit botëror ka shpallur falimentimin e tij. Kjo gjë po bëhet për të mbledhur para për të paguar kreditorët e tij.

Legjenda e tenisit botëror, i falimentuar!

Top Channel - 10.07.2019

Legjenda e tenisit botëror, Boris Becker është shume keq në aspektin financiar. Tre herë fituesi i turneut të Wimbledon, tashmë është i falimentuar ekonomikisht dhe kjo e shtyu atë të nxjerrë në ...

Legjenda e tenisit botëror, i falimentuar!

Portalb - 10.07.2019

Tre herë fituesi i turneut të Wimbledon, Boris Becker tashmë është i falimentuar ekonomikisht dhe kjo e shtyu atë të nxjerrë në ankand trofetë dhe medaljet e fituara prej tij, dhe këtu përfshihet ...

Falimenton legjenda e tenisit botëror

Gazeta Express - 10.07.2019

Tre herë fituesi i turneut të Wimbledon, tashmë është i falimentuar ekonomikisht dhe kjo e shtyu atë të nxjerrë në ankand trofetë dhe medaljet e fituara prej tij, dhe këtu përfshihet edhe kopja e ...

Legjenda e tenisit botëror, i falimentuar!

Durres Lajm - 11.07.2019

Legjenda e tenisit botëror, Boris Becker është shume keq në aspektin financiar. Tre herë fituesi i turneut të Wimbledon, tashmë është i falimentuar ekonomikisht dhe kjo e shtyu atë të nxjerrë në ...