TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Sulmohet punëtori i KEDS-it në Graçanicë

Botasot - 11.09.2019

Një zyrtar i KEDS-it ka raportuar se gjatë orarit të punës ka shkuar në shtëpinë e një personi të komunitetit serb, për të lexuar njehsorin e rrymës elektrike, i njëjti e ka penguar dhe e ka kanosur.

Kërcënohet në Graçanicë punëtori i KEDS-it

Gazeta Express - 11.09.2019

Policia e Kosovës ka njoftuar se me datë 9 shtator në fshatin Batush të Graçanicës rreth orës 12 të mesditës, i dyshuari mashkull K-Serb ka sulmuar mashkullin K-Shqiptar zyrtar i KEDS-it.

Një serb sulmon zyrtarin e KEDS-it në Graçanicë

Telegrafi - 11.09.2019

Policia e Kosovës njofton se në fshatin Batush në Graçanicë më datë 09.09.2019, në orën 11:56, ankuesi mashkull K-Shqiptar zyrtar i KEDS-it ka raportuar se gjatë orarit të punës ka shkuar në shtëpinë ...