TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Lindi në shtëpi, detaje për foshnjën që humbi jetën, në spital shkoi me këmbë të prerë

SOT - 13.02.2018

Një foshnjë dy javëshe është dërguar sot në spital e pajetë. Të tjera detaje janë zbuluar nga kjo ngjarje ku mësohet se foshnja ka pasur dy shenja të prera në pjesën e kofshës.

DETAJE/ Foshnja dy javëshe vdes në spital, shenjat në trup që i gjetën mjekët

BalkanWeb - 13.02.2018

TIRANE- Detaje të reja mësohen për ngjarjen e rëndë të ndodhur një ditë më parë në maternitetin “Koço Gliozheni”, ku një foshnje dy javëshe humbi jetën.

Nëna e lindi në shtëpi, foshnja që vdiq kishte të prera në trup

Albeu.com - 13.02.2018

Një nënë 40-vjeçare e lindir fëmijën e saj në shtëpi , por kur pa që shëndeti i tij u rëndua shkoi në spital. Por, e keqja kishte ndodhur dhe fëmija vdiq, kurse ajo është në gjendje të rëndë ...

Vdekja e foshnjes, mjekët hedhin poshtë versionin e policisë: Fëmija ishte prerë në fyt nga të gjitha anët

LajmiFundit - 13.02.2018

Një ngjarje e rëndë u raportua ditën e sotme nga kryeqyteti. Sipas policisë, më datë 12.02.2018, në martenitetin “Koço Gliozheni”, kanë shkuar në gjendje të rëndë, shtetësja V.K, vjeç 40 banuese në ...

Vdes foshnja e sapolindur në spitalin e Tiranës

LajmiFundit - 13.02.2018

Nëna lindi në kushte shtëpie, i vdes foshnja në spital. Një lajm tragjik vjen nga spitali i Tiranës ku ka ndërruar jetë një foshnje e sapolindur. Mësohet se nëna 40 vjeçare lindi në kushte shtëpie ...

Foshnja e vdekur me shenja në trup, nëna me probleme mendore

Java News - 13.02.2018

Një foshnje dy javëshe është dërguar e pajetë në maternitetin e ri të Tiranës. Foshnja ka pasur dy shenja prerje në pjesën e kofshës edhe të pulpës. Nëna 40 vjeçe me iniciale. V. K.

Tiranë/ Lindi në shtëpi, vdes foshnja, nëna në gjendje të rëndë

SOT - 13.02.2018

Një foshnje ka vdekur gjatë ditës së sotme në spitalin e Tiranës. Mësohet se foshnja ka ardhur së bashku me nënën në gjendje të rëndë në spital, pasi lindjes në kushte ...

Tiranë, vdes në spital foshnja e lindur në shtëpi, rëndë nëna

BalkanWeb - 13.02.2018

TIRANE- Një ditë më parë një foshnje vetëm dy ditëshe ka ndërruar jetë në maternitetin “Koço Glozheni”. Burime policore bëjnë me dije se nëna 40-vjeçare e ka lindur foshnjen në kushtet e shtëpisë, ...

Vdes në spital foshnja e lindur në shtëpi, nëna në gjendje të rëndë

Durres Lajm - 13.02.2018

Një foshnjë vetëm dy javëshe ka ndërruar jetë ditën e djeshme në maternitetin “Koço Glozheni” në Tiranë, ndërsa e ëma ndodhet në gjendje të rëndë. Policia bën me dije se nëna 40-vjeçare me inicialet ...

Vdes foshnja në maternitet, në gjendje të rëndë nëna

Gazeta Tema - 13.02.2018

Një foshnje ka ndërruar jetë në maternitetin “Koço Glozheni”. Burime policore bëjnë me dije se nëna 40-vjeçare e ka lindur foshnjen në kushtet e shtëpisë, ndërsa pas komplikacioneve ka shkuar në ...

Detaje të frikshme për vdekjen e foshnjes në Tiranë, dyshohet se është vrarë

LajmiFundit - 13.02.2018

Një foshnje dy javëshe është dërguar e pajetë në maternitetin e ri të Tiranës ndersa konstatohet se ka pasur dy shenja prerje në pjesën e kofshës edhe të pulpës. Nëna 40 vjeçe me iniciale. V. K.

Vdes foshnja që lindi në shtëpi, nëna në gjendje të rëndë

Lajmi.net - 13.02.2018

Një foshnje ka vdekur në maternitetin "Koço Glozheni" në Tiranë, kurse nëna që e lindi është në gjendje të rëndë. Gruaja me inicialet V.K. 40 vjeçe, banore në Tiranë, sipas Policisë, ka çrregullime ...

E lindi në kushte shtëpie, ndërron jetë foshnja në maternitet, në gjende të rëndë nëna

Java News - 13.02.2018

Një foshnje ka ndërruar jetë në maternitetin “Koço Glozheni”. Sipas burimeve nga policia, 40-vjeçarja me inicialet V.K. ka shkuar në gjendje të rëndë në spital me foshnjën 2 javëshe, e cila ka lindur ...

Nëna lind në shtëpi, i vdes foshnja dhe vetë ndodhet në gjendje të rendë

Albeu.com - 13.02.2018

Një nënë 40-vjeçare e lindir fëmijën e saj në shtëpi , por kur pa që shëndeti i tij u rëndua shkoi në spital. Por, e keqja kishte ndodhur dhe fëmija vdiq, kurse ajo është në gjendje të rëndë ...