TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Pas het-trikut, Ibrahimovic nuk i kurseu fjalët gjatë zënkës me një pjesëtar të stafit të LAFC

Telegrafi - 20.07.2019

Zlatan Ibrahimovic i është drejtuar me fjalë ofenduese një anëtari të stafit trajnues të Los Angeles FC pas het-trikut që shënoi në fitoren prej 3-2 të LA Galaxy kundër rivalit lokal.

Ibrahimovic: Keni bërë gabim të madh, duke e krahasuar atë lojtar me mua

Lajmi.net - 20.07.2019

Los Angeles Galaxy ka mposhtur 3:2 Los Angeles FC, me tri gola të shënuara nga legjenda suedeze. Ish sulmuesi i Arsenalit, Vela, po shijon një sezon të mirë në MLS, por sipas Ibrahimovicit, ky ...

Ibra zihet me trajnerin kundërshtar: Shko në shtëpi, k*rvë e vogël

Gazeta Express - 20.07.2019

Pasi e mori vëmendjen e të gjithë që po e shikonin derbin e Los Angelesit me het-trikun e tij, Zlatan Ibrahimovic shpërtheu ndaj njërit trajner të Los Angeles FC.

Video/ Ibra shënon tripletë në derbi: Nuk kam punuar gjithë karrierën, që të më krahasoni me…

SuperSport - 20.07.2019

Zlatan Ibrahimoviç vijon të dhurojë spektakël në fushë dhe në deklaratat për mediat, në kampionatin amerikan të futbollit, MLS ku edhe aktivizohet prej më tepër se një viti.

Përplasja e gjigantit Ibrahimoviç, nuk e ndal askush ta bëjë atë që ka për ta bërë

Zeri - 20.07.2019

Zlatan Ibrahimoviç nuk ka dhënë “show” vetëm në fushën e lojës, por ai ka vazhduar edhe pas përfundimit të derbit të Los Anxhelosit. Suedezi shënoi tripletë dhe ishte ai që i dha fitoren skuadrës së ...

Ibrahimovic: Ishte gabim i madh të më krahasoni me Velan

Gazeta Express - 20.07.2019

Zlatan Ibrahimovic ka thënë se vendimi i medieve për ta krahasuar atë me yllin e LAFC, Carlos Velan, ishte një gabim i madh, pas paraqitjes së tij mbresëlënëse në derbin e LA, ku shënoi het-trik.

Ibra ‘shpërthen’ në MLS, shënon tre gola të bukur

Lajmi.net - 20.07.2019

Edhe pse tashmë 37 vjeçar, Ibrahimovic po vazhdon të ruajë formën e mirë këtë sezon në MLS, me 16 gola të shënuara në 17 ndeshje, shkruan lajmi.net. Ish reprezentuesi suedez, golat i shënoi në ...

Ibrahimovic i papërmbajtshëm duke shënuar het-trik me LA Galaxy, secili gol më i mirë se tjetri

Telegrafi - 20.07.2019

Zlatan Ibrahimovic ka shënuar het-trik në ndeshjen e fundit me skuadrën e tij Los Angeles Galaxy. Ylli suedez po vazhdon shkëlqimin e tij në Mayor League Soccer (MLS) edhe përkundër viteve të tij.

Sherr me kundërshtarin dhe një deklaratë egoiste, Ibrahimoviç jep "show" në fundin e ndeshjes (VIDEO)

Albeu.com - 20.07.2019

Zlatan Ibrahimovich nuk ka dhënë " show " vetëm në fushën e lojës, por ai ka vazhduar edhe pas përfundimit të derbit të Los Anxhelosit. Suedezi shënoi tripletë dhe ishte ai që i dha fitoren skuadrës ...

Ibrahimovici shkëlqen me një het-trik në derbin e LA

Botasot - 20.07.2019

Kur Zlatan Ibrahimovic tha këtë javë se ai është, pa asnjë dyshim, lojtari më i mirë në Major League Soccer dhe askush nuk i afrohet atij, edhe pse Carlos Vela është duke e kaluar sezonin më të mirë ...

Ibra magjik, shënon 3 super gola (VIDEO)

Albeu.com - 20.07.2019

Ka qenë nata e Zlatan Ibrahimoviç në MLS, duke shënuar tre super gola në fitoren 3:2 të Los Angeles Galaxy, kundër Los Angeles FC. Edhe pse tashmë është 37 vjeç, Ibrahimoviç po vazhdon të ruajë ...