TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Pas Lorit, Sara uron Ledionin për ditëlindje me foton e veçantë

SOT - 13.06.2018

Moderatori Ledion Liço është përkëdhelur ditën e sotme me urime mjaft të veçanta dhe për më tepër publike. Ishte Lori e para që e uroi publikisht për ditëlindje, ku e falënderonte për çdo gjë që i ka ...

Lori Hoxha i bën urimin special Ledion Liços për ditëlindjen

LajmiFundit - 13.06.2018

Moderatori i njohur Ledion Liço sot feston ditëlindjen e tij të 32-të. Në këtë ditë speciale të tij, që në orët e para të mëngjesit Ledioni ka marrë urimin më të bukur nga kunata e tij, Lori Hoxha.

Lori Hoxha falenderuese ndaj Ledionit: Më ke mësuar të jem vetvetja

SOT - 13.06.2018

Në ditëlindjen e Ledion Liços, Lori Hoxha ka bërë urimin më special për kunatin e tij. Nëpërmjet një postimi në Instagram, Lori ka treguar kështu se Ledioni ka ndikuar shumë në atë çka është ajo si ...

Me një buqetë falenderimesh, Lori Hoxha bën dedikimin special për Ledionin

Mapo - 13.06.2018

Me anë të një fotoje mjaft speciale trashëgimtarja e Top Media Lori Hoxha ka bërë një super urim për kunatin e saj. Moderatori Ledion Liço feston ditëlindejn dhe Lori ka qenën ndër të parat që e ka ...

'Unë festoj çdo ditë me ty' Sara lumturon ditën e lindjes së Ledionit

Gazeta Express - 13.06.2018

Moderatori Ledion Liço feston ditëlindjen dhe partnerja e tij Sara është kujdesur që këtë ditë ta bëjë më të bukur me dedikimin kushtuar ...

Me një buqetë falenderimesh, Lori Hoxha bën dedikimin special për Ledionin

Gazeta Express - 13.06.2018

Me anë të një fotoje mjaft speciale trashëgimtarja e Top Media Lori Hoxha ka bërë një super urim për kunatin e ...

Habit Lori Hoxha, kujt i referohet postimi i fundit?

SOT - 12.06.2018

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha publikon shpesh në rrjete sociale shprehje që kanë të bëjnë me të. Këtë herë ajo ka postuar një storie në rrjete sociale ku shkruan: "Nëse do të shohësh ...

Habit Lori Hoxha, kujt i referohet postimi i fundit?

Gazeta Express - 12.06.2018

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha publikon shpesh në rrjete sociale shprehje që kanë të bëjnë me ...

Lori dhe London kanë 'sekretet' e tyre që askush nuk i di!

Gazeta Express - 11.06.2018

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha është mjaft e lidhur me nipin e saj të vogël London ...

Londoni një kopje e Ledionit edhe në veshje!

Gazeta Express - 11.06.2018

Moderatori Ledion Liço ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft të ëmbël të London ...