TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Makina përplas turistin ukrainas në aksin Elbasan – Librazhd

BalkanWeb - 12.06.2019

LIBRAZHD Një turist që paraprakisht thuhet se është nga Ukraina është aksidentuar, pasi u përplas nga një automjet në aksin rrugor Elbasan – Librazhd.

Elbasan/ 24-vjeçari përplas me makinë 35-vjeçarin

Top Channel - 12.06.2019

Një 24 vjeçar nga Elbasani ka aksidentuar me makinë një 35-vjeçar në aksin rrugor Elbasan-Librazhd. 35-vjeçari i aksidentuar me iniciale V.B është banues në Ukrainë dhe sipas informacioneve të ...

Zbriti për të bërë foto, makina përplas rëndë turistin ukrainas në Elbasan

SOT - 12.06.2019

Një turist ukrainas është plagosur, pasi e përplasi një makinë në aksin Elbasan-Librazhd. Ai kishte ardhur me pushime në Shqipëri me një rulot dhe kishte ndaluar buzë rrugës për të bërë një foto të ...

Përplasje makinash në aksin Elbasan-Librazhd, 2 në spital

LajmiFundit - 12.06.2019

Një aksident automobilistik ka ndodhur në aksin Elbasan-Librazhd ku si pasojë e të cilit janë plagosur dy persona. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Mirakë dhe nga burimet mësohet se njëri prej të ...

Dalin pamjet e aksidentit! Turisti ukrainas del të bëjë foto, makina e shqiptarit e merr përpara

Gazeta Express - 12.06.2019

Një aksident ka ndodhur këtë pasditë në aksin Elbasan- Librazhd, ku një turist i huaj ka mbetur o plagosur. Turisti me origjinë nga Ukraina kishte dalë buzë rrugës për të bërë një foto të tunelit ...

Makina përplas turistin ukrainas në aksin Elbasan – Librazhd

Lajmi.net - 12.06.2019

Sipas burimeve të “Balkanweb”, turisti kishte ardhur me pushime në Shqipëri. Ai po udhëtonte me një rulot dhe të njëjtat burime bënë me dije se shtetasi i huaj kishte ndaluar në anë të rrugës ...

Aksident me pasojë 2 të plagosur në Elbasan, njëri në gjëndje të rëndë

Albeu.com - 12.06.2019

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugorë Elbasan-Librazhd, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një turist ukrainas. Sipas policisë, ka qenë një 24-vjeçar, i cili duke drejtuar mjetin ...

Zbriti për të bërë foto, makina përplas turistin në Elbasan (FOTO)

Java News - 12.06.2019

Një turist ukrainas është plagosur, pasi e përplasi një makinë në aksin Elbasan-Librazhd. Ai kishte ardhur me pushime në Shqipëri me një rulot dhe kishte ndaluar buzë rrugës për të bërë një foto të ...

Zbriti për të bërë foto,”Benzi” përplas turistin ukrainas në Elbasan

Mapo - 12.06.2019

Një turist ukrainas është aksidentuar rëndë, pasi e përplasi një makinë në aksin Elbasan-Librazhd. Ai kishte ardhur me pushime në Shqipëri me një rulot dhe kishte ndaluar buzë rrugës për të bërë një ...

Zbriti për të bërë foto, makina përplas turistin ukrainas në Elbasan

LajmiFundit - 12.06.2019

Një turist ukrainas është aksidentuar rëndë, pasi e përplasi një makinë në aksin Elbasan-Librazhd. Ai kishte ardhur me pushime në Shqipëri me një rulot dhe kishte ndaluar buzë rrugës për të bërë një ...