TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Noka: Djegia e makinës së Dritan Lelit, tregues i shtetit të bërë njësh me krimin, përplasjet për pronat

BalkanWeb - 10.10.2019

Ish-ministri i Brendshëm dhe ish-deputeti i PD Flamur Noka deklaron se djegia e makinës së kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli ka të bëjë me përplasjen e bandave të krimit të organizuar me bandën e ...

Djegia e makinës së Dritan Lelit, Noka: Tregues i shtetit të bërë njësh me krimin, përplasjet për pronat

Durres Lajm - 10.10.2019

Ish-ministri i Brendshëm dhe ish-deputeti i PD Flamur Noka deklaron se djegia e makinës së kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli ka të bëjë me përplasjen e bandave të krimit të organizuar me bandën e ...

“Edi Rama ua fsheh të vërtetën”, PD reagon për djegien e makinës së kryebashkiakut Dritan Leli dhe nxjerr prapaskenat e ...

SOT - 10.10.2019

Ish-deputeti i PD, Flamur Noka ka dal në një deklaratë për shtyp në lidhje me djegien e makinës së kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Lelit. PD e ka lidhur këtë akt të rëndë drejtpërsëdrejti me ...

Noka: Djegia e makinës së Dritan Lelit, tregues i shtetit të bërë njësh me krimin, përplasjet për pronat

Medial - 10.10.2019

TIRANË Ish-ministri i Brendshëm dhe ish-deputeti i PD Flamur Noka deklaron se djegia e makinës së kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli ka të bëjë me përplasjen e bandave të krimit të organizuar me ...

Djegia e makinës së Kryebashkiakut të Vlorës, Noka: Tregues i bashkëpunimit të pushtetit me krimin

RTSH - 10.10.2019

Djegia e makinës se Kryebashkiakut te Vlorës ,konsiderohet nga demokratet si tregues i kapjes se shtetit nga bandat. Ish-Deputeti Flamur Noka tha se në Vlorë po vepron krimi i organizuar, i cili ...

Djegia e makinës së Lelit, PD: Bandat po përplasen për Jalën

Mapo - 10.10.2019

Partia Demokratike ka reaguar për ngjarjen e sotme, ku u dogj makina e Kryetarit të Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli. Në një deklaratë për mediat, Flamur Noka u shpreh se Rama i ka dhënë krahë krimit ...

Djegia e makinës së Lelit, Noka: Është luftë bandash; në Jalë po gllabërohen tokat

Top Channel - 10.10.2019

Për djegien e makinës së kryetarit të bashkisë së Vlorës, demokrati Flamur Noka thotë se “është tregues i shtetit të Edi Ramës të bërë njësh me krimin, ku pushteti i takon bandave dhe jo ligjit”.

Djegia e makinës së Lelit, Noka: Është luftë bandash; në Jalë po gllabërohen tokat

Botasot - 10.10.2019

Për djegien e makinës së kryetarit të bashkisë së Vlorës, demokrati Flamur Noka thotë se “është tregues i shtetit të Edi Ramës të bërë njësh me krimin, ku pushteti i takon bandave dhe jo ligjit”.