TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Futbollisti i kombëtares ‘ngacmon’ moderatoren shqiptare.. edhe ajo “nuk ia përton”

Gazeta Express - 12.06.2019

Prej kohësh në mediat rozë është përfolur për një lidhje të fshehtë mes moderatores të “Proçesit Sportiv”, Nevina Shtylla dhe futbollistit të Kombëtares, Eros Grezda.

Futbollisti i kombëtares ‘ngacmon’ moderatoren shqiptare.. edhe ajo “nuk ia përton” (FOTO)

Tetova Sot - 12.06.2019

Prej kohësh në mediat rozë është përfolur për një lidhje të fshehtë mes moderatores të “Proçesit Sportiv”, Nevina Shtylla dhe futbollistit të Kombëtares, Eros Grezda.

Futbollisti i kombëtares ‘ngacmon’ moderatoren shqiptare.. edhe ajo “nuk ia përton”

Botasot - 12.06.2019

Prej kohësh në mediat rozë është përfolur për një lidhje të fshehtë mes moderatores të “Proçesit Sportiv”, Nevina Shtylla dhe futbollistit të Kombëtares, Eros Grezda.

Futbollisti i kombëtares ‘ngacmon’ moderatoren shqiptare, shikoni si ia kthen ajo

Zeri - 12.06.2019

Prej kohësh në mediat rozë është përfolur për një lidhje të fshehtë mes moderatores të “Proçesit Sportiv”, Nevina Shtylla dhe futbollistit të Kombëtares, Eros Grezda.

Futbollisti i Kombëtares ngacmon Nevina Shtyllën?

LajmiFundit - 12.06.2019

Prej kohësh në mediat rozë është përfolur për një lidhje të fshehtë mes moderatores të “Proçesit Sportiv”, Nevina Shtylla dhe futbollistit të Kombëtares, Eros Grezda.