TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Këtë video ku nëna e Rita Orës kërcen me kokë në ujë s’duhet ta humbisni

Zeri - 14.08.2019

Nëna e Rita Orës po i lë nën hije shumë vajza të reja. Nëna e këngëtares Rita Ora, Vera, është po ashtu e njohur për publikun shqiptar dhe jo vetëm, shkruan lajmi.net.

Korea e Jugut destinacioni i radhës për Rita Orën, këngëtarja befasohet nga pritja e fansave

Telegrafi - 14.08.2019

Këngëtarja me famë ndërkombëtare, Rita Ora, po vazhdon turneun e saj të koncerteve “Phoenix”, në kuadër të promovimit të albumit të saj të fundit me të njëjtin emër.

Këtë video të nënës së Rita Orës duke kërcyer në ujë nuk duhet ta humbisni

Gazeta Express - 14.08.2019

Vera kërcen në lumin Buna si një vajzë e re! Vera Ora sjell edhe një postim të radhës kur tregon se ajo gjithmonë do të mbetet një zonjë e re, aktive dhe në formë të mrekullueshme të trupit.

Vera Ora po i vazhdon pushimet në lumin Buna, nuk po e ndal argëtimin dhe fotot në bikini

Gazeta Express - 14.08.2019

Nëna e Rita Orës po vazhdon të qëndrojë në shtëpinë e tyre pranë lumit Buna në Ulqin. Kjo verë ka qenë fantastike për Vera Orën. Nëna e yllit të muzikës, Rita Orës, që nga fillimi i sezonës ka ...

Rita Ora arrin në Kore, fansat e befasojnë në aeroport

Tetova Sot - 14.08.2019

Rita Ora u befasua nga fansat me të arritur në Kore. Rita Ora për disa ditë me radhë pushoi në plazhet e Spanjës, për të vazhduar më tej me turneun e koncerteve nëpër botë.

Rita Ora sërish probleme me frymëmarrjen

Telegrafi - 13.08.2019

Këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora, po përballet së fundmi me disa probleme me frymëmarrjen. Së fundmi, ajo mbajti një koncert në Itali, dhe më pas është nisur për në Londër.

Rita Ora sërish probleme me frymëmarrjen

Zeri - 13.08.2019

Rita Ora ka kohë që përballet me problemet e frymëmarrjes. Rita Ora pas përfundimit të koncertit në Itali, ka marrë rrugën për në Azi, shkruan lajmi.net.

Rita Ora me një tjetër rekord në Spotify

Telegrafi - 13.08.2019

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, vazhdon të jetë një nga emrat më të suksesshëm në botë. Ajo ka arritur shifrën e 500 milionë klikimeve në kanalin Spotify me këngën “Lonely ...

Rita Ora shfaqet provokuese para fillimit të turneut në Azi

Botasot - 13.08.2019

Rita Ora ka ndarë me ndjekësit disa imazhe, në të cilat erdhi tejet joshëse. Rita Ora së fundi ka performuar në Itali, ndërsa tani do të marrë rrugën për në Azi, ku do të vazhdojë me koncrtet tjera.

Nëna e Rita Orës ‘joshë’ në bikini një copëshe

Lajmi.net - 13.08.2019

Vera Ora edhe pse në moshë të konsideruar nuk e ka fare problem të ekspozoj format trupore në imazhet që po publikon, shkruan lajmi.net. Nëna e këngëtares Rita Ora e cila me profesion është psikiatër ...

Rita Ora thyen rekord personal në Spotify

Zeri - 13.08.2019

Rita Ora ka shënuar suksesin e radhës. E kemi filluar ditën mbarë me sukseset e shqiptarëve në skenën muzikore, pas Elvana Gjatës, tani Rita Ora ka njoftuar publikun për rekordin e ri që ka arritur ...

Rita Ora arrin në Kore, fansat e befasojnë në aeroport

Botasot - 14.08.2019

Rita Ora u befasua nga fansat me të arritur në Kore. Rita Ora për disa ditë me radhë pushoi në plazhet e Spanjës, për të vazhduar më tej me turneun e koncerteve nëpër botë.

Rita Ora sërish probleme me frymëmarrjen

Botasot - 13.08.2019

Këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora, po përballet së fundmi me disa probleme me frymëmarrjen. Së fundmi, ajo mbajti një koncert në Itali, dhe më pas është nisur për në Londër.

Rita Ora publikon fotografi provokuese në Instagram

Zhurnal - 13.08.2019

Rita Ora ka ndarë me ndjekësit disa imazhe, në të cilat erdhi tejet joshëse. Rita Ora së fundi ka performuar në Itali, ndërsa tani do të marrë rrugën për në Azi, ku do të vazhdojë me koncrtet tjera.

Nëna e Rita Orës joshëse në bikini

Botasot - 13.08.2019

Vera Ora ka publikuar një tjetër foto në bikini. Vera Ora edhe pse në moshë të konsideruar nuk e ka fare problem të ekspozoj format trupore në imazhet që po publikon.

Rita Ora thyen rekord personal në Spotify

Botasot - 13.08.2019

Rita Ora ka shënuar suksesin e radhës. E kemi filluar ditën mbarë me sukseset e shqiptarëve në skenën muzikore, pas Elvana Gjatës, tani Rita Ora ka njoftuar publikun për rekordin e ri që ka arritur ...