TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Tifozët e Southamptonit të nervozuar me gjyqtarin, mesfushori i Watfordit barazoi rezultatin duke shënuar me dorë ...

Telegrafi - 13.01.2018

Nevoja për VAR u pa edhe në ndeshjen mes Southamptonit dhe Watfordit në Ligën Premier. Ndeshja përfundoi me rezultat 2-2 dhe ishte Adboulaye Doucoure i Watforidit që barazoi në minutën e 90-të.

Fansat e Southamptonit të nervozuar me gjyqtarin, mesfushori i Watfordit barazoi rezultatin duke shënuar me dorë ...

Almakos - 13.01.2018

Nevoja për VAR u pa edhe në ndeshjen mes Southamptonit dhe Watfordit në Ligën Premier. Ndeshja përfundoi me rezultat 2-2 dhe ishte Adboulaye Doucoure i Watforidit që barazoi në minutën e 90-të.