TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

VIDEO E RRALLË/ Këngë dhe valle në shtëpinë e Jasharve në Prekaz

BalkanWeb - 12.07.2019

Këto janë pamje të rralla të filmuara në shtëpinë e heroit të Kosovës Adem Jasharit. Ndërsa në të shumtën e rasteve jemi mësuar që nga kjo shtëpi të vijnë imazhe me pushkë, këtë herë pamjet flasin ...

Video e rrallë e familjes Jashari para luftës

Telegrafi - 11.07.2019

Faqja “Prekazi”, në Facebook, ka publikuar një video të rrallë të familjes së heroit legjendar të Kosovës, Adem Jashari. Incizimi i kësaj video-je shihet të jetë bërë me 4 tetor të vitit 1995, në një ...

Video e rrallë: Këngë e valle në familjen e Adem Jasharit para luftës

Gazeta Express - 11.07.2019

Një video e rrallë është publikuar në rrjetin social Facebook, ku shfaqet familja e heroit legjendar të Kosovës, Adem Jashari. Publiku në të shumtën e rasteve ka shikuar pamje të familjes me armë në ...

Këngë dhe valle në shtëpinë e Jasharëve në Prekaz (VIDEO)

Mapo - 12.07.2019

Këto janë pamje të rralla të filmuara në shtëpinë e heroit të Kosovës Adem Jasharit. Pamjet i përkasin tetorit të vitit 1995, kur në Kosovë mbizotëronte paqja e brishtë.

Video e rrallë: Këngë e valle në familjen e Adem Jasharit para luftës

Botasot - 11.07.2019

Një video e rrallë është publikuar në rrjetin social Facebook, ku shfaqet familja e heroit legjendar të Kosovës, Adem Jashari. Publiku në të shumtën e rasteve ka shikuar pamje të familjes me armë në ...

Video e rrallë: Këngë e valle në familjen e Adem Jasharit para luftës

Zeri - 11.07.2019

Një video e rrallë është publikuar në rrjetin social Facebook, ku shfaqet familja e heroit legjendar të Kosovës, Adem Jashari. Publiku në të shumtën e rasteve ka shikuar pamje të familjes me armë në ...

Video e rrallë: Këngë e valle në familjen e Adem Jasharit para luftës

Tetova Sot - 12.07.2019

Një video e rrallë është publikuar në rrjetin social Facebook, ku shfaqet familja e heroit legjendar të Kosovës, Adem Jashari. Publiku në të shumtën e rasteve ka shikuar pamje të familjes me armë në ...

Video e rrallë: Këngë e valle në familjen e Adem Jasharit para luftës (VIDEO)

Ina - 12.07.2019

Një video e rrallë është publikuar në rrjetin social Facebook, ku shfaqet familja e heroit legjendar të Kosovës, Adem Jashari. Publiku në të shumtën e rasteve ka shikuar pamje të familjes me armë në ...

Video e rrallë: Këngë e valle në familjen Adem e Jasharit (VIDEO)

Albeu.com - 12.07.2019

Një video e rrallë është publikuar në rrjetin social Facebook, ku shfaqet familja e heroit legjendar të Kosovës , Adem Jashari . Publiku në të shumtën e rasteve ka shikuar pamje të familjes me armë ...