TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Është shtyrë seanca për rastin “Total’

Zhurnal - 07.12.2017

Është shtyrë seanca për rastin “Total’ Shkup, 7 dhjetor - Pas kërkesës së avokatëve të Dragan Pavloviq Latas, seanca për rastin “ Total” është shtyrë, ata kanë kërkuar të xhirohet seanca, transmeton ...

Llatas në hall, nuk lejon të filmohet në bankën e të akuzuarve

Lajm - 07.12.2017

Gazetari Dragan Pavloviq Llatas, i cili sot është është ulur në bankën e të akuzuarve për akuzat për evazion fiskal, nuk deshi të filmohej nga ana e mediave.

Llatas nuk i lejoi gazetarët që ta inçizojnë në seancë

Telegrafi - 07.12.2017

Ka filluar gjykimi i gazetarit kotraverz Dragan Pavlloviq – Llatas, i cili akuzohet për fshehje tatimi dhe dëmtim të buxhetit të shtetit, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Në Gjykatën Penale seancë për “Total”

Alsat - 07.12.2017

Në Gjykatën Penale për sot është caktuar seancë për lëndën “Total” të PSP, në të cilën për fshehje tatimi është i dyshuar gazetari Dragan Pavlloviq-Llatas.

Llatas përsëri para gjyqit, do të jep llogari për fshehje tatimi

Telegrafi - 07.12.2017

Gazetari kontraverz Dragan Pavlloviq – Llatas do të paraqitet në gjykatë si i akuzuar në lëndën ”Total” të Prokurorisë Speciale Publike (PSP), përcjell Telegrafi Maqedoni.

Llatas nuk i lejoi gazetarët që ta inçizojnë në seancë

Antpress - 07.12.2017

Ka filluar gjykimi i gazetarit kotraverz Dragan Pavlloviq – Llatas, i cili akuzohet për fshehje tatimi dhe dëmtim të buxhetit të shtetit Me kërkesë të avokatit mbrojtësë dhe të gazetarit Llatas, ...

Rasti “Total”: Llatasi dhe avokatja e tij nuk duan të inçizohen në seancë

Portalb - 07.12.2017

Pas kërkesës të avokatës së gazetarit dhe redaktorit, Dragan Pavllovsiq – Llatas, gjykata nuk ka lejuar që kameramanët në seancë të inçizojnë dhe të bëjnë inserte, edhe pse kanë leje, shkruan Makfaks ...

Anulohet seanca e rastit “TOTAL”, ky është komenti i Llatasit (Video)

Lajm - 05.12.2017

Asnjë përfaqësues nga dy kompanitë “Mediamaks” dhe “Total Media Centar”, të akuzuar në rastin “Total”, pronar dhe drejtues i të cilëve është gazetari Dragan Pavloviq Llatas, nuk ishte i pranishëm në ...

Gjykimi për "Total" shtyhet për më 7 dhjetor

Idividi - 05.12.2017

Shkup, 5 dhjetor 2017 (MIA) - Gjykimi për lëndën "Total" të PSP-së në të cilin për evazion tatimor dyshohet gazetari Dragan Pavlloviq - Llatas, është shtyrë për më 7 dhjetor të këtij viti.

Llatas kërkon nga gjykata raport të njejtë si për Zaevin

Almakos - 05.12.2017

Dragan Pavloviq Llatas, i dyshuari i parë në rastin “Total” të PSP-së për evazion tatimor, pas seancës së parë të shtyrë sot nga marrja e parë në pyetje tha se kërkon që gjykata të sillet në rastin e ...

Filloi gjykimi për lëndën "Total"

Idividi - 05.12.2017

Shkup, 5 dhjetor 2017 (MIA) - Në Gjykatën Penale sot filloi gjykimi për lëndën e PSP "Total", ku i dyshuar është gazetari Dragan Pavlloviq - Llatas. Pavlloviq paradite erdhi në gjykatë dhe merr pjesë ...

Llatas: Ajo që vlen për Zaevin të vlejë edhe për mua

Almakos - 05.12.2017

“Ndodhi ajo që nuk e prisja. Ne kemi gjykatës pa përvojë. Morëm vlerësim të një aktakuze, gjegjësisht heqja e bombave, të njëjtën gjë që kërkoi Zoran Zaev.

Rasti “Total”, LATAS: Pres gjykim brutal

Alb Portali - 05.12.2017

Loading... Fillimi i seancës kryesore në rastin “Total” ku i akuzuar është Dragan Pavloviq- Latas është shtyrë për të enjten pasi për dy firmat e apostrofuara, pronar i së cilës është Latas nuk është ...

Në Gjykatën Penale seancë për “Total”

Almakos - 07.12.2017

Në Gjykatën Penale për sot është caktuar seancë për lëndën “Total” të PSP, në të cilën për invazion fiskal është i dyshuar gazetari Dragan Pavlloviq-Llatas.

Anulohet seanca e rastit “TOTAL”, ky është komenti i Llatasit

Almakos - 05.12.2017

Asnjë përfaqësues nga dy kompanitë “Mediamaks” dhe “Total Media Centar”, të akuzuar në rastin “Total”, pronar dhe drejtues i të cilëve është gazetari Dragan Pavloviq Llatas, nuk ishte i pranishëm në ...

Llatas kërkon nga gjykata raport të njejtë si për Zaevin

Idividi - 05.12.2017

Shkup, 5 dhjetor 2017 (MIA) - Dragan Pavloviq Llatas, i dyshuari i parë në rastin "Total" të PSP-së për evazion tatimor, pas seancës së parë të shtyrë sot nga marrja e parë në pyetje tha se kërkon që ...

Llatas: Ajo që vlen për Zaevin të vlejë edhe për mua

Shqipmedia - 05.12.2017

“Ndodhi ajo që nuk e prisja. Ne kemi gjykatës pa përvojë. Morëm vlerësim të një aktakuze, gjegjësisht heqja e bombave, të njëjtën gjë që kërkoi Zoran Zaev.

Llatas nuk lejoi që gazetarët ta inçizojnë në seancë

Zhurnal - 07.12.2017

Llatas nuk lejoi që gazetarët ta inçizojnë në seancë Shkup, 7 dhjetor - Ka filluar gjykimi për Dragan Pavlloviq – Llatas, i cili akuzohet për fshehje tatimi dhe dëmtim të buxhetit të shtetit.