TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Donnarumma ngre peshë tifozët shqiptarë: Me zor po presim të luajmë në Prishtinë (VIDEO)

Albeu.com - 12.07.2019

Në 10 gusht Milani do të luajë një ndeshje miqësore, me skuadrën kosovare të Feronikelit. Miqësorja do të luhet në stadiumin “Fadil Vokrri”, në Prishtinë, ku do të zbresin shumë yje të futbollit ...

Donnarumma mezi e pret duelin me Feronikelin

Koha.net - 12.07.2019

Pas Milanit, konfirmimin për ndeshjen miqësore me Feronikelin në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, më 10 gusht në ora 20:45, e ka bërë edhe portieri “Rossoner”, Gianluigi Donnarumma.

Donnarumma: Përshëndetje Kosova, mezi pres të luajmë në Prishtinë (VIDEO)

Medial - 12.07.2019

20:58, 12 Korrik 2019 Organizatori i ndeshjes Feronikeli-AC Milan, “AS Events”, ka publikuar një video ku portieri i shtatë herë fituesit të Champions League, Gianluigi Donnarumma, i përshëndet ...

Donnarumma: Mezi po presim të luajmë në Prishtinë

Lajmi.net - 12.07.2019

Kampionët e Kosovës më 10 gusht në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, zhvillojnë miqësoren kundër Milanit, shtatë herë kampionëve të Evropës. ‘Rossonerët’ do të jenë skuadra më e madhe ndonjëherë që ka ...

Donnarumma: “Përshëndetje të gjithëve nga Kosova, mezi po pres të luajmë në Prishtinë”

Gazeta Express - 12.07.2019

Gianluigi Donnarumma mezi pret të zbresë në Prishtinë për të zhvilluar miqësoren me Feronikelin. Miqësorja në mes të kampionit të Kosovës, Feronikeli dhe ekipit të famshëm italian Milan do të luhet ...

Donnarumma flet për ndeshjen Feronikeli-Milan: Mezi po presim të luajmë në Prishtinë

Telegrafi - 12.07.2019

Portieri i Milanit, Gianluigi Donnarumma ka folur për përballjen e tyre në Kosovës ndaj Feronikelit. Milani do të udhëtoj në Kosovë për t’u përballur me kampionin në fuqi, Feronikelin.

Donnarumma: Mezi po presim që të luajmë në Prishtinë

Zeri - 12.07.2019

Feronikeli dhe Milani do të përballen në një ndeshje miqësore më 10 gusht, shkruan zeri.info Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Donnarumma: “Përshëndetje të gjithëve nga Kosova, mezi po pres të luajmë në Prishtinë”

Tetova Sot - 12.07.2019

Gianluigi Donnarumma mezi pret të zbresë në Prishtinë për të zhvilluar miqësoren me Feronikelin. Miqësorja në mes të kampionit të Kosovës, Feronikeli dhe ekipit të famshëm italian Milan do të luhet ...

Donnarumma flet për ndeshjen Feronikeli-Milan: Mezi po presim të luajmë në Prishtinë

Botasot - 12.07.2019

Portieri i Milanit, Gianluigi Donnarumma ka folur për përballjen e tyre në Kosovës ndaj Feronikelit. Milani do të udhëtoj në Kosovë për t’u përballur me kampionin në fuqi, Feronikelin.