TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shengeni ballkanik, Hila: Thikë pas shpine Kosovës. Xhufi: Po e trajtojmë Serbinë me superioritet

Botasot - 09.10.2019

Në emisionin “Arena” është folur për shengenin ballkanik, që pritet të nënshkruhet nga Maqedonia e Veriut, Serbia dhe Shqipëria. Për këtë janë mbledhur në Novi Sad të Serbisë, liderët e tre vendeve.

Xhufi: Zgjedhjet në Kosovë kanë tronditur Shqipërinë

Botasot - 09.10.2019

Profesori Pëllumb Xhufi, i ftuar në Arena, ka thënë se zgjedhjet në Kosovë, kanë tronditur politikën në Tiranë. Hila : A do ndikojë zgjedhja e Albin Kurtit kryeministër, në politikën shqiptare? Xhufi ...

Pëllumb Xhufi: Zgjedhjet në Kosovë kanë tronditur Shqipërinë, do ketë pasoja

Gazeta Tema - 10.10.2019

Profesori Pëllumb Xhufi, i ftuar në Arena nga Dritan Hila në RTV ORA, ka thënë se zgjedhjet në Kosovë, kanë tronditur politikën në Tiranë. Hila: A do ndikojë zgjedhja e Albin Kurtit kryeministër, në ...